Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предница

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с предница

    Добре бе мамка му и мотор, ама не бива веднага да се търси белята в крива рама, получена както обяснява собственика, от обикновено падане. Това, че "носи" на едната или другата посока може да се получи и при нецентрована ос на задната капла. Между другото, ако имаш съмнения, че в действителност може да е от крива рама, мога да ти дам телефон на колега от Пловдив който има сервиз и от години изправя криви рами. Казва се Цецо, прякора му е "Рамата", в момента сервиза му е в с.Оризари.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с предница

      Нали това казвам , да го погледне някой който разбира. Той собственика , не е падал с мотора и няма как да знае дали е обикновено падането. Поне 80% от моторите които се внасят , са след катастрофа или проблем в двигателя.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с предница

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Нали това казвам , да го погледне някой който разбира...... Поне 80% от моторите които се внасят , са след катастрофа или проблем в двигателя.
        Да, но преди това е хубаво, ако той самият не разбира, да викне негов приятел който си има понятие от тези неща, за да огледат обтегачите на задната ос, да проверят всичко което преди няколко поста трапера е изброил.......а пък ако иска ще му дам и телефона на Цецо за да се уговорят кога да му закара мотора.

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с предница

          "Друго важно нещо е, че кормилото ми се струва много тежко и при тръгване имам чувството, че като тръгне на една страна не мога да го удържа. Все едно занася, без значение на коя страна"

          Това няма как да се получи от обтегачите на задната ос.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с предница

            Така. От мотори понятие имам до толкова, че 10год да не съм ходил при майстори. Имам и идеи от какво може да е проблемът. Трябваше ми просто и друго мнение. Винаги може да научиш нещо ново.
            Относто леката вдлъбнатина отстрани на рамата, вероятно е ударена самата рама с нещо, както казах, пграничителите на тройника не са сплескани (както след удар).
            Пробвах мотора от онези дни и вече завива нормално и за краткото каране ми се стори, че е добре. Пролетта ще си проличи.

            И модераторът (ако има), да изтрие темата.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с предница

              Сам ли се "оправи"? (мотора)
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с предница

                Продължавам да твърдя, че трябва да го види човек дето поне малко разбира от мотоциклети! Не от "миксери".
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X