Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за IQOS цигари, или каквото е там

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

    Това че пушиш куос където си искаш не е точно вярно. По принцип може,но съвсем откровенно си миришат на пикоч. Дъхнете на някой непушач или изпушете 2-3 в колата без да проветрявате и попитайте някой.
    Както и вейповете не става да се пушат нормално в стая. Миришат на плодче ама след 20 мин. ти трябват халогени.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #32
      От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Прави впечатление, че негативните мнения са на хора които не са ги пробвали...
      Нищо ново под слънцето.
      Пуша от 30 години(не се хваля)
      От 5-6 месеца пуша икос.
      В момента съм за риба, пафкам си в палатката, вратата е затворена и печката гори. Топло ми е. Преди пак пушех в палатката, вратата беше отворена, печката гореше но на мен ми беше студено.
      Преди две години ходих до пещера Снежанка. Щяха да ми изхвръкнат комбалите, докато се изкача по тая козя пътека.
      Преди месец пак ходих до Снежанка. Имах чувството, че мога да бягам до горе и то не само веднъж! Ходих и до Фотинските водопади. Търчах надолу-нагоре без грам да се запръхтя.
      Това са фактите. Кой какво ще пуши или дали въобще ще пуши си е негова работа.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #33
        От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

        Това не е вярно, не миришат. Пуша в колата и в къщи на затворени непрекъснато прозорци по по-горе написани причини и миризма няма.

        Коментар


        • #34
          От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

          Пушех по кутия и нещо на ден. Жена ми и тя. Един ден жената се обажда и вика “спирам цигарите”. Аз бутнах кутията на страни и точно тогава ги спрях и аз. Още ме е яд, че не си помня последната цигара, не знаех че ще ми е последна.
          Първите няколко седмици беше ад, бях забранил да ми се говори, черно пред очите...
          От повече от 10 години не пуша. До ИНАТ е. Всичко останало е таш.к.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

            Вейпа е говно - имам приятел американец - ползва го нон-стоп. Като отида да го взема от София, по пътя до Сливен е допълнинл поне веднъж контейнера. След като ми се разкара от колата отвътре джамовете са мазни и не могат да се изчистят без препарат. Ха сега си представете тая пумия (безвредна пара) в белия си дроб.

            Икос-а е точно друг начин да ви вземат парите.
            Как се отказват цигарите? - пишеш датата на кутията и я прибираш в шкафа. Това е!

            Последно редактирано от slaf4u; 07-12-18, 19:31.
            42

            Коментар


            • #36
              От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

              Малко несериозно е да говорим за безвредно пушене, нагряване и изпаряване.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #37
                От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                Малко несериозно е да говорим за безвредно пушене, нагряване и изпаряване.
                Никой не говори за безвредно. Говорим за по-малко вредно.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • #38
                  От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                  Слафчу говори.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Колеги, има ли някой с наблюдения за това нещо?
                    Много ми се ще да откажа конвенционалните папироси!!!
                    А защо ти се ще да откажеш нормалните цигари?
                    Ако ти пречат на здравето, не струва да ги заменяш с каквото и да е подобно. Просто си избираш кое ти е по-важно и зарязваш навика и удоволствията. Не вярвам да е по финансови причини, щото другото, дето питаш за него, също май не е евтино. Да си се вързал на голи приказки колко принципно са вредни и да търсиш по-безвреден уж заместител, също не ми се вярва.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      Вейпа е говно - имам приятел американец - ползва го нон-стоп. Като отида да го взема от София, по пътя до Сливен е допълнинл поне веднъж контейнера. След като ми се разкара от колата отвътре джамовете са мазни и не могат да се изчистят без препарат. Ха сега си представете тая пумия (безвредна пара) в белия си дроб.

                      Икос-а е точно друг начин да ви вземат парите.
                      Как се отказват цигарите? - пишеш датата на кутията и я прибираш в шкафа. Това е!

                      Че не е безвредно не е , но да го сравним с цигарите !

