Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

    Здравейте колеги,

    От къде мога да намеря защитни кори (стомана или алуминиеви) за WK 2007 за двигател трансмисия и резервоар?

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

    https://4xguard.com/grand-cherokee-2...id-plates.html

    Но прежалваш юркането по магистралата и го правиш "бърз трактор".
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

      Защо прежалваш юркането? А нещо от EU?

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

        Първоначално публикуван от Bulgarion Преглед на мнение
        Защо прежалваш юркането? А нещо от EU?
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        ...предната демонтируема пластмасова престилка или както там се нарича на български нещото "removable lower front fascia a.k.a lower air dam". .... щото без нея, ако вдигнеш над 160, колата почва да се надига да излита... Т.е. идеята "фърчиш си по магистралата, стигаш до черния кален път и бодро продължаваш" е компрометирана. Като махнеш въпросната престилка отдолу непосредствено под бронята лъсват незащитени маркучите на охлаждането на АСК, на климатика и някакви окабелявания. Т.е. или си правиш колата за черен път, или си остава шосейна.

        [ATTACH=CONFIG]716713[/ATTACH]
        Не съм срещал опция при предна защита отдолу да остане тази "престилка".
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

          А нещо такова? https://www.ebay.co.uk/itm/Undertray...giSW:rk:1:pf:0
          Не изисква махане на спойлера до колкото виждам.

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

            "Last one!". кОпувай я бРъже! (туй съгласно форумния технически жаргон).
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

              Първоначално публикуван от Bulgarion Преглед на мнение
              А нещо такова? https://www.ebay.co.uk/itm/Undertray...giSW:rk:1:pf:0
              Не изисква махане на спойлера до колкото виждам.
              Изобщо не се вижда как стои отпред.
              Това на снимката от линка е SRT8. Предната броня му е на 12см от земята и спойлер няма.
              Като знам как е бронята на SRT8, тази тенекия от снимката свършва точно там където свършва и снимката. Общо взето нищо чупливо не пази. Само кал и камъни ще събира.
              Ако изобщо нещо трябва да се защитава от долу то е между гредата под радиатора и моста. Там са въпросните мъркучи на хидравликата.

              Коментар


              • #8
                От: Jeep Grand Cherokee 3.0 2007 skid plates

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                щото без нея, ако вдигнеш над 160, колата почва да се надига да излита... Т.е. идеята "фърчиш си по магистралата, стигаш до черния кален път и бодро продължаваш" е компрометирана. Като махнеш въпросната престилка отдолу непосредствено под бронята лъсват незащитени маркучите на охлаждането на АСК, на климатика и някакви окабелявания. Т.е. или си правиш колата за черен път, или си остава шосейна.
                Аз за друго WK, освен твоето, дето лети без спойлер, не съм чувал.
                И хем знам че си имал такъв проблем и съм го търси при мен и при други - е няма го. А аз и ограничител на 200 нямам.
                В момента и гуми за повече от 160 нямам ама инцидентно става.
                Според мен нещо по окачването ти е уморено и за това колата става нестабилна над 160.
                Сега че аеродинамиката на WK е отвратителна е факт. Без преден спойлер става направо трагична.
                Горе долу със спойлер и без спойлер, малко под един литър гориво на 100км. При дизеловите повече. те със 160 харчат 18.
                Едно сравнение да ти дам само.
                Коефицента на аеродинамично съпротивление на SRT8 e 0.37. При всички останали е 0.42 заради малката предна броня.
                Като му сложиш преден спойлер 7см и махнеш 7см от задната броня(тоя парашут), SRT8 на секундата почва да харчи 1 литър по-малко.
                Защитата отпред и аз не съм е измислил още. Основния проблем е че събира много кал и камъни.
                За сега съм с някаква пластмаса от дизелов овърланд да пази пистовия ремък.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46831128_326612484830169_5916739499496308736_n.jpg
Прегледи:1
Размер:213.6 КБ
ID:5803989

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X