Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задържани българи с яхта...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Задържани българи с яхта...

    Първоначално публикуван от russev Преглед на мнение
    Честно казано господа, на мен ми е неприятно, да ни свързват като българи с подобен род дейности.... Тъжно! Но се радвам, че не сте вие
    А, аз защо искам да ги разцепят в панделата мислиш? Тук не ни знаят, ама беше интересно пристигането ни в Азорите преди години- американска лодка, канадски собственик /тоест има 3 паспорта ама се беше писал канадец тогава/, 2 ма българи /аз и брата, американските паспорти не ги показахме/, идваме от Карибите, ама преди това спрели полу легално в Колумбия... И само като чуят Българин, шах! Хахаха! Те идея нямат колко пъти на месец минаваме Мексиканската граница посреднощ.
    Кофти е да си Българин в България, и все още е кофти да си Българин в Европа. Носи ни се славата...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Задържани българи с яхта...

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ... подозирам, че е и най-големият краен пазар за такива вещества.
      Испания.

      Коментар


      • #18
        От: Задържани българи с яхта...

        Докато има търсене, ще има предлагане-съответно и желаещи да снабдяват един практически бездънен пазар, който не познава границите като понятие.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #19
          От: Задържани българи с яхта...

          Както винаги - скъпи на триците, евтини на брашното.

          Както е написано в един коментар -"Превозват наркотик за 20 милиона, съгласили се на 30 000 Евро..."

          Типично по български...Наивно, тъпо и глупаво и евтино продаден живот...

          Също като оня културист в бразилския затвор - повярвал на обясненията на Негрото от Нигерия, че "митничари, полицаи и всички на летището били "техни хора", всичко е платено и уредено..."

          Най-лесно е да си Ганьо Простоват Балкански...

          Това като пирамиди/банки "Антинари" - "Тука има, тука нема, много лесни пари, айде народе насам на лесните пари, който разбира, тука се спира-а-а-а ..."

          Коментар


          • #20
            От: Задържани българи с яхта...

            А какъв е шанса да е истина и това да им е сефтето?


            Аз на случайности,шанс и сьвпьдьци не вярвам много
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Задържани българи с яхта...

              Без референции биха ли поверили само да се качиш на празна яхта, дето може да носи 10т ?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Задържани българи с яхта...

                По-скоро не са били 10 тона, ами някоя друга мерна единица, ама .. журналисти..

                Иначе според испанците - варненци и са си прибирали към Варна. Такива според мен направо трябва да ги бесят на мачтата, не виждам смисъл от харчене на пари за съд, затвори и т.н.

                А, такова реноме сме си го залужили.

                Коментар


                • #23
                  От: Задържани българи с яхта...

                  Както и да се смята, 400-500кг са много пари да ги натовариш на случаен превозвач.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: Задържани българи с яхта...

                    Мулета,тия са ги хванали по сигнал,колко минават никой не знае
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Задържани българи с яхта...

                      Такова количество хашиш е дозата на малка европейска държава като БГ за примерно месец и то ако не е в активния туристически сезон. Първо не е много, второ-хашишът у нас далеч не е най-търсеният наркотик. За масовия потребител е скъп, а по-платежоспособните са на друго "гориво".
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X