Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за градско камионче - подобрения ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

    Мамот. Ония ден и аз ходих. Сефте видях натрупано от снегорин до покрива на къща. Тая буря дето събаряше дървета и наводняваше Сан Франциско отиде в планината. Беше интересно. За сефте в живота си слагах и вериги /на тия Секвои докато гушнеш гумата и си пълниш пазвата със сняг/. Калифорния... всичко има.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #47
      От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

      Тук има палми,снега и 2 резервоара на север,колко искаш има

      Е брата,това за една вечер

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:61960345-CE63-4799-B4CC-E5B90DA55D8C.jpeg
Прегледи:1
Размер:43.5 КБ
ID:5806967
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

        Като гледам толкова сняг.. признай си.. пусна ли си 12-волтовата духалка(печка) на крачетата ? За ужас на всички

        Коментар


        • #49
          От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

          Секвоята има готино парно. Ама пак не си е работа. Децата калифорнийчета, не искат чорапи да сложат камо ли бутуши и якета. Всички живеещи на север от 33 паралел са герои! Аз това вече не го мога.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #50
            От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Като гледам толкова сняг.. признай си.. пусна ли си 12-волтовата духалка(печка) на крачетата ? За ужас на всички
            Признавам бре,няма те лъжа я,ти си ме знаеш - носих си голямата ма хотела беше с каминка и не се наложи,в колата по задници като им пусна подгряването на седалките и са шеС.Жената нещо ме гледаше на война ма има да свиква още явно.

            Мойта е с кекаво парно по моите разбирания,Бенци прави сауна ма па гова пали от километър и докато се довлача до него е загряло,парното кекаво обаче.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

              Аз тука забравих какво е сняг , последно в края на 2017 съм го виждал наживо
              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

              Коментар


              • #52
                От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                Телефона ми го имаш,пиши ти казвам къде да се уровиш,има до края на Април,а преди 2 години имаше до 4ти ЮЛИ.

                Е цените не са като на Банско ма то не може всичко да е Банско,нормални заринати със сняг хотелчета има за по 80 кинта,но гледай да не си с някой от твоите Мерцедеси,намери си Тойота,че като вали там ВАЛИ с кофите,но и да закъсаш свиркай и идваме,е го къде е,8 часа каране
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                  Ц ц ц ...наплаво нинам с тез снегове при вас ..

                  Коментар


                  • #54
                    От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    ......... имаше до 4ти ЮЛИ.
                    20 юли , 50 км от дома...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1441.jpg
Прегледи:4
Размер:502.9 КБ
ID:5807038
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #55
                      От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                      50 км го загрявам аз,не е ли резервоар дистанция не се брои
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56

                        Ъп на темата,че имаше питанка



                        моментното състояние на комбито



                        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:E45E6DB8-ECE4-4BBA-AD9D-7EF4ACB1DD66.jpeg Прегледи:0 Размер:703.0 КБ ID:6681941
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Венци- малкия
                          Венци- малкия коментира
                          Редактиране на коментар
                          Какво е това дето виси на теглича ?

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          БОМБА.......







                          Портативен душ или резервоар за вода - набива му се маркуч за душче,има пишка да се връзва за компресора и можеш да го помпиш до 2 и малко атмосфери / пръска спокойно през 3 платна на пътя / с компресора както и да си го помпиш с помпа на капачката / ако няма да пръскаш
                          през улицата де /.

                          Почти 4 галона или грубо 15 литра,лесно се монтира за теглича,но има и опция за монтаж на експедиционен багажник както и не ралсите / това ми е проект,4 болта ми трябват само/ . Лесно се осигурява с катинар,става да си измиеш кучето ако се е навряло в някой кал / ако ти е малко кучето де / както и да си теглиш бърз душ по моряшки.

                          https://thewaterport.com/build-a-tank/

                          Сега извадиха двойно по-голям модел,Якима май ги купи тия и набраха скорост,много добро нещо за около 180 долара.


                          А още нещо - няма как да му заключиш капачката та ако ти е нервиран сьседа може да се изпикае вътре.Маркуча и снадките са градински стандарт,всичко се купува от железарията еле ако те е напьнало да поливаш през една пряка,продава се със стойка за душа.
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 10-12-20, 17:32.

                      • #57
                        Това държи на друсане,спокойно си го пълниш и си стои на задника месец поне / мойто стоя 2,не е мръднало /,пречи ми на 5тата светлина за заден ход както и ако се заплеснеш може да го изкъртиш на някоя дупка,като цяло обаче си е супер.

                        Тия дни го монтирам на релсите под Якимата,че като тегля и няма къде да го набия това пък си го харесвам.



                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E85DC090-881B-4FF7-9103-EE37FB107C95.jpeg
Прегледи:411
Размер:562.4 КБ
ID:6681960
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • Венци- малкия
                          Венци- малкия коментира
                          Редактиране на коментар
                          Баси.. аз бих го напълнил с рикия, а маркуча да е ми е близо до палатката

                        • BENZBOSS
                          BENZBOSS коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ше стане греяна след 2 часа в пустинята,в планината се загрява след обяда до положение да си вземеш хладък душ,в пустинята пари.

                          За ракията имам хладилник,66 литра,наложи се да дръпна втори вход за запалка в багажника,че оригинала много кекав и му пада волтажа на никакво натоварване.
                          Сега малкия компресор се включва директно в колата без контакт,после го закачаш към бойлера и душа е готов.Мислех да сложа и регулатор за налягането на въздуха ма става с доброволец,да включва като падне налягането,става и с кекаво компресорче което не може да набие високо налягане ма трети компресор от скапания модел да нося няма да стане.

                      • #58
                        Дьрвото малко на разходка по Невада, Юта, Колорадо и Аризона.От седмица с нови предни Билщайн 6112, нова батерийка и соларно панелче да я подържа.Още не съм му изкъртил праговете та да му плясна едни слайдьри,мисля за лебедка как да му врътна без да сменям бронята.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #59
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:32E3395D-BA1B-4F3B-9DBD-4B75BA285DDC.jpeg
Прегледи:216
Размер:615.7 КБ
ID:6755283
                          И за идея само каква е разликата между предните оригинални амове и Билщайна 6112 - стегна предницата,вози една идея по-твърдо на малки дупчици и не го мислиш,старите амове на около 250 000,единия леко беше текнал.
                          Прикачени файлове
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            А такааааа,колко даваш ми кажи и само да завали ВЕДНАГА отивам да се уровя у снега,и без това предната зима с тая Корона преебаха ските та е го де го,минус 15 го мога ма си взимам печката,знаеш как е.
                            За зима съм готов като до базовия лагер на Еверест,няма лабаво

                          • Juiced
                            Juiced коментира
                            Редактиране на коментар
                            Лексуса отляво ми е мечта...

                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Паднаха им цените до поносими и ги яхат за офроуд,че малко,яко,лесно се кара,проходимо и сравнително здраво - на цената на екрана вътре му сменяш половината окачване.
                            Е тоя е с белия мигач или от последните години,8 първа цифра на номера или купен тия месеци,нов номер за Калифорния е това,качва го на канала за пълен комплект ЕМУ,след 2-3 месеца няма да може да го познае човек.
                            Обикновенно това се кара от майка, някое бабе или какичка някоя да се шмитка по у иверситети,магазини,молове……..ръжда няма да има,на по 150 000 мили и нищо да не са пипали по него пак е почти като ново.
                            Малко ми идва на мене,иначе и аз ги гледах ма малко за моята цел,за градско много става

                        • #60
                          Малко живи данни след кратка разходка - 3000 мили,0 проблеми,средна скорост 44 мили в час,магистрално 75-80 след Мерцедес Спринтер,среден разход 17 на 100 / което е мнооооого добре,градско е 30 / ,леко натоварена, температури от 10 до 45 градуса,от 0 до 3500 метра надморска.

                          Определено ми трябват яки тръби над праговете и втори комплект пьтечки,че забравих да взема сгъваемите от брата.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X