Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторчето ме предаде..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акумулаторчето ме предаде..

    Слизам да си паля колата, спешно трябваше да излизам, щрак, щрак и тцъ ниеще
    Почнах да го зареждам, цял ден едната клетка е гола вода, плувката не изплува въобще..

    Някакви идеи да го спася малко, за някакви дребни консуматори, то че за акумулатор няма да става ми е ясно...


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:200.jpg
Прегледи:1
Размер:950.9 КБ
ID:6153357
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Акумулаторчето ме предаде..

    Завий му капачките и го разтъркаляй по цимента 3-5минути,може и да тръгне...
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Акумулаторчето ме предаде..

      Има ли някакъв научен сенс в това действие, или после след търкалянето да изтанцувам и танца на дъжда..
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #4
        От: Акумулаторчето ме предаде..

        Има.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Акумулаторчето ме предаде..

          Понякога се получава. Въпрос на късмет.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • #6
            От: Акумулаторчето ме предаде..

            еми ще го пробвам..
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #7
              От: Акумулаторчето ме предаде..

              Някъде четох, че ги зареждат обратно (обръщат поляритета), но къде го четох и защо ги обръщаха.... Склероза...
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • #8
                От: Акумулаторчето ме предаде..

                Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
                Някъде четох, че ги зареждат обратно (обръщат поляритета), но къде го четох и защо ги обръщаха.... Склероза...
                При окъсила клетка както ще да го зареждаш - все тая.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Акумулаторчето ме предаде..

                  Съгласен съм със Спарки... Последните ми опити за съживяване на такъв акумулатор оплискаха моторния отсек с киселинни пари
                  Нов акумулатор е около 70лв - половин резервоар бензин, пък ти спестява студуване по паркинзи...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Акумулаторчето ме предаде..

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Съгласен съм със Спарки... Последните ми опити за съживяване на такъв акумулатор оплискаха моторния отсек с киселинни пари
                    Нов акумулатор е около 70лв - половин резервоар бензин, пък ти спестява студуване по паркинзи...
                    За диското ме оскубаха 270 лв
                    0877 44I 88I
                    Самурай 1,3
                    Дискавъри ТД5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Акумулаторчето ме предаде..

                      Търкалянето по цимента, с подходящата комбинация късмет, може да те уреди с едно звучно БУМ, съчетано с хвърчащи капки стопено олово, гореща сярна киселина и остри парчета от всичко. Акумулатор, който 10-20 минути след изключване на зарядното слиза под 11 волта е особено добър кандидат.

                      На това мястото му е във вторичните суровини.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Акумулаторчето ме предаде..

                        То има едни сепаратори долу, които задържат опадалата активна маса от плочите да не се движи много, ако го обърнеш това нещо ще се излее в клетките..
                        Зареждане на обратно, това можеш да го направиш само ако искаш да го цункаш за последно акумулатора

                        Други опции за съживяване..
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • #13
                          От: Акумулаторчето ме предаде..

                          Зареждането наобратно е съвсем легитимен начин за използване на акумулатор сглобен от цели плътни оловни пластини от 40-те и 50-те години. Тренировъчните му цикли са няколко пъти в двете посоки, а после периодично го обръщаш за да му се износват равномерно пластините.

                          Първите плочи от паста и решетка са развалили идилията.

                          ---

                          Най-добре ги съживяват в завода.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Акумулаторчето ме предаде..

                            Сепараторите ще работят, но ако е зареден.
                            Щом нов е 70лв ще го даря на мангустите и ще си купя чисто нов.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Акумулаторчето ме предаде..

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Съгласен съм със Спарки... Последните ми опити за съживяване на такъв акумулатор оплискаха моторния отсек с киселинни пари
                              Нов акумулатор е около 70лв - половин резервоар бензин, пък ти спестява студуване по паркинзи...
                              Къде ги продават тези акумулатори,70Ач за 70лв.?
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X