Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бюджетен джип

    Галопера не е ли ОК? Даже не знам дали не е със същия двигател.

    Коментар


    • От: Бюджетен джип

      Първоначално публикуван от krasid Преглед на мнение
      Галопера не е ли ОК? Даже не знам дали не е със същия двигател.
      Не знам да има суперселект.
      А си е благина
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Бюджетен джип

        Патрол с такъв двигател от тези години няма. 3.0 е дизел и се вгражда от 2000 г. някъде. А и щом няма да се ползва за тежък Офроуд - не ти трябва.

        Галопера е със старият двигател 141 к.с. Паджерото 3.0 е с 150 или 177 к.с.

        Под "Ръжди" - гледай да не е боядисвано и "обработвано" шасито, особено в задната част. Трябва да е с оригиналнта си боя. Ако ти стигне бюджета, може да огледаш и Pajero Sport 3.0, Фронтера 3.2 ...

        Приготви се за дълго и продължително търсене и много разочарования. Късмет!
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Бюджетен джип

          Бърза работа нямам.
          Имам под ръка няколко автомобила, но искам вече и аз да си угодя...

          За фронтера не се бях замислил, ще ги прегледам.

          Коментар


          • От: Бюджетен джип

            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
            Патрол с такъв двигател от тези години няма. 3.0 е дизел и се вгражда от 2000 г. някъде. А и щом няма да се ползва за тежък Офроуд - не ти трябва.

            Галопера е със старият двигател 141 к.с. Паджерото 3.0 е с 150 или 177 к.с.

            Под "Ръжди" - гледай да не е боядисвано и "обработвано" шасито, особено в задната част. Трябва да е с оригиналнта си боя. Ако ти стигне бюджета, може да огледаш и Pajero Sport 3.0, Фронтера 3.2 ...

            Приготви се за дълго и продължително търсене и много разочарования. Късмет!
            Най-вече, гледай номерата на рамата - съществуват ли и колко са четливи. После няма минаване през КАТ.

            П.П. Щом няма да вкарваш джипа в блатото, защо се отказваш от автоматиците? Питам, защото така отпадат Чероки и Гранд Чероки, при които имаш по-голям шанс да попаднеш на запазена бройка.
            Последно редактирано от коко келеша; 14-03-19, 22:34.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Бюджетен джип

              Галлопер със суперселект няма.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Бюджетен джип

                Коко, относно автоматиците, просто не ме кефят. Не е от гледна точка на безпроблемност и т.н. Защото в някой случай, примерно при паджеро 3 3,2did демпферния маховик беше към 5 бона.

                Roninn, не съм казал че търся суперселект.

                Принципно търся "джип" с минимум електроника. Един климатик ми е достатъчен. Даже бих предпочел да е PartTime, точно поради тази причина. Суперселект съм карал, кеф си е, като опции които имаш, но пък и там онея 6 ли колко бяха датчика на межд.диф. си дразнят. И става цветомузика

                Предвид липсата на повечето от моделите съм които съм се насочил, може би най голям шанс има да намеря някоя Фронтера или Спортидж.

                Коментар


                • От: Бюджетен джип

                  Първоначално публикуван от krasid Преглед на мнение
                  ... Защото в някой случай, примерно при паджеро 3 3,2did демпферния маховик беше към 5 бона.

                  ...
                  Той демпферният маховик е точно при ръчните кутии. Автоматите нямат такъв.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • От: Бюджетен джип

                    Точно това казвам......

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X