Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторчето ме предаде..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Акумулаторчето ме предаде..

    ама такива са електорат-гласуват
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • #32
      От: Акумулаторчето ме предаде..

      Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
      ....От долятата дестилирана вода мисля, че акумулатора сам си прави сярна киселина......
      Само ако има оловен сулфат по плочите (положителната) ако няма нищо няма да си направи.. само пушек и пара...

      Пс. един акумулатор е 120 лева, вие се занимавате със шарнири за 20 лева как да са напълнят..
      Ако може да му се възвърне живота, си 120 лева + ще ги дадеш на жената
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #33
        От: Акумулаторчето ме предаде..

        1,30 електролит може и временно да го съживи, ако не е толкова зле, но колко ще кара и господ не знае. Търкаляне в никакъв случай, след това гуттен за морген.
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #34
          От: Акумулаторчето ме предаде..

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Къде ги продават тези акумулатори,70Ач за 70лв.?
          Гигават 62Ач, ако върнеш стария ми излезе толкова в близка до офиса ми барачка...
          Уловката е, че е с гаранция 1 месец, и съм стар голям клиент... Но за себе си реших - при такава цена си струва риска - ако издържи месец безпроблемно акумулатора, предполагам ще издържи срока си колкото всички останали......
          Пак Гигават, пак 62Ач ми излезе около 52-55лв без ДДС за служебното Добло)...
          Пак по тази схема преди два дни Бош Силвър около 62Ач азиатски модел (за Кия Спортидж) излезе 118лв... Това с фактура и т.н., но с кратка гаранция..
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #35
            От: Акумулаторчето ме предаде..

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Уловката е, че е с гаранция 1 месец, и съм стар голям клиент...
            Всъщност си без никаква специална гаранция. 1 месец си е за всички рекламации само от касовата бележка, даже и да не си "стар голям клиент".
            В много случаи търговците дават така наречената „търговска гаранция“, която може да бъде 1 месец, 2 месеца, 1 година и прочие. Важното в случая е, че двегодишната гаранция, посочена в ЗЗП, също действа.
            Последно редактирано от bdd.71; 06-12-18, 10:35.

            Коментар


            • #36
              От: Акумулаторчето ме предаде..

              Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
              ..

              Иначе ако е над 10.5, да кажем 11.2 или 12 волта, то можеш да пробваш с: https://www.aliexpress.com/item/FOXS...c4806d8353vuAO

              ...
              Това зарядно помни ли след изключване на мрежовото захранване режима в който зарежда?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: Акумулаторчето ме предаде..

                Първоначално публикуван от bdd.71 Преглед на мнение
                Всъщност си без никаква специална гаранция. 1 месец си е за всички рекламации само от касовата бележка, даже и да не си "стар голям клиент".
                В много случаи търговците дават така наречената „търговска гаранция“, която може да бъде 1 месец, 2 месеца, 1 година и прочие. Важното в случая е, че двегодишната гаранция, посочена в ЗЗП, също действа.
                Това бе написано относно цената - отстъпката е специална, а не гаранцията... Гаранцията - никаква (ако не се смята личното познанство разбира се ), което се отразява в ниска цена...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #38
                  От: Акумулаторчето ме предаде..

                  Днеска тъкмо излизам да търся дестилирана вода за промивка и гасена сярна киселина..
                  И телефона ми звъни един познат, трябвало му за племенника някакъв стар акумулатор, щял да изхвърля някакво старо БМВ на металекса..
                  Викам му, как ме уцели имам ама точно, подходящ акумулатор за там, че и даже е БМВ ...

                  Дадох му го за 20 лева..
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #39
                    От: Акумулаторчето ме предаде..

                    Ма ти вярно ли щеше да правиш тази простотия, па и с дестилирана вода
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #40
                      От: Акумулаторчето ме предаде..

                      Незнам къде ги намирате тези акумулатори за 50-70 че и 100 лв.Аз купих три четири за два месеца и най евтиния е 180 лв.със ДДС и все отстъпки.

                      И това за турски със сребърно нещо си...Акумулатора за мотора ми е агм и го платих на 80 лв. Преди месец някъде
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #41
                        От: Акумулаторчето ме предаде..

                        60 ампера се намират за 100 лв.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Акумулаторчето ме предаде..

                          Юни месец в Одрин 62 А/ч бе 125 лири. Лирата бе около 33-35 стинки.
                          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                          freelander 1,8 2001g.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Акумулаторчето ме предаде..

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Незнам къде ги намирате тези акумулатори за 50-70 че и 100 лв.Аз купих три четири за два месеца и най евтиния е 180 лв.със ДДС и все отстъпки.

                            И това за турски със сребърно нещо си...Акумулатора за мотора ми е агм и го платих на 80 лв. Преди месец някъде
                            Ами аз споделих къде - близко магазинче, продаващо основно продукти на БОШ, и техни акумулатори Бош и Гигават ...
                            62Ач Гигават за Фиат Добло - 87.50 с ДДС края на август - началото на Септември
                            62Ач Гигават за Кашкая - ако не се лъжа бе 78лв с ДДС Септември
                            60-62Ач Бош Силвър (забравих точно коя серия) за Кия Спортидж - 118лв с ДДС преди 3 дни...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Акумулаторчето ме предаде..

                              В Гърция преди две седмици купувах спешно 100 Ач - 75 евра с документ и две години гаранция. Не помня какво пишеше на него. Покупката стана в селото, в което внезапно умря наличния акумулатор.
                              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                              Коментар


                              • #45
                                От: Акумулаторчето ме предаде..

                                Хм...това за някакви китайски неизвестен марки ли са тези цени.Банер,exide,topla ,дурасел без да оставиш стария акумулатор,са над 210-220 лв. И нагоре..
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X