Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕМАХВАНЕ НА EGR КЛАПАН НА GRAND CHEROKEE WJ 2.7CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРЕМАХВАНЕ НА EGR КЛАПАН НА GRAND CHEROKEE WJ 2.7CRD

    Здравейте отново.Искам да попитам някой премахвал ли е EGR клапана на WJ 2.7 CRD?Какво точно се прави при премахването,и резултатите положителни ли са или отрицателни(четох в руски форум че се е вдигала мощноста с 20% в ниски обороти)?Благодаря
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD
    Toyota Hilux III

  • #2
    От: ПРЕМАХВАНЕ НА EGR КЛАПАН НА GRAND CHEROKEE WJ 2.7CRD

    Мой опит , не на Чероки а на Хонда Сивик- ми нищо не стана.Няма разлика във вървенето ,горенто и т.н. от субективна гледна точка.
    Гювеча единствено го виждам че не се оакват всмукателните тръби .
    На повечето дизели дето съм отварял, даже и в немско като бях- все има кирпич от аспуха в тръбите. Естествено наи зле беше положението на Бг коли по понятни причини.
    Аз бих го затворил даже и само по тая причина ,това с дигането на мощноста е локум според мене - то ЕГР работи само на опредлени режими .

    Коментар


    • #3
      От: ПРЕМАХВАНЕ НА EGR КЛАПАН НА GRAND CHEROKEE WJ 2.7CRD

      Като се задръсти и му свикнеш тогава се усеща при почистване. Имам и Вектра Б. На нея като го изчистя имам чувството, че карам самолет. И аз умувам за джипа, но информация не съм открил за сега. Като се задръсти катализатора заедно с него ще мисля й ЕГР-а. Та може и чип да му сложа.
      Иначе наистина ако някой го е правил е хубаво да сподели поне как се чисти или маха.

      Коментар


      • #4
        От: ПРЕМАХВАНЕ НА EGR КЛАПАН НА GRAND CHEROKEE WJ 2.7CRD

        На Диско 3 промяна не се чувства, но поне знам,че не влизат гадости там, където не им е мястото.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X