                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #41
                        От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        Че не е безвредно не е , но да го сравним с цигарите !
                        Дали да изям една диария или твърдо лайно.... хммм дилема, която не знам как ще разреша...

                        Никотина е наркотикът, с най-голяма степен на пристрастяване. Без значение колко силно си решен да откажеш цигарите, никотинът винаги успява да накара мозъка да оправдае или намери причина за само още една последна, последна, ПОСЛЕДНА цигара. Факт е че в тази индустрия има толкова пари, че не е проблем веществото да не е официално признато за наркотик в смисъл да бъде поставено извън закона.
                        Забавни са философските и филантропски изказвания от типа - ей на, тея цигари нямат катрани и не знам си какви други простотии... само никотин т.е. те не са чак толкова вредни... абе мани... изгубена кауза.
                        Само се замислете... ако пушач пушещ една кутия на ден спре да пуши, за една година ще събере пари за 2 комплекта читави гуми или добра газова уредба или 820 кила бензин или читава пушка или няколко хубави ножа или 72 кила пастърма...

                        Темата беше за Iqos - имам колеги с тая простотия - верно не смърди колкото другите, но пак ме дразни, пак го усещам и пак остава миризма след тях.
                        42

                        Коментар


                        • #42
                          От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          Дали да изям една диария или твърдо лайно.... хммм дилема, която не знам как ще разреша...

                          Никотина е наркотикът, с най-голяма степен на пристрастяване. Без значение колко силно си решен да откажеш цигарите, никотинът винаги успява да накара мозъка да оправдае или намери причина за само още една последна, последна, ПОСЛЕДНА цигара. Факт е че в тази индустрия има толкова пари, че не е проблем веществото да не е официално признато за наркотик в смисъл да бъде поставено извън закона.
                          Забавни са философските и филантропски изказвания от типа - ей на, тея цигари нямат катрани и не знам си какви други простотии... само никотин т.е. те не са чак толкова вредни... абе мани... изгубена кауза.
                          Само се замислете... ако пушач пушещ една кутия на ден спре да пуши, за една година ще събере пари за 2 комплекта читави гуми или добра газова уредба или 820 кила бензин или читава пушка или няколко хубави ножа или 72 кила пастърма...

                          Темата беше за Iqos - имам колеги с тая простотия - верно не смърди колкото другите, но пак ме дразни, пак го усещам и пак остава миризма след тях.
                          Напълно съм съгласен колега !

                          Парите са двигателя , а тук той е един от най-мощните !


                          П.П. Много пъти съм чувал , че цигарите се отказват по-трудно от наркотиците . Дали е така не знам , наркотици не съм употребявал .
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • #43
                            От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Дали да изям една диария или твърдо лайно.... хммм дилема, която не знам как ще разреша...

                            .....или 72 кила пастърма...
                            Честно казано - почти съм сигурен, че щетите от 72 кила пастърма за година върху крехкото ми здраве ще надминат тези от 365 изпушени кутии цигари.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                              Честно казано - почти съм сигурен, че щетите от 72 кила пастърма за година върху крехкото ми здраве ще надминат тези от 365 изпушени кутии цигари.
                              Кой е казал, че сам ще си я ядеш? Виж цигарите - пушиш и тровиш тези около себе си. Същото е и с пастърмата - хапваш и черпиш наоколо.

                              Копия и пасти от произволна статия в нетя:
                              "Според признанията на наркомани, които са се излекували от хероинова зависимост, да се откажат цигарите е значително по-трудно."
                              42

                              Коментар


                              • #45
                                От: Питане за IQOS цигари, или каквото е там

                                200г пастърма дневно са много по-малко вредни от 1 кутия цигари.
                                Пробвайте.

                                Сериозно, от опит го пиша - качих в първата година около 10кг, основно от мезета. Просто ти се възвръща обонянието и възприятията за вкус и оценяваш качествата на храната. И си хапваш...
                                И въпреки повечето литри, бях започнал да тичам много повече и по-леко отпреди това. Просто има въздух.
                                Така, че по-добре пастърмата...
                                Човек се учи докато е прост!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X