Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вибрации при автоматик при Padjero V80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вибрации при автоматик при Padjero V80

    Ходих да гледам едно Pajero V80 и много ми хареса. Има един пробелем със скоростната кутия, и не мога да преценя дали е сериозен. Когато колата е на място и превключа от R на D или обратно, се разклаща цялата кола. Гледах в Интернет някакво клипче, в което обясняват, че това лош признак за скоростната кутия, но не обясняват защо. Тук във форума има много теми около подобни проблеми, но подобен не можах да намеря.

  • #2
    От: Вибрации при автоматик при Padjero V80

    Как се държи автомата по време на движение? Това с разклащането и аз го имам и мисля е нормално, е зависи колко клати. Виждал съм при включване на D колата направо подскача, това не е нормално . Дай да я видим тази обява?

    Коментар


    • #3
      От: Вибрации при автоматик при Padjero V80

      По време на движение си е нормален, не забелязвах нищо странно, превключването на бързи и бавни, също не показва проблем. Усеща се клатене определено, дали е много не знам. Тая седмица ще гледам още един и поне ще имам база за сравнение. Предната ми кола беше Пасат с автомат, нищо дори приблизително подобно не се усеща.
      Обявата е в немското мобиле. Иначе ми харесва, има едно две места, където е чукната ламарината , но други забележки нямам, ръжда няма.

      Коментар


      • #4
        От: Вибрации при автоматик при Padjero V80

        Тампоните на двигателя и ск са за смяна.

        Коментар


        • #5
          От: Вибрации при автоматик при Padjero V80

          Първоначално публикуван от DieseLpoweR93 Преглед на мнение
          Тампоните на двигателя и ск са за смяна.
          Значи, работата е дебела и няма смисъл.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X