Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бюджетен джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бюджетен джип

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Има,но после колко след него?
    Няма шанс да ме убориш,и аз искам Терано2.
    За 5000лв. киа става за каране,тераното не!
    Какво ще му сменяш на Тераното за 2000 лева ? Ангренажа ли .... що ли
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: Бюджетен джип

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Има,но после колко след него?
      Няма шанс да ме убориш,и аз искам Терано2.
      За 5000лв. киа става за каране,тераното не!
      Какво ще му сменяш на Тераното за 2000 лева ? Ангренажа ли .... що ли
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • От: Бюджетен джип

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
        Не мога да повЕрвам, че такъв майстор на кийопилотажа, носител на Златен талон и прочие титли, е причинил аварията.
        Али ще да е бил некой завистник-кийоненавистник? Палеж?
        Дърветата под които обикновено паркирам имат едни дребни неща дето им падат и малко са се понатрупали над изпускателя, той пък е под турбото и те така.
        А палежа се получи на връщане от Албания 20 км преди Перник. Та не си представям някой тамошен да ми го е причинил.

        Коментар


        • От: Бюджетен джип

          Аз като подстрекател да попитам, къде забравихте Фронтерите бре..

          Чудесно се вписват във бюджета.

          Коментар


          • От: Бюджетен джип

            Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
            Какво ще му сменяш на Тераното за 2000 лева ? Ангренажа ли .... що ли
            Най вече гангренажа
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Бюджетен джип

              Да-аз уважавам този джип!
              Само,че автора на темата не го е включил....
              П.П.Визирам и Фронтера,и Терано.

              Коментар


              • От: Бюджетен джип

                Карам втора Фронтера, да чукна на дърво, много съм доволен от Фронтерите, за парите си са страхотни машини, много съм изненадан че не са толкова предпочитани, имат много плюсове, та и от мен глас с пълно отличие.

                Коментар


                • От: Бюджетен джип

                  5-6к за покупка на джип,отделно за поддръжката

                  Коментар


                  • От: Бюджетен джип

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Най вече гангренажа
                    Не позна, ГНП се сменя, умни прости дюзи, за амнайси пари и ги няма, и още разни...... За доста пари. Неизгнило почти няма. Цена на читаво над 7/8 хилки.
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • От: Бюджетен джип

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180414_082618.thumb.jpg.c5a36761f8d38782fabc6175bd11df33.jpg
Прегледи:1
Размер:201.2 КБ
ID:5804504
                      От пролетта търкалям тази машинка,Great Wall - Hover CUV 2008 година ,двигател и трансмисия от мицубиши Л200 ,чист парт тайм ,окачване на фронтера, 2,4 газ бензин 12 на 100 смесен разход, цените и започват от 5-6000 лв. Чудесен вариант за бюджетен джип. Успех в избора
                      Красимир Йотов

                      Коментар


                      • От: Бюджетен джип

                        Първоначално публикуван от kty Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]976132[/ATTACH]
                        От пролетта търкалям тази машинка,Great Wall - Hover CUV 2008 година ,двигател и трансмисия от мицубиши Л200 ,чист парт тайм ,окачване на фронтера, 2,4 газ бензин 12 на 100 смесен разход, цените и започват от 5-6000 лв. Чудесен вариант за бюджетен джип. Успех в избора
                        Това с двигателя и трансмисията е силно съмнително...Санг Йонг Кайрон според автоджамбазите и собственици е с двигател и скорости НА МЕРЦЕДЕС, но на практика нямат нищо общо. И има защо цените да са като на 15-годишен кореец.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • От: Бюджетен джип

                          Аз си купувам части за мицубиши двигателя е 4G64 и се ползва на още много марки автомобили ......незнам как е при санг йонг. Въпросът е да си дадем мнението от първа ръка ,а вече всеки сам си решава какъв автомобил да си вземе.

                          Тези всичките са с двигател 4G64
                          Красимир Йотов

                          Коментар


                          • От: Бюджетен джип

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ми не е.
                            За същите пари има Терано.
                            Терано в движение за тея пари в движение може да се вземе от Англия,но е хубаво да се вземе в пакет с телоподаващо.Ако имах свободното време бих си взел такова,поне след вложения труд ще карам доста време.
                            Понеже нямам много свободно време като си избирам кола предпочитам да взема много скъпа Голф 2ка вместо много евтина Голф 4ка.

                            Коментар


                            • От: Бюджетен джип

                              Здравейте,

                              баналната тема, но все пак ако на някой му се пише, бих искал съвет за покупка на 4х4.
                              Моя бюджет е малко по-голям от на колегата започнал темата - около 9-10хил. за покупката.
                              Не искам т.нар. паркетник. Единствените неща на които държа са : бензин, ръчни скорости и климатик.
                              След четене на много теми, киа спортидж е ясна, но като дизайн не ми харесва много, за това гледам следните:

                              1. Pajero 2 - 3.0L V6
                              2. Vitara 2.0L или Grand Vitara съответно до 2000г.
                              3. Patrol - 3.0L ( около 1993г.)
                              4. 4Runner -ако въобще намеря такъв...
                              5. Terrano 2.4L
                              6. Galloper 3.0L

                              В общи линии към това търсене съм се насочил. Явно ще е мъка, но все пак
                              Ръждата май е основен филтър. Всякаква друга информация ще ми е от полза.
                              Демпфери, основните възли как са и т.н.

                              Приемам и други предложения за които не съм се сетил. Искам да има бавни скорости и за блокажите е ясно.
                              Няма да се ползва за истински офроуд, а основно за снежни премеждия на асфалт. И за кеф най вече.

                              Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Бюджетен джип

                                Първоначално публикуван от krasid Преглед на мнение

                                Приемам и други предложения за които не съм се сетил. Искам да има бавни скорости и за блокажите е ясно.
                                Няма да се ползва за истински офроуд, а основно за снежни премеждия на асфалт. И за кеф най вече.

                                Благодаря предварително.
                                От изброените - Паджеро със суперселект
                                (Само за сведение - която има само един плюс и това е цената)
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X