Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

    До скоро карах ТЛК 120 ,но новите модели на тойота нещо ми объркаха представата за безпроблемен джип. Понеже не карам офф роад мисля да си взема нещо по-паркетно ,като малко съм раздвоен в избора си. Изискванията ми са да има добро оборудване ,да е минимум 2015 година. Какво бихте ми предложили като варианти?
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    От: BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

    В заглавието виждам- бегачка или круизен кораб ?
    Малко трябва да се конкретизираш.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #3
      От: BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

      Първоначално публикуван от venkolev Преглед на мнение
      До скоро карах ТЛК 120 ,но новите модели на тойота нещо ми объркаха представата за безпроблемен джип. Понеже не карам офф роад мисля да си взема нещо по-паркетно ,като малко съм раздвоен в избора си. Изискванията ми са да има добро оборудване ,да е минимум 2015 година. Какво бихте ми предложили като варианти?
      Това е интересно, до скоро си карал 120, което определено не е от новите модели на тойота, но пък новите модели не били безпроблемни. Не ги знам, за това ми е интересно. 150 и 200 дали са проблемни, за разлика от 120. За мерцедеса не зная, но за бмв по-скоро бих дал отрицателно мнение на фона на цената генерирана от марката. Ще го разбереш малко след пробег 100хил. км.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #4
        От: BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

        Не че нещо, ама проверявал ли си представата си за безпроблемен джип за съвременните модели на MB и BMW ?
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: BMW X5 M50d vs. Mercedes GLE 350 d ?

          Аз съм с ГЛЕ, карал съм нормалната Х5-ица, с и без М пакет, вариантът с многото турбини, който целиш не съм, но не съм чувал добри неща технически за него. Х5 без М пакет лашка доста, с М пакет не, но е УЖАСНО твърда. ГЛЕ-то е много меко на комфорт/ако е с Airmatic колата/ и доста твърдо на спорт, но въпреки това е по-комфортно от БМВ-то категорично. Мерцедеса върви добре, горе долу като Х5 3.0д, една идея по-спокойно е настроен, но ако го настъпиш е същата работа. Х5 4.0д върви малко повече, но не колкото очакваш от цифрите, усеща се главно при доускорение над 160-170, което ти прецени колко често ще се случва. Мерцедеса харчи средно 1-2 литра повече от БМВ-то. За мен минус за Х5 са рънфлет гумите и твърде широките задни 20-ки, които за зимата не са ок, а втори комплект оригинални джанти на 19'' си е една добра инвестиция, а и колата изглежда зле с тях. Ако имаш други въпроси, питай.
          Явор
          yavor.nikolov@gmail.com

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X