Обява

Свий
Няма добавени обяви.

''Тунинг'' на ТОЗ-8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ''Тунинг'' на ТОЗ-8

    Здравейте, колеги! От близо 2 години съм собственик на ТОЗ-8, много точна и прецизна пушка, на кой знае колко изстрела, но все още си я бива. И така, имам 2 въпроса на тема ''тунинг'' на ТОЗ-а.
    1.Нарушава ли се закона, ако се направи многозарядна? Защото това е може би единственото нещо, което не ми харесва в нея.
    2.Нарушава ли се цялостта и здравината на пушката по-някакъв начин, ако и се сложи пълнител?
    Нагледах се из руските и украинските форуми на такива изпълнения, но никъде не успях да видя как го правят.
    Ето един пример на самоделна шахта за пълнителя, като гледам не е толкова трудна за изработка, но не проумявам как ще държи пълнителя?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11476620.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:6153348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11476618.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:6153347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11476622.jpg
Прегледи:1
Размер:30.6 КБ
ID:6153349Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11476624.jpg
Прегледи:1
Размер:25.3 КБ
ID:6153350Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11476626.jpg
Прегледи:1
Размер:27.5 КБ
ID:6153351

  • #2
    От: ''Тунинг'' на ТОЗ-8

    Колега,
    Няма за цитирам редицата нормативни актове, които ще нарушиш с осъществяванета на цитираните намерения.
    Повярвай, пукай си на воля, на лов или на стрелбище с хубавото оръжие и изобщо не предприемай нищо към интервенция на целостта му.
    ПовЕрвай ми!
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

    Коментар


    • #3
      От: ''Тунинг'' на ТОЗ-8

      Освен че ще трябва да прорежеш плочката с изхвъргача и да направиш кутия за пълнитела, ще трябва да намериш начин да удължиш зъба на затвора, който подвежда патроните от пълнителя към затвора. Ако не се удължи този зъб вкарва само първия патрон. После при издърпване назад на затвора този зъб прехвърля периферията на горния патрон зад периферията на долния. Може би с пълнител от Марголин може да се получ но нНе става от днес за утре. И както казват колегите по горе- нямаш право. Консултирай се с КОС дали лицензиран оръжейник има право да го направи.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: ''Тунинг'' на ТОЗ-8

        Това ми трябваше да знам. Оръжието няма да се пипа, благодаря много колеги!

        Коментар


        • #5
          От: ''Тунинг'' на ТОЗ-8

          Благодаря ви много колеги! Точно исках да знам, оръжието няма да се пипа.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X