Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малък смарт тв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: малък смарт тв

    Не мисля, че е разумно да се хвърляш на едно устройство. Сигурно ще можеш да намериш телевизор с андроид, възможност за камера, микрофон и инсталиране на приложения, но с огромна вероятност на неприлично висока цена. Ако не ти хареса концепцията, което въобще не е изключено, ще претърпиш значителна загуба на стойност.

    Бих пробвал външно малко РС с Linux или Windows и HDMI видео изход и WOL. Печелиш: ниска цена, широк избор на камера и микрофон, дистанционно включване и контрол и работа въобще без телевизорът да е включен.

    Коментар


    • #17
      От: малък смарт тв

      Да бе. Ок. Ама на мен ми трябва голям екран за видеоразговори.
      И ако мога да избегна 15 устройства за постигане на целта ще съм доволен.

      Иначе мога да изровя голям монитор и къф да е компотер и Вайбър ще върви. Понеже телевизията като такава изобщо не ме вълнува.

      Е затова е питанката
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: малък смарт тв

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ...
        ПП има подобна тема в раздела но е избила на пишкомерене

        Може ли линк, за да не пиша неща, които вече са дискутирани.

        Коментар


        • #19
          От: малък смарт тв

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Може ли линк, за да не пиша неща, които вече са дискутирани.
          Няма шанс. Там се обяснявате какво е Линукс. Което е интересно само по себе си, но като потребител изобщо ми е през дедовиа
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: малък смарт тв

            Лг имаха някакви камери , но бяха специални и не се намираха изобщо и струваха камара пари.
            Хората когато са правили ТВ са го правили да гледаш телевизия, смарт е сложен да гледаш нетфлих и хбого, останалото не ги касае.
            Аз също не гледам тв, за това си взех бокса. Ползвам го за Youtube и понякога Коди за американски футбол и бейзбол И най вече за гледане на филми и сериали от компютъра.
            Skype беше бъзик не вярвах че бокса ще разпознае веб камерата, ама тръгна ( за това ти написах модела) и вярно е готино да говориш с човек на голям екран.
            Между другото Skypa товари яко , бокса е 8 ядрен 3Гб Рам и си загрява сериозно , съмнявам се че бюджетен тв ще има такъв процесор.

            намерих камера за ТВ линк само че само тя струва 760 кинта и 10 стотинки, съвместима е с самсунг тв от 7000 серия нагоре , а те почват от 3бона

            Коментар


            • #21
              От: малък смарт тв

              Знаех си, че щом е пишкомерене, сигурно съм замесен

              Както и да е. Като потребител би трябвало най-много да те интересува максимално гъвкаво решение на минимална или поне приемлива цена. Няма как да получиш това от 1 интегрирано устройство в твоя случай. Утре или вдругиден viber ще решат да сменят протокол, да бичат реклами на цял екран, да спрат подръжка на даден клас устройства или там каквото глупост им дойда на ум за да вдигнат приходите и цялото това интегрирано нещо ще отиде във виртаулно кошче.

              Акустиката на помещението ти може да се окаже неподходяща за вгр. микрофон на телевизора, самият микрофон може да се окаже умерено некачествен. Може да се окаже, че ти трябва широкоъгълна камера.

              Коментар


              • #22
                От: малък смарт тв

                Тайно се надявам телевизор с андроид да може
                а) да се ъпддейтва
                б) да подкара юсб камера и микрофон

                И ако цената е около 0.5к мога да преглътна да до изхвърля след 2-3 години.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: малък смарт тв

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Така
                  Търси се малък смърт телевизор. До 1м диагонал на екрана.
                  Трябва да може да подкара Вайбър и да има уайфи
                  Желателно е да не е скъп

                  В емаг виждам това:
                  https://m.emag.bg/televizor-smart-an.../pd/D4P6DDBBM/

                  Става ли за нещо? Изобщо какво е ключовото да се гледа?

