Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малък смарт тв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: малък смарт тв

    Докладвам засега. Вайбър няма. Аповете са му от някакво тв сторе. Няма гугъл там, няма вайбър... Инсталирах си някакъв скайп, но няма никакви опции за микрофон и камера. Влязох през браузъра в гугъл плей. Вайбъра ми пише, че е инсталиран на 2 устройства, но имаше и трето. Някакъв Самсунг, за който не се сещам. Рекох си "да не е пък некой чип вътре да е самсунг и за тоз телевизор да ми говори..". Инсталирах го и на него. Показа, че скоро ще се инсталира на устройството. Ама на това устройство го немА. Демек - некой друг телефон ще да е. Мисля, че каузата е пердута да се качвам утре по тавана да търся USB камера. Микрофон на USB със сигурност нямам. Иначе му качих флашка - разпознава файловете. Ако ти се разправя - търси кой е инсталационния файл на вайбъра за андроид и ми го прати, да видя дали от флашката ще го инсталира!

    Коментар


    • #32
      От: малък смарт тв

      Ясно. Мерси, но май няма смисъл да си губиш времето

      Иначе те тука има АПК

      https://www.androidapksfree.com/apk/...download-free/
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: малък смарт тв

        Свалих му един арк за ютуба, че ми е по интересен. Инсталира го. Но при стартиране дава "YouTube won't run without Google Play services, which are not supported by your device." OK и го гаси. А на фона под изскачащия прозорец с надписа се вижда тубата, ама на!

        Ще напиша тук името на телевизора, за да се намира с гугъла, че няма никъде писано за него - Телевизор Smart Android LED Star-Light, 32" (81 cм), 32DM6500, HD

        Коментар


        • #34
          От: малък смарт тв

          Ютюб е собственост на Гугъл, така че разбираемо.

          Скайп е Майкрософт и там са ... Затова ми беше надеждата в Вайбър
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: малък смарт тв

            Въпреки че генерално концепцията ти ми остава неясна - по-добър избор от вайбър е телеграм.

            Видеоконференциите са привидно прости за реализиране, но могат да (ще) се появят значителни усложнения, най-вече по отношение на "взимането" на звука от стая с прилично качество, без ехо и без микрофония. Е възможно, разбира се, приложението да има включени алгоритми за борба с нежеланите явления, но малко ме съмнява.

            Коментар


            • #36
              От: малък смарт тв

              И телеграФ е опция стига да тръгне.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: малък смарт тв

                Съмнява ме, че Търтю се опитва да оборудва някоя баба, на която и е зор да се оправя с компютри и смартфони.

                Коментар


                • #38
                  От: малък смарт тв

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  Съмнява ме, че Търтю се опитва да оборудва някоя баба, на която и е зор да се оправя с компютри и смартфони.
                  Общо взето е това
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: малък смарт тв

                    Добре де, един прост таблет на който да има инсталиран само вайбър, та като пусне таблета баба ти, ще вижда само вайбъра като активен на екрана и остава само да я научиш, как да избира на кой и как да звъни и ще стане работата
                    Последно редактирано от Еделвайс; 08-12-18, 15:01. Причина: Пояснение

                    Коментар


                    • #40
                      От: малък смарт тв

                      Много малък екран.
                      Затова търся телевизор.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: малък смарт тв

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Много малък екран.
                        Затова търся телевизор.

                        Има и 24 инчов таблет с камера и с дистанционно управление, ето: https://www.youtube.com/watch?v=R4DuFANbw0I

                        Ако ти хареса ето откъде да го купиш: http://www.aliexpress.com/store/prod...336373941.html

                        Коментар


                        • #42
                          От: малък смарт тв

                          Може някой да не ти оцени шегата. Тоя "таблет" е пълен *ашак.

                          Коментар


                          • #43
                            От: малък смарт тв

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Може някой да не ти оцени шегата. Тоя "таблет" е пълен *ашак.

                            Нали цялата работа е баба му, да може да ползва вайбър на голям екран и нищо повече не се иска като функции, таблета мисля че за вайбър, голям екран с дистанционно и вградена камера ще му свърши работа, просто не се сещам вече какво може да се предложи което да е лесно за ползване на вайбър и да има голям екран.

                            Предложи нещо на колегата, което да има с големината на тв екран с вградена камера и микрофон, да има вайбър и да не е скъпо....
                            Последно редактирано от Еделвайс; 08-12-18, 17:34. Причина: Пояснение

                            Коментар


                            • #44
                              От: малък смарт тв

                              Този таблет е или нещо много изостанало по складове или нещо скована с квото има. Екзотичен процесор от 2013 г., 1 (ЕДИН!) гигбайт рам, липса на входове за ползване на панела, архаична версия на андроид.

                              За да предложа нещо, трябва да съм го пробвал или виждал поне като концепция или нещо с висока остатъчна стойност при неуспех на концепцията. А това нещо ще излезе малко над хиляда лева и по мое скромно мнение - не става за нищо.

                              Коментар


                              • #45
                                От: малък смарт тв

                                Колегата по-горе спомена за неясните протоколи на тв с вграден смарт.
                                При външен бокс няма такива спънки и заигравки, защото телевизора на практика го играе монитор през HDMI порта.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X