Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Дребни цифри

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Дребни цифри

    Търся супер дребни цифри за набиване,за да надпиша нониуса(лимбата).Имам с височина 6мм и са огромни,трябва нещо от сорта на 2 макс 3мм във височина.Ако има някъде искам да си ги купя,или назаем просто да си свърша работа,давайте идеи!
    За това става въпрос,диаметъра е 37мм и трябва да се надпише от 0 до 19,всяко голямо деление е 0,1мм,малките са 0,01мм.

    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

  • #2
    От: Дребни цифри

    План А: Някой с лазер да се навие да ги гравира. Както се го представям - ще е играчка и грешките са скъпи, но ще стане много хубаво и вечно.
    План Б: Отпечани на самозалепващо се фолио десетина броя вложки за залепване. Колкото изкарат - толкова.

    Коментар


    • #3
      От: Дребни цифри

      Писах ти в другата тема.
      Ташев продават 3мм
      Аз имам, но май-бяха 4мм, но при все, че цената в ташев е 14-15лв варианти за разходки на такива на заем не си заслужават.
      Другия вариант - бижутер или някой който гравира часовници, халки и тн.
      Вземат по стотинки на символ...
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: Дребни цифри

        Филип е прав.
        Занеси детайла на бижутер.
        Ще се справи, и е вечно.
        пп.Кой продава такива неща?
        От стара пишеща машина символите не стават ли?
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • #5
          От: Дребни цифри

          Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
          пп.Кой продава такива неща?
          От стара пишеща машина символите не стават ли?
          Какви неща, за букви и цифри за набиване ли питаш?
          Аз си ги купих от ташев-галвинг
          Имат размври от 3 до 10мм
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Дребни цифри

            От пишеща машина не става,някаква сплав е подобна на цам.
            Утре ще проверя във ташев,благодаря за насоките!
            Последно редактирано от petroffbg; 25-11-18, 22:48.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #7
              От: Дребни цифри

              Дремели под път и над път. Не може ли да си ги надпишеш/гравираш или, ако си нямаш доверие, да намериш някой с по-лека ръка ?
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Дребни цифри

                От печатница и аз имам, но не стават за метал. От ЦАМ са-прекалено меки. А толкова дребни стоманени не съм виждал никъде. Към 3мм са най-малките, което пак в случая ще е насъразмерно голямо.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: Дребни цифри

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Дремели под път и над път. Не може ли да си ги надпишеш/гравираш или, ако си нямаш доверие, да намериш някой с по-лека ръка ?
                  Дремел си имам,но във никакъв случай няма да успея да направя две еднакви по размери цифри,камо ли двадесет и даже няма да пробвам.
                  3-мм ако ги спазаря,би трябвало да свършат работа.Ако не става-при бижутер,ако не намеря си мисля за рапидограф и после лак,и колкото изкара.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дребни цифри

                    В такъв случай да предложа още нещо.
                    Има разни тънки маркери които държат на доста химии. Със шкурка 300-400 матираш там където ще се надписва за да не е лъскаво и маркера да хване добре, драскаш каквото ти трябва и после, както каза и ти, можеш да го запечаташ с полиуретанов лак който държи почти на всякакви химии.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дребни цифри

                      Толкоз ли немате в райьона некой работещ с Лазар...
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дребни цифри

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        Толкоз ли немате в райьона некой работещ с Лазар...
                        За имането,имаме но е много тегаво да се уредиш.Мислих си и за СНС да го надпише,но май трябваше да изработи целият детайл със деленията.
                        Днес поръчах 3мм цифри от Ташев,утре идват и ще видя дали са походящи,големшки ми се струват.

                        P.S.Днес брадясах със тея от ташев,намерих тел и нЕква буля ми обясни,че не може да приеме поръчката по телефона.
                        Трябвало да се регистрирам в сайта и да поръчам от там.Час и половина борба за регистрация,еле пое по някое време.След 10мин същата тая буля ми зъвни да ме пита,дали потвърждавам поръчката...завряха ми лайната.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дребни цифри

                          Ако не стане, приятел има лазер, ще ти го направи, но ще трябва да го пратиш до Варна.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дребни цифри

                            у софия на битако/сьбота/сьм виждал цифри различни модели.може да провериш.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дребни цифри

                              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                              За имането,имаме но е много тегаво да се уредиш.Мислих си и за СНС да го надпише,но май трябваше да изработи целият детайл със деленията.
                              Днес поръчах 3мм цифри от Ташев,утре идват и ще видя дали са походящи,големшки ми се струват.

                              P.S.Днес брадясах със тея от ташев,намерих тел и нЕква буля ми обясни,че не може да приеме поръчката по телефона.
                              Трябвало да се регистрирам в сайта и да поръчам от там.Час и половина борба за регистрация,еле пое по някое време.След 10мин същата тая буля ми зъвни да ме пита,дали потвърждавам поръчката...завряха ми лайната.
                              Аз си взех от там 8 мм ама са криви. Ъглите на квадрата и профила на цифрата не са успоредни. Не се вижда като ги набиваш и става смотано.
                              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X