Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Халогени за спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Халогени за спортидж

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ако си навит да дупчиш бронята за монтиране на допълнителни фарове то аз съм пълен с идеи еле ако ти се дават и 3-4 пъти на парите на тия горе.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Има ЛЕДове за кекави електрики

    Зад решетката колко място имаш?
    Ако имаш нещо конкретно предвид го сподели, че от съботната ми разходка до Северозапада все това ми е в главата, особено след като ми подариха и перде за в мъгла за отзад преди седмица.
    Имам място за фарове за мъгла в бронята, но не искам да слагам оригиналните измислени през '91-'92.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Халогени за спортидж

      Тия крьглите там стават за 10 км/ч по пьтечка,за друго не,имаме 2 комплекта такива и свети колко да свети,не осветява.

      Идеи имам,от не толкова евтините.

      Аз съм с друго превозно средство на което са му сложили фарове ма кръгли,на тях вместо 43 вата халогенни съм с 65 вата,че не е фар за мъгла ми си е фар за каране та поне да свети.
      Фаровете за мъгла ги мисля още,не ми е проблем да са пред радиатора,кога едно фарче ми попречи да се охлаждам да ми се обади инжинерна и.
      Мъгла няма много тук,но ето някои временни идеи / то за това и кабеляците са така / .

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F8AEC7EE-B2DE-448D-A1FF-FFBC2C82C86B.jpeg
Прегледи:1
Размер:65.2 КБ
ID:5804353Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AD5FBC8B-F864-4276-8462-340B42510D14.jpeg
Прегледи:1
Размер:35.2 КБ
ID:5804354Натиснете снимката за да я уголемите

Име:611C381F-F798-41EA-84AA-7BFAEFC70FEB.jpeg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5804355Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E0EDD87E-0200-47B8-B1AC-435C1A77C4BE.jpeg
Прегледи:1
Размер:26.7 КБ
ID:5804356

      Фарчето е Аурора /стандарт 69 / 4 инча,от ляво трудно ще събере повече,но от дясно има място за 2 броя по 6 инча,закрепването е с магнитче среден размер,оригинала спокойно може да е с двойно по-голям магнит / комплекта е 15
      долара за 6 броя по спомени / и стои като заварено,

      Другия вариант ти е рязане на бронята и поставяне на фар в самата нея,имам 2 на mictuning,но Аурората си е Аурора,имаш ли място за магнит то това е варианта
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Халогени за спортидж

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:618948c25b4c8a8a9af416012f1d069f.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5804357

        Другата опция - дупчиш бронята и слагаш нещо истинско
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Халогени за спортидж

          Аз си имам оригинални дупки в бронята за фарове за мъгла, но не искам да слагам оригиналните а нещо технически по-ново, затова те попитах дали имаш нещо конкретно предвид за лед фарове за мъгла ?
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Халогени за спортидж

            Е не знам какво имаш,аз такова нямам.

            Размер на дупките?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Халогени за спортидж

              Утре ще ги премеря, ако не се отплесна де.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: Халогени за спортидж

                Недей,че ми трябва да се хвана за нещо.

                Тук има рамка или стойка за закрепване за различните модели коли - махаш оригинала,завиваш стойката и на нея ЛЕДа,от ледовете вече кеф ти точка,мъгла,нормален фар или работна светлина.

                Д предупредя обаче - качествена стойка е 50 долара,на нея слагаш качествен комплект ЛЕДове които почват от 200,говорим за Баха Дизайн и подобни.

                Малко не съм запознат с куците модели,имам едни МикТунинг който съм закачил до теглича на колата,да отмени малко нефелните крушчици за заден ход,там вече ми е все тая колко свети,като ми трябва повече светлина пердаша още едно тяло,те бяха 2 за 30 или нещо такова,по-малко от стойката на истинските.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Халогени за спортидж

                  200$ за ЛЕДове и 50$ за стойка която няма да е по-добра от тази която мога да си произведа сам мога да дам само когато бензина тук стане по 3$ за галон.

                  Дай някакъв линк към ЛЕДове конкретно за мъгла, щото друго в момента не ме интересува, но ако имаш нещо предвид под 200$, пък размерите ще ги намествам според дупките в бронята и това което се предлага.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Халогени за спортидж

                    Е така стояха фаровете едно време на ралимашините. Сещате се кои са против мъгла

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Giro79-Frequelin2-e1517372672657.jpg.pagespeed.ce.YrUgqF2fr6.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5804411

                    П.П. Сигурно ви прави впечатление, че са И леко разтворени навън. Така хващат банкета нашироко, особено важно при планинските етапи.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Халогени за спортидж

                      Мина това време,сега са такива

                      https://www.bajadesigns.com/products...ring-amber.asp

                      https://www.visionxusa.com/shop/duralux-6-led/


                      И тук различни модели с различни крепежи

                      https://www.theretrofitsource.com/as...og-lights.html
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 05-12-18, 14:31.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Халогени за спортидж

                        Бос и от лунни кристали да са направени, най-доброто им местоположение пак е там.


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30708516537_cfb2bef9b5_b.jpg
Прегледи:1
Размер:297.9 КБ
ID:5804412

                        Ако колегата ще пътува само по асфалт, може да ги сложи достатъчно ниско. Ся за това дали да са ледени или халогенни, зависи от наличието на пазара в разумния ценови клас. Преди имаше 3-4 марки, които се тачеха от профитата - Хела, Сибие, Карело, Сев Маршал... сега целият китайски народ щампова и светлини против мъгла. И Везем все още правят фарове, но нямат с ЛЕД .
                        Последно редактирано от коко келеша; 05-12-18, 14:47.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Халогени за спортидж

                          Местоположението не го споря никак,за да дам идея на някакви нормални пари трябва да знам размера поне,закрепването ше ги мисли по нашенски,така само Имам дупка.......не знам какво да препоръчам,а и евтини и добри от тия няма.

                          Хела,АПФ,Пиа......и те правят такива,но не стъпват на Баха и комплектите им.Това ако много си се навил да имаш добри светлини



                          Е какъв комплект има за моя модел бричка,махаш крьглите халогенни и слагаш тия,стойка 50 кинта,фаровете от 250 та до 700,стават за дневни светлини ако си вземеш димьр / взел съм си /.

                          https://www.tundras.com/threads/baja...cket-kit.4724/



                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X