Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

    Здравейте,
    както е и заглавието имам нужда от транспорт на малко покъщнина от Ахтопол до София.
    Под малко имам предвид един хладилник 120л., една печка Терма02, ел.косачка, тример, няколко одеала и малко посуда.
    Проблемът е, че ще се наложи да остана там 3 до 4 дена(10.12-13.12), тъй като имам уреждане на документи в Царево и Бургас.
    Търсих по различните фирми предоставящи баничарки и малки бусове под наем, но във всичките, на които попаднах, колите са им заети до края на годината.
    Има няколко, които имат свободни бусове, но те 1-во са големи(над 350мм, а мен такова чудо не ми трябва.) и 2-ро им търсят по над 150лв. на ден заради километрите до там и обратно.
    Та някой, ако може да удари едно рамо с баничарка ще съм много благодарен. И разбира се исканата услуга ще е възмездна.
    "Bis dat qui cito dat"

  • #2
    От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

    А питал ли си куриерска фирма колко би ти взела за транспорт? Струва ми се, че цената ще бъде двуцифрена за всичко това.

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      А питал ли си куриерска фирма колко би ти взела за транспорт? Струва ми се, че цената ще бъде двуцифрена за всичко това.
      Ситуацията е малко сложна, защото става дума за освобождаване на лични вещи от имот, който в този случай се намира на близо 500км от там където живея. Престоят на място също е сложен.
      И предпочитам да мога да разчитам на себе си за транспортирането, а не да има още някой от когото да завися. Особено във климатичните условия, които дават за следващата седмица.
      Благодаря за предложението, обмислях го като много краен вариант.
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

        Във Варна съм наемал бус Мерцедес Спринтер 311 (по спомен) за 40 лв. на ден и депозит от 200 лв. Ако ще ти свърши работа под някаква форма, мога да дам координати на ЛС или да се обадиш на телефона от подписа ми, за да обясня повече.

        Коментар


        • #5
          От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
          Във Варна съм наемал бус Мерцедес Спринтер 311 (по спомен) за 40 лв. на ден и депозит от 200 лв. Ако ще ти свърши работа под някаква форма, мога да дам координати на ЛС или да се обадиш на телефона от подписа ми, за да обясня повече.
          Благодаря, но подобни цени са за превоз на разстояния до 200км. За всеки км над тези калкулираната сумата става ...
          А като се има предвид, че идвам от София, то Варна - Ахтопол e около 200км, а Ахтопол - София е близо 500км и после? Тук в София, ще я оставя или трябва да им се връща обратно?
          Все пак това са си още едни близо 500км ...
          Нарочно пиша тук, а не ЛС, защото може и друг колега от форума да изпадне в подобна ситуация.
          Депозита е ясен и не го коментирам.
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

            Имате ли теглич? Преди време имаше ремаркета под наем по строителните хипермаркети, по спомен цената беше 10-12 лева на ден. Или от познат назаем?

            Коментар


            • #7
              От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

              Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
              Имате ли теглич? Преди време имаше ремаркета под наем по строителните хипермаркети, по спомен цената беше 10-12 лева на ден. Или от познат назаем?
              Не, нямам. За това търся нещото, което съм обявил погоре.
              "Bis dat qui cito dat"

              Коментар


              • #8
                От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                И мойте са заети,но има колега от пловдивския офроуд клуб който може вероятно да помогне
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  И мойте са заети,но има колега от пловдивския офроуд клуб който може вероятно да помогне
                  А някакви кординати, дали ще може?
                  Ако не тук, то на поне на ЛС.
                  "Bis dat qui cito dat"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                    Едва ли,потърси колегата Lesov
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                      Orent
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Orent
                        Тези нямат свободни...
                        "Bis dat qui cito dat"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                          Ремарке под наем не става ли, цените им са от 20лв на ден?
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                            Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                            Тези нямат свободни...
                            Колеги, съжалявам, че се получава скрита реклама, но ние поддържаме сериозен флот от лекотоварни автомобили.
                            За съжаление до 5-10 януари 2019 всичките ни товарни "баничарки" и малки бусчета в София са наети от куриерските фирми и точно това, което се търси в задачата, нямаме свободно.
                            При куриерите от няколко години си има бум по Коледа за доставките и си ги запазват доста от далече.

                            За другата седмица можем да предложим следните варианти:
                            * Товарен бус 13 кубика - Renault Master (наем 79 лв/ден)
                            * Пикап - Nissan Navara (113 лв./ден)

                            * Пътнически миниван 6+1 Dacia Lodgy (59 лв/ден)
                            * бусче 8+1 - Renault Trafic (100 лв/ден)
                            ... на последните две, могат да бъдат свалени седалките и да се използва внимателно като товарен.

                            * наемане на товарна баничарка от Пловдив - Renault Kangoo или доставка до София.
                            (наем на ден 53 лв. + доставка до София 78 лв.)

                            Всички посочени цени са с ДДС!

                            Който се вълнува, нека пише на лични или да погледне в сайта ни тук...
                            За колеги от форума правим -20% отстъпка!
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нужда от транспорт/ Наемане на "баничарка"

                              Цитирания багаж се събира и в комби среден клас.
                              В Опел Вектра комби съм носил наведнъж от Германия:
                              1.Хладилник с фризер 120 см;
                              2 Телевизор с кинескоп от най големите;
                              3. Пералня
                              4. 4 гуми като за хлопела;
                              5. 3 каси олио
                              И още доста дреболии май някакви ски.
                              Всичкото това само с шофер


                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X