Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с книжка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с книжка

    Здравейте
    Навърших 16 години взех си БЧК то, медицинското, взех си изпита и имам завършено основно 2017-2018. Накрая като стигнах в КАТ ми казаха, че не мога да си взема книжка защото ми трябва ценз- знам, че се дава по новата учебна програма за завършен 10 клас а аз сега съм 9 клас и искам да си взема книжката преди да завърша 10, пък и да го завърша аз няма да получа ценз и пак няма да мога да си взема книжката. Какво до правя? Някой друг да се е сблъсквал с този проблем и успял ли е да намери решение?

  • #2
    От: Проблем с книжка

    Първоначално публикуван от Kristim2002 Преглед на мнение
    Здравейте
    Навърших 16 години взех си БЧК то, медицинското, взех си изпита и имам завършено основно 2017-2018. Накрая като стигнах в КАТ ми казаха, че не мога да си взема книжка защото ми трябва ценз- знам, че се дава по новата учебна програма за завършен 10 клас а аз сега съм 9 клас и искам да си взема книжката преди да завърша 10, пък и да го завърша аз няма да получа ценз и пак няма да мога да си взема книжката. Какво до правя? Някой друг да се е сблъсквал с този проблем и успял ли е да намери решение?
    На същия хал сме.На коя дата ти е издадена дипломата за основно образование?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с книжка

      Имаше тема за това преди 1-2 седмици, ако не бъркам. Не можеш да вземеш книжка.
      Сега не ти е на дневен ред, но един ден като станеш на 18, си спомни тая история с книжката и преценявай добре за кого гласуваш на избори. Никак, ама никак не е маловажно, колкото и далечно да ти изглежда в момента.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с книжка

        Навремето и ние все бързахме да порастнем, бързахме за паспорти, за книжки и т. н.
        Вече за никъде не бързаме, напротив, искаме времето да тече по-бавно, но.... няма как да се случи това.
        Така, че завърши си 10 клас и тогава ще си получиш книжката.
        Аз съм съгласен да съм на 15 в момента и без книжка...
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с книжка

          Аз пък не виждам причина да се въвеждат образователни степени за получаването на шофьорска книжка. 21 век , век на мобилноста . Не съм без образование но не виждам корелацията между него и книжката за мотор . Категориите А1,А2,А и начините им за придобиване са хранилка за автошколите и ДАИ.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с книжка

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Навремето и ние все бързахме да порастнем, бързахме за паспорти, за книжки и т. н.
            Вече за никъде не бързаме, напротив, искаме времето да тече по-бавно, но.... няма как да се случи това.
            Така, че завърши си 10 клас и тогава ще си получиш книжката.
            Аз съм съгласен да съм на 15 в момента и без книжка...
            На 15 в момента, но със сегашния акъл.

            Иначе по темата, най-добре да се изчака, колкото трудно и досадно да изглежда това.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с книжка

              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
              Аз пък не виждам причина да се въвеждат образователни степени за получаването на шофьорска книжка. 21 век , век на мобилноста . Не съм без образование но не виждам корелацията между него и книжката за мотор . Категориите А1,А2,А и начините им за придобиване са хранилка за автошколите и ДАИ.
              Има някаква връзка между ум, разум, акъл(в частност образование, но не винаги) и действията ти, които ще предприемаш след като вземеш тапията. Сигурно се движиш по пътищата и сам виждаш за каква идиотщина става въпрос. Преди да станеш шофьор трябва поне малко да си се научил да ползваш шест слойната кора. На лимбична система няма да стигнем далеч. Не ти пожелавам шофьор насреща, който е помнил въпросите от листовката визуално, щото не може да ги прочете, пък било той и мъж в средна възраст.
              Поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X