Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка около Велинград и тракове.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка около Велинград и тракове.

    Здравйте колеги. Възнамерявам да ходя на почивка във Велинград и ме интерисува къде мога да се разходя със джипката?(джипката е подготвена до прилично тежак терен). Обект на моята разкходка е триъгалника Велинград-Пещера-Доспат. Голямо желание имам да се кача на вр.Голяма Сюткя.
    Ще ви бъда благодарен ,ако имате тракове на месноста и до върха. Траковете ще ги зареждам на OruxMaps,форматите който потдържа програмата са GPX,KML,KMZ.До колкото съм запознат трака който създава” гармин” мога да го прочета.
    Благодаряви предварително за информацията и споделените тракове на това магическо кътче.



    Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Разходка около Велинград и тракове.

    Здравей, колега. Нямам тракове, но препоръчвам района на,, Медени поляни,,, пещера,, Лепеница,, и черните пътища около Юндола и Белмекен. Дано ти помогне и не е спам.

    Коментар


    • #3
      От: Разходка около Велинград и тракове.

      И Фотинските водопади.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        От: Разходка около Велинград и тракове.

        Здравейте,на Лепеница съм ходил уникална. Не съм сигурен дали ще е отворена. Идеята ми е да се ходи по черно до тези места, който изброявате. Обаче в гората пътеки и пътища бол,по скоро ме притесняват пътеките,че с джипката трудно [emoji2][emoji2][emoji2]. За водопадите бях забравил ,ще бъдат посетени.
        Та затова ми е поста,ако някой има тракове до тези места да ги сподели с мен за да не се лутам в гората. Лятото е лесно денят е дълък,даже и да замръкнеш не е проблем. Може да си проучваш на воля ,обаче зимният ден друга бира.

        Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • #5
          От: Разходка около Велинград и тракове.

          Първоначално публикуван от diod Преглед на мнение
          Здравей, колега. Нямам тракове, но препоръчвам района на,, Медени поляни,,, пещера,, Лепеница,, и черните пътища около Юндола и Белмекен. Дано ти помогне и не е спам.
          Здравей,за Медени поляни не бях чувал ,но ще ги посетя .

          Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Разходка около Велинград и тракове.

            Ако ще се спускаш чак до Доспат, препоръчвам Орлово Око и Вълчи Камък.

            Коментар


            • #7
              От: Разходка около Велинград и тракове.

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              Ако ще се спускаш чак до Доспат, препоръчвам Орлово Око и Вълчи Камък.
              Благодаря и те влязаха в списъка[emoji23][emoji23][emoji111][emoji56]

              Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • #8
                От: Разходка около Велинград и тракове.

                Като начало " Начовото " и след него " Бялата вода". Като войник, копахме канал за кабел на военните, уникално красиви места и близки до Велинград.
                Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                Коментар


                • #9
                  От: Разходка около Велинград и тракове.

                  Здравейте, може би в тази тема от форума :
                  https://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50917
                  ще намерите някаква идея подходяща за Вас, макар и последното мнение там да е от преди повече от 7 години.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разходка около Велинград и тракове.

                    Дано не съм закъснял?! Нямам тракове, но ако мога да ти бъда полезен, знам такива пътища - Ракитово до яз. Батак/Цигов Чарк : На 1км. от разклона Батак Доспат около 6км. предизвикателство до вр.Картела (1000м. преди него). От Картела около 10км. до яз. Малък Беглик, по точно ДЛС Беглика. От там пресичаш асфалта и се насочваш към яз. Тошков Чарк. Заобикаляш го през стената , хващаш в ляво и излизаш на яз. Широка Поляна. Там имаш избор - дали да излезеш на асфалт или да го обиколиш и през м. Слънчева поляна пак да излезеш на асфалт.
                    От Велинград съм - 0878461896. Мога да ти го покажа всичко това на Гугъл Мапс, а ако можеш ти да си направиш маршрута на навигацията. На картата се виждат тези пътища, за които ти говоря. В 80-90 процента са проходими със стоков джип лятото, но има искални предизвикателства, клонки които сега може да са полегнали над пътя от снега, като така стесняват пътя.
                    p.p. Рядко влизам тук. Ако трябва ползвай горепосочения номер
                    Поздрави!
                    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разходка около Велинград и тракове.

                      Здравейте, благодаря на всички за напътствията.


                      https://photos.app.goo.gl/v57F6g2qdvaTWiQU9

                      Уникална разходка.

                      Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X