Обява

Свий
Няма добавени обяви.

P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

    Здравейте,след нормално запалване ,стават чека,вир бега,есп и хлъзгав път,след диагностика показва p0607 и не може да се изтрие ,ходих в бош сервиз,клемореда като раздвижил ключа пресвяккаха и другите лампи,но го почистиха и сега м7сля ,че няма проблем с него.иначе колата си върви без проблем.от какво може да е тази грешка която не може да се изтрие,благодаря.

  • #2
    От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

    Първоначално публикуван от choko___ Преглед на мнение
    Здравейте,след нормално запалване ,стават чека,вир бега,есп и хлъзгав път,след диагностика показва p0607 и не може да се изтрие ,ходих в бош сервиз,клемореда като раздвижил ключа пресвяккаха и другите лампи,но го почистиха и сега м7сля ,че няма проблем с него.иначе колата си върви без проблем.от какво може да е тази грешка която не може да се изтрие,благодаря.
    Ако си в София - Еди Рангелов от форума.
    Иначе, елементарните неща, които сам можеш да провериш, са - слаб акумулатор, непочистени клеми на същия, лоши маси, някаква сервизна акция имаше баш за клемореда - дали е изпълнена?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Ако си в София - Еди Рангелов от форума.
      Иначе, елементарните неща, които сам можеш да провериш, са - слаб акумулатор, непочистени клеми на същия, лоши маси, някаква сервизна акция имаше баш за клемореда - дали е изпълнена?
      от стара загора съм,всичко което мога съм проверил и клемореда в мометта като мърдам ключа не задейства другите светлини,нев знам кое точно се поврежда в клемореда,само механично ли е износване? или ? иначе подадох запитване в балкан стар и чакам отговор дали е сменян клемореда.

      Коментар


      • #4
        От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

        Първоначално публикуван от choko___ Преглед на мнение
        ...иначе подадох запитване в балкан стар и чакам отговор дали е сменян клемореда.
        Можеш да провериш и в сайта, цитиран в тази тема тук. Сервизната акция е с № P-41-14 (не съм 100 % сигурен). Така или иначе, ще ти излезнат неизвършените на колата ти сервизни акции.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

          Проверих не е заменян,някой може ли да каже кое точно се разваля на клемореда и дали тази постоянна грешка е пт него p0607 без да показва други грешки

          Коментар


          • #6
            От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

            Не хапе. Особено по телефона няма как:
            Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
            Свържете се с мен на edirangelov@abv.bg , във форума или на тел. 0885088444
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

              Да приключа темата.Да свързах се с Еди Рангелов,пратих му снимки от диагностиката и съоветно ми каза,че компютъра е за смяна,да си купя втора употреба и при него да го прогтрамира,но тъй като аз съм от Стара Загора и нямам никкаво свободно време,нямаше как да отида до София.Преди новата година имах работа в Пловдив и реших да го оставя в Силвър стар,да го погледнат и ако може да се препрограмира,опитаха се но не успяха да го програмират,естествено ми предложиха оферта за нов компютър от цена 4750 лв.Реших да търся човек от Стара Загора,който да програмира компютър втора употреба,намерих комп със същите номера от Англия и отидох в Бош сервиз Стара Загора Кв.Железник,и преди съм ходил и съм доволен от тях,там човека,който разреши проблема се казва Сашо,много е добър и той е човека за американските електроники в Стара Загора а и не само,големи благодарности.

              Коментар


              • #8
                От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

                Обясни на кое викаш компютър, че да стане по- ясно на хората, какво е сменено и препрограмирано. Защото, в тази кола модули бол- PCM, BCM, TCM и т. н.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • #9
                  От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

                  p0607 каква грешка е?

                  Коментар


                  • #10
                    От: P0607 не се изтрива jeep grand cherokee 3.0 crd 2006

                    компютъра на двигателя

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X