Резултати 1 до 8 от 8

Тема: Това е обява !

Място
    с.Огнен Карнобатско
    Публикации
    554
    Точки (при гласуване)
    2

По подразбиране Това е обява !

Докато убивах време и се рових в сайтовете за продажба на автомобили , случайно попаднах на тази обява.
    Това по-долу е текста 1 към 1 . Какви ли не бисери съм виждал в обявите , но такъв не бях....

Та затова и го копи-пействам тук....

Цената е тази,докато няма сняг-после е 3000лева твърдо !!!!!!!!!!Нова батерия,салон и нови гуми-продадени-монтирал съм стари и колата се движи!!!!!!!!!!!Варианти за намаляне на цената има-само ако си свалям още части!!!Газта и шасито са ми доста ценни-оценявам ги на 500лева....Имам и спортен салон от Калибра ,за който искам 400лева(500 с монтажа) !Цената се коментира НАГОРЕ,а огледите се заплащат!!!Ако не ви изнася-не ми звънете изобщо да ме занимавате! НЕ СЪМ НА ЗОР и НЕ МИ Е СПЕШНО и не ми дреме дали ще ме ''отървете от този невероятен курник''....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Тази Фронтера няма нищо общо със стокова такава!!!
    Вложени са много пари,нерви и мерак в нея!!!
    Подготвена е за офроуд от хора,които знаят какво правят!!! С Перфектна хидравлика е -волана се върти с един пръст,дори с големите гуми за кал!!!
    МНОГО ЗДРАВ ОПЕЛ-колкото и да не харесвам марката,след като видях възможностите и в гора и кал,с ръка на сърцето казвам че тази Фронтера е всъдеход!Мотора е C20Ne-здрав до безобразие,евтин за обслужване и го има навсякъде за 300лева по моргите!Универсален мотор!!!Слага се в Омега,Калибра,Вектра,Астра и Сузуки Самурай и Витара! 2000/115к.с. е ОСВОБОДЕН МОТОР и не чупи клапани при късане на ремък!!!!!!!!Много важно за гората и спестява хиляди левове от основни ремонти!!!
    Предстои монтиране на БТР-ски касети и минусови джанти с нови гуми,което ще вдигне цената и до 6000лева,така че купете я сега!
    По-евтина няма да стане,тъй като нито ще изгние,нито ще се счупи!
    Доста висока е-влиза в 70см кални коловози и излиза без зор!!!
    С цели мостове и ресори е-като Нисан Патрол,Тойота и Ге-класа,които са си най-добрите джипове в света!!!
    За бартери цената е 4000лева!
    На 21.04 е обслужена в специален сервиз,за да мога да я карам по горите,без да я счупя!
    Гумите са перфектни за кал и сняг!!! На шосето ромолят много над 80км/час!
    За тестове извън пътя си носете 20лева!
    ЗА 200лева МОГА ДА ВИ Я ДОКАРАМ НАВСЯКЪДЕ В БЪЛГАРИЯ НА ХОД!!!
    Интересува ме бартер за Субару Форестър Турбо, ,Легаси 3.0 или Аутбек 3.0, и за всичко друго,но с доплащане от вас минимум 1000лева!!!Търся спонсор за този и още един джип,за да ги пускам по състезания-иначе си ги пазя и карам културно!
    След 50км офроуд в пресечена местност под джипа няма капка масло!!!Другите ми джипове правеха маслени локви,след горски преход и не можеха да теглят 2тона в калта,а този може и повече!!!
    Перфектен за дървари ,ловъри и ловци!
    Който търси , намира !

Място
    Sofia de Janeiro
    Публикации
    1,988
    Точки (при гласуване)
    4

По подразбиране От: Това е обява !

Един древен грък беше казал, че разликата между лекарството и отровата е в дозата...
    Два дебила - это сила,
    три дебила - это мрак,
    шесть дебилов - это мило,
    сто дебилов - это как?

Място
    Варна
    Публикации
    182
    Точки (при гласуване)
    3

Тоя определено е от "дърварите", които е цитирал накрая.Забравил е да обяви едно само: каква е цената,ако искам да си направя селфи с колата му или със самия него?
    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
    Тел: +359 887 847261

Място
    с.Огнен Карнобатско
    Публикации
    554
    Точки (при гласуване)
    2

Както обичаме да се шегуваме с един приятел като стане въпрос за обява за автомобил : УНИКАТ!!!! УНИКАТ!!!! УНИКАТ!!!!!!!
    Който търси , намира !

Място
    Асеновград
    Публикации
    71
    Точки (при гласуване)
    6

Какво чакате още,налазвайте обявата,иначе след час-два цената ще е.....ехеййййй.И да почерпи който я вземе
    Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

Публикации
    1,630
    Точки (при гласуване)
    12

Това е един майстор на късия разказ от Габрово, всичките му обяви са в този дух. Има една още по-яка за едно гнило Субару.
    Въжето е духовна връзка. И е опънато до скъсване.
    Ръцете ти нагоре бързат.
    Сърцето пълно е...
    Пред пръсване. Венци Росманов

Място
    София
    Публикации
    3,659
    Точки (при гласуване)
    22

Майсторите на "късия разказ" има много. По-интересно е, че хората отделят от времето си за да четат подобни тъпизми...
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

Място
    Благоевград
    Публикации
    3,365
    Точки (при гласуване)
    21

Цитат Мнение на avzdrav Преглед на публикациите
    Това е един майстор на късия разказ от Габрово, всичките му обяви са в този дух. Има една още по-яка за едно гнило Субару.
    В Габрово има уникални превозни средства Име:  20171006_155540.jpg
Прегледи: 120
Размер:  394.1 Кб
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

Сходни теми

1. обява
    От Пламен Ковачев (zaiko1234) във форум Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
    Отговори: 2
    Последно мнение: 06-04-11, 16:33
  2. обява
    От IvanIvanovi във форум Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-06-06, 23:10

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •