Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за ски за Toyota RAV4 III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за ски за Toyota RAV4 III

    Здравейте, някой колега да има ски-багажник на РАВ4-ка да сподели какъв модел пасва на фабричните напречни релси?
    Пробвах няколко, максимално хващат до 6см ширина на релсата, а фабричните са точно 7см (мерих ги).
    Има и едни с Т-образен накрайник, който влиза в канал на релсата - не знам обаче тези релси имат ли канал и колко е широк? Има гумен предпазител, който ги покрива отгоре, но не мога да разбера как се сваля той, от двете страни е наврян под капачките... Не ми се иска да го ръгам с отверка да го изкарам насила, после я успея да го вкарам обратно, я не.
    Ето и снимки какво представляват релсите:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:roofrack.JPG
Прегледи:1
Размер:25.0 КБ
ID:6152214Натиснете снимката за да я уголемите

Име:roof2.JPG
Прегледи:1
Размер:18.3 КБ
ID:6152215
    Има доколкото разбрах някакъв модел на Yakima, на който захващането става и за широки (аеро) релси, ама 350 лева не ми се дават...

  • #2
    От: Багажник за ски за Toyota RAV4 III

    А дадох 700 долара и нещо та по-надолу ако искаш не чети.












    по-надолу,е го на.

    https://www.feedthehabit.com/gear-re...i-rack-review/

    2 са фирмите за мен в крепежи разни,ТУЛЕ и Якима,като цяло Тулето по-добро и европейско.И аз като теб бях намислил да взимам ски рак,гледах какви ли не и повечето си имат ммммм основа в чиято релса се закрепя рака.
    От много четене ми дойде акьла обаче и си взех кутия на Уакима,най-големия им размер който се водеше по-добър от доброто на ТУЛЕ.Сьбира ски до 210 / по спомени ма не помня,не съм ски скачач /и спокойно влизат 4 чифта с все обувките и каските,място остава поне за още толкова,то скоте са и само на дъното и място има около тях.

    Принципно кутиите са по-тихи,по-лесно се монтират,монтират се на какво ли не,УНИВЕРСАЛНИ СА - кеф ти походен стол,кеф ти ски,кеф ти да си легнеш вътре.........едни други пари са ама ти казах да не четеш.


    Айде и да се похвалиш с новата кутия,това долу е 18 модела,по-скапания според мен,мойта е 20,на леко вдигната Тойота Секвоя я качих сам / е имам стъпало за скобата на вратата ма ми се брои пак /,а закрепването става без никакви инструменти.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:yakima3.jpg
Прегледи:1
Размер:507.9 КБ
ID:5802613


    Най-хубавото е,че си стои там постоянно,не свалям нищо ни зима ни лято,костенурка,нося си всичко.
    Последно редактирано от BENZBOSS; 21-11-18, 14:37.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X