Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

    Здравейте колеги имам сления проблем не ми се включва допълнителната водна помпа и парното ми духа слабо ,какво я включва датчик и тн. благодаря предварително !

  • #2
    От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

    имаш предвид виското липарното да не ти духа е съвсем различновиското е докато загрее малкия кръг

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

      Да точно него имам предвид
      когато карам извън града примерно с 2000 оборота на двигателя има парно когато паднат оборотите намаля притока на топло !

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

        Първоначално публикуван от ivanovjeep Преглед на мнение
        Да точно него имам предвид
        когато карам извън града примерно с 2000 оборота на двигателя има парно когато паднат оборотите намаля притока на топло !
        Па, погледнѝ си нивото на антифриза? Стрелката на температурата на "водата" къде стоЙ ?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

          Колега всичко е наред ниво на антифриз стрелката стои точно където трябва , аз съм ПРОФЕСИОНАЛЕН ШОФЬОР ОТ 30 г. всичко ми е ясно за нивото на антифриз температура и тн.Работя като шофьор ,просто попътах някой колега дали знае каво управлява тази помпа >

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

            ако ти пада температурата след като го оставиш да поработи на място може би си за термостата топлото при мен е така,карам на далеч,настроил съм го на 27 градуса и след като ги направи в купето започва само да ги подържа,демек може и да подухва леко хладно,намаля дебита и те така

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с парно на джип гранд чероке 2.7 црд

              БЛАГОДАРЯ колега открих при тест на климатроника и грешка 54 която се изтрива но след известно време пак се появявя,парното е сваляно и всичко е ремонтирано но явно нещо не е наред лятото на климатик нямах никъкъв проблем !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X