Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Островен кухненски адсорбер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Островен кухненски адсорбер

    От години не мога да си избера островен адсорбер, защото по магазините обикновено няма налични.
    Нужен ми е с размери 90 см с метални филтри/решетки с възможност да се мият в съдомиална машина.
    Трябва ми по-безшумен и с голяма всмукателна способност.
    Дайте идеи от къде и марка / модел да си купя.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Островен кухненски адсорбер

    https://www.tehnomix.bg/edra-byala-t...ni-absorbatori

    Дали наистина ти трябва?

    Коментар


    • #3
      От: Островен кухненски адсорбер

      Аз съм с такъв, но си е шумен... Затова се въздържам да препоръчвам. Но пък за някои даже бил тих.. Не знам

      Коментар


      • #4
        От: Островен кухненски адсорбер

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        От години не мога да си избера островен адсорбер, защото по магазините обикновено няма налични.
        Нужен ми е с размери 90 см с метални филтри/решетки с възможност да се мият в съдомиална машина.
        Трябва ми по-безшумен и с голяма всмукателна способност.
        Дайте идеи от къде и марка / модел да си купя.
        Искаш да го ползваш с активен въглен или имаш къде свържеш изхода? Всмукателната способност и шума зависят и от това какви тръби се ползват за извеждане на въздуха . Най-добри са тези с монтаж в долен шкаф , но има и много добри модели за монтаж над котлоните , аз работя с Фабер , Еуролукс и Тека.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Островен кухненски адсорбер

          Направих директно комин над острова и го изведох на покрива на къщата. Мисля, че 130 е диаметъра.
          Там ще отвеждам миризми и мазнини.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Островен кухненски адсорбер

            http://www.tekaindustrial.com/bg/pro...BE%D1%80%D0%B8

            Островен нямам, но имам техен. Рти безгрижно
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Островен кухненски адсорбер

              От 10 год вкъщи сме с островен 90см аспиратор, с 3 метални филтъра. Български. Gerry. Но нещо не намирам жив сайт и снимки сега.
              По спомени беше малко под 1000лв. Удобен - може да се ползва за рафтчета това над него. Стъклен рафт отпред и отзад. Не е създавал проблеми. 4 степени на вентилатора. Първата е ок като шум, но леко слаба. Става да го пуснеш да поема нещо което просто къкри отдолу. Последната степен отваря балконската врата на хола, ако не е заключена и дърпа от каналите в банятя. Но след втората трябва да си усилвам телевизора.
              WG 2.7 CRD

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X