Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сепарева баня Говедарци/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сепарева баня Говедарци/

    Понеже видях на сателит че има кратък път от Говедарци до Сепарева баня искам да питам някой ходил ли е през него понеже гледам е доста по пряк от колкото да мина от Говедарци през Самоков и от там до Сепарева баня.
    0 8 76 36 8 542

  • #2
    От: Сепарева баня Говедарци/

    За първия не съм и чувал,но втория през Самоков е с огромни дупки и човек трябва да кара по-бавно и внимателно. Миналата неделя минах от Дупница за Самоков и съжалих много. После пътя за София ми се стори,като огледало.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Сепарева баня Говедарци/

      Преди хижа Вада се отбива черен офроуд път към рида Зекирица, после след 7-8 км се стига до долна станция на лифта за Седемте Рилски Езера.
      През лятото пътя се минава с Москвич, сега не мога да предположа но сняг си има
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:755.9 КБ
ID:5804103
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Сепарева баня Говедарци/

        Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
        ... минах от Дупница за Самоков и съжалих много....
        Е не е толкова зле положението.Пътя си е екстра,само около с.Клисура е малко кофти,ама е така от много години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060773.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5804104 Иначе това е преди х.Вада от тая есен.Сега не ми се мисли.
        Последно редактирано от gimax; 29-11-18, 17:49.

        Коментар


        • #5
          От: Сепарева баня Говедарци/

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          Понеже видях на сателит че има кратък път от Говедарци до Сепарева баня искам да питам някой ходил ли е през него понеже гледам е доста по пряк от колкото да мина от Говедарци през Самоков и от там до Сепарева баня.
          По това време на годината, ако не си с гъсенична машина ......

          Коментар


          • #6
            От: Сепарева баня Говедарци/

            Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
            За първия не съм и чувал,но втория през Самоков е с огромни дупки и човек трябва да кара по-бавно и внимателно. Миналата неделя минах от Дупница за Самоков и съжалих много. После пътя за София ми се стори,като огледало.
            Колега, тоя път се минава с над 100 за да не усещаш дупките, иначе друса яко.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X