Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Халогени за спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Халогени за спортидж

    Колеги,някой монтирал ли е халогени на спортидж 2002 г. Говоря за халогени,които да се ползват по предназначение,демек на асвалт и в гъста мъгла и да има ефект от тях. Какъв модел,къде и как монтирани светят най добре.

  • #2
    От: Халогени за спортидж

    Ето,но е 98г.Не помагат кой знае колко,та ги махнах.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1190316.JPG
Прегледи:1
Размер:682.7 КБ
ID:5804321
    Според мен,фаровете за мъгла трябва да са по-ниско от основните.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Халогени за спортидж

      За съжаление, най-подходящото място е заето от куките за теглене. Височина над 35 см от нивото на асфалта е безсмислена ако говорим за мъгла. Поради същата причина, истинските фарове против мъгла светят в линия а не в сноп.Не знам сега как стоят нещата, но преди време във Франция например, халогените против мъгла задължително бяха жълти.

      П.П. Там, където Дедо Гошо е бил монтирал неговите, обикновено се монтират допълнителни фарове за дълги светлини.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Халогени за спортидж

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        Ето,но е 98г.Не помагат кой знае колко,та ги махнах.
        [ATTACH=CONFIG]975862[/ATTACH]
        Според мен,фаровете за мъгла трябва да са по-ниско от основните.
        Ако се сложат отдолу под номер,дали няма да има по голям ефект

        Коментар


        • #5
          От: Халогени за спортидж

          И аз знам че най добре да са жълти за в мъглата.
          Но е важно и какви да са,за да е сигурно че ще има файда от тях при шофиране

          Коментар


          • #6
            От: Халогени за спортидж

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            За съжаление, най-подходящото място е заето от куките за теглене. Височина над 35 см от нивото на асфалта е безсмислена ако говорим за мъгла. Поради същата причина, истинските фарове против мъгла светят в линия а не в сноп.Не знам сега как стоят нещата, но преди време във Франция например, халогените против мъгла задължително бяха жълти.

            П.П. Там, където Дедо Гошо е бил монтирал неговите, обикновено се монтират допълнителни фарове за дълги светлини.
            Имам два кръгли които светят в линия,така и не съм ги пробвал на киата.
            Нямам и желание,та скоро време ще ги пусна за продаване.
            Това за ниското поставяне е вярно,но колко време ще оцелеят е друг въпрос.
            При мен шанса е нулев.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: Халогени за спортидж

              Ако си навит да дупчиш бронята за монтиране на допълнителни фарове то аз съм пълен с идеи еле ако ти се дават и 3-4 пъти на парите на тия горе.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Халогени за спортидж

                Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                Колеги,някой монтирал ли е халогени на спортидж 2002 г. Говоря за халогени,които да се ползват по предназначение,демек на асвалт и в гъста мъгла и да има ефект от тях. Какъв модел,къде и как монтирани светят най добре.
                Не ти трябват!
                Алтернатора и без това е калпав и с халогените още повече ще му пекат смешните диодчета.
                И като включиш и другите стандартни за Зимата консуматори и разбира се и основните фарове,и като се има и напредвид квадратурата на кабела между алтернатора и акумулатора,съответно и неговия пад на напрежение при всичката тая консумация и ти гарантирам,че на акумулатора при работещ автомобил със със вече загряти елементи на алтернатора-(т.е.карал си поне 10км.така) я ти дойдат 13v,я не.....
                Тъй,че като има мъгла,фаровете на къси и сваляне в максимално долно положение от врътката в купето!
                Приятно каране....

                Коментар


                • #9
                  От: Халогени за спортидж

                  ...Ако врътката работи.
                  Пак приятно каране!
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Халогени за спортидж

                    Има ЛЕДове за кекави електрики

                    Зад решетката колко място имаш?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Халогени за спортидж

                      Лед халогени вършат ли работа за каране в мъгла и препоръки за модел ,които е тестван

                      Коментар


                      • #12
                        От: Халогени за спортидж

                        Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                        Лед халогени вършат ли работа за каране в мъгла и препоръки за модел ,които е тестван
                        Инвестирай парите в две по-хубави крушки за основните фарове,не се занимавай с глупости.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #13
                          От: Халогени за спортидж

                          Първоначално публикуван от svi6tovski Преглед на мнение
                          Лед халогени вършат ли работа за каране в мъгла и препоръки за модел ,които е тестван

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI6039.jpg
Прегледи:1
Размер:449.5 КБ
ID:5804345Моята така пристигна от Германия и са закачени на дългите светлини,като на всеки халоген има и бушон!Отделно купих основни крушки Filips+30% светлина и полирах фаровете и мога да кажа че сега е добре!!!Преди това на къси не светеше добре и на фарове се измъчвах като карах.а дъгите със лед фарчетата вече е съвсем друго нещо и до сега нямам проблеми с алтернатора!!!И моята е 2002год.А такива или правоъгълни лед фарчета гледах ако не се лъжа в OLX-а и не са скъпи,около 15-20лв.!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Халогени за спортидж

                            Аз съм с лед крушки на фаровете и светят силно,но в мъгла не е добре.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Халогени за спортидж

                              Тези допълнителните фарчета са всичко друго,но не и фарове за мъгла.
                              Даже и да стават за нещо,мястото им не е там./пред решетката на радиатора/
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X