                  ПП има подобна тема в раздела но е избила на пишкомерене
                  Тоя дето си го показал си го взех от черния петък. Май ще го връщам. Не бях виждал такава глупост. Има WiFi, хваща мрежата, обаче има някакви негови си апове, с които не можах да се преборя. Всъщност само ютуба ме интересуваше, но по никакъв начин не можах да вляза в профила си и да гледам моите канали. Функцията "гледай на телевизор" от смартфоните - никакъв шанс. Изобщо не го виждат. Меню на български, че няма не е голяма болка, ама няма България като страна и не можах да намеря ни един канал. Пробвах 5-6 други държави и ми писна. И с Ка модул, и без него - все нищо. Засега го ползвам с външен тунер, но мисля да им го връщам. Ако искаш кажи как да пробвам тоя видеоразговор и ще казвам!

                  Коментар


                  • #24
                    От: малък смарт тв

                    Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                    Тоя дето си го показал си го взех от черния петък. Май ще го връщам. Не бях виждал такава глупост. Има WiFi, хваща мрежата, обаче има някакви негови си апове, с които не можах да се преборя. Всъщност само ютуба ме интересуваше, но по никакъв начин не можах да вляза в профила си и да гледам моите канали. Функцията "гледай на телевизор" от смартфоните - никакъв шанс. Изобщо не го виждат. Меню на български, че няма не е голяма болка, ама няма България като страна и не можах да намеря ни един канал. Пробвах 5-6 други държави и ми писна. И с Ка модул, и без него - все нищо. Засега го ползвам с външен тунер, но мисля да им го връщам. Ако искаш кажи как да пробвам тоя видеоразговор и ще казвам!
                    Уха.
                    Камера и микрофон няма, нали? Ако му се боцне юсб такава познава ли я?
                    Можеш ли да инсталираш Вайбър?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: малък смарт тв

                      Доколкото разбирам, ако наистина не смяташ да ползваш телевизора за да гледаш тв канали, а само заради вайбъра, определено е по-добре да си вземеш голям външен монитор и си го включваш към лаптопа и си решаваш проблема.

                      Аз ползвам стар но професионален монитор HP LP2475w, 24 инчов, втора употреба купуван с гаранция за 350 лева на малко часове, много съм доволен и има страхотни цветове, не ми изморяват очите и след часове гледане, помисли за този вариант:

                      Ето какъв ми е монитора:

                      https://shop.itema-pg.com/product/17...SAAEgLoCvD_BwE

                      Коментар


                      • #26
                        От: малък смарт тв

                        350 кинта за някъде към 10 годишен 24" монитор?

                        Коментар


                        • #27
                          От: малък смарт тв

                          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                          350 кинта за някъде към 10 годишен 24" монитор?
                          Монитора си струва всяка стотинка, взех го защото си обработвам снимките от RAW формат, за цената си към днешна дата, няма аналог като качество, не можеш да ме убедиш че един Мерцедес пура е по-лоша от чисто нова Дачия последен модел.....

                          До ден днешен и в момента съм пред този монитор, това е най-хубавия монитор с който съм работил, за парите си е трепач.

                          Коментар


                          • #28
                            От: малък смарт тв

                            Ааа, ясно. Напълно те разбирам.

                            Коментар


                            • #29
                              От: малък смарт тв

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Уха.
                              Камера и микрофон няма, нали? Ако му се боцне юсб такава познава ли я?
                              Можеш ли да инсталираш Вайбър?
                              Ще го пробвам, но утре вечер, че сега не съм си вкъщи.

                              Коментар


                              • #30
                                От: малък смарт тв

                                Вземаш си един TV Box 4K и си решаваш проблемите със комуникациите , можеш да си свържеш с приложение и смартфона безжично и да си го гледаш на ТВто, телевизора гледаш само да има HD , и да тежи , че скоро купих едно НЕО 32инча ами то тежи 1-2кг. /имам още 2 или 3 НЕОта от преди няколко години купувани ами тежат си пък си и работят/.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X