Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идеи за градско камионче - подобрения ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

    Пращай снимки, аз ще ги качвам.

    И стига лъга хората.. това ще го кара само тъща му

    Коментар


    • #17
      От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Пращай снимки, аз ще ги качвам.

      И стига лъга хората.. това ще го кара само тъща му
      Не го иска,качи се на задната седалка и каза Е аз съм тук........да де ма там ни педали мога да прекарам ни волана го стига,сега трябва да стягам пак добрия,верен,стар 500.
      Не виждала.......ма караш докато опре бе жена,на 500 какво му вижда,все спира на метър и нещо,за това пък жената отнесла едно колче с предната броня,съвсем бандитски изглежда вече.


      Ти стига се майтапи ми идея дай,че са ми малко.Снимки тия дни като се пребера,че съм на летището и кликам ли кликам по намаленията покрай нова година,много съм спестил до сега,мааааани,направо дръпнах
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

        Да вземеш да му туриш една тромба с компресор и да знаят хората, кога идва кораба майка.

        Коментар


        • #19
          От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
          Да вземеш да му туриш една тромба с компресор и да знаят хората, кога идва кораба майка.

          Нелегално е и си личи като им свиркаш пък аз свиркам като не са прави.Легално е до 120 децибела,аз съм с Хела 118 децибела които се виждат,а оригиналните ще ги завра под мотора някъде,да свирят ма да не се вижда,че съм с 4 свирки.

          Иначе малеееее,да знаеш само какви хубави има в морския магазин,5 мили чуваемост им дават,от Плиска до Орлов Мост ма ще е леко грубо.

          Гледам да съм легален поне малко,не бъди зьл.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Нелегално е и си личи като им свиркаш пък аз свиркам като не са прави.Легално е до 120 децибела,аз съм с Хела 118 децибела които се виждат,а оригиналните ще ги завра под мотора някъде,да свирят ма да не се вижда,че съм с 4 свирки.

            Иначе малеееее,да знаеш само какви хубави има в морския магазин,5 мили чуваемост им дават,от Плиска до Орлов Мост ма ще е леко грубо.

            Гледам да съм легален поне малко,не бъди зьл.
            Грубо или не - ще чуят, хаха. Иначе нямам предвид като основна "чувателна" система, ами като допълнителна. При надсвирване вкарваш тромбата и всички млъкват.

            Иначе, ако ти се заиграва с броните, особено задната, а и предната също, но на задна ако й цапнеш една резервна гума със стойка с отваряем механизъм, направо ще заспи. Ако имаш и същата джанта като тези, с които е в момента - перфектно.

            Коментар


            • #21
              От: Идеи за градско камионче - подобрения ???



              Тука ровил ли си ?

              https://expeditionportal.com/forum/f...d-lexus-gx.23/

              https://forum.ih8mud.com/forums/tundra-sequoia.252/

              https://www.sequoiatravels.com/

              https://expeditionportal.com/forum/t...ed-4wd.192169/

              Коментар


              • #22
                От: Идеи за градско камионче - подобрения ???



                https://youtu.be/h2J4WLtsnfQ

                Коментар


                • #23
                  От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                  Отвори/затвори с тия стойки на задната броня няма да е лесно,все пак до магазина ходят с това,до плажа и го товарят та тоя номер с пантите и стойката няма да е удобен.Джанта такава друга нямам,има някаква оригинална с нова гума под СУВа ма тия дни заминава на боклука,че АБСУРД да събере спирачките,20ка трябва.


                  Ровил съм Венцо ма пак ще поровя,аз съм членче там,дебна ги какво правят от доста време
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


                    Втората батерия с изолатор и инвьртьр я мисля още,място има,алтернатор як та як ма да видим до кога ще ми трае мерака.


                    Батерия 31,в момента е с гелова 24,оригинално идва с 27,но пък влиза 31,Стойка съм и взел,батерията лесна,гела го мисля под шасито за втора да мине.

                    Мой човек , мога да те уредя с 1 или 2 Литиеви батерии- ще ти подбера изрядни екземпляри и лично аз ще ги тествам какво им е дереджето - само си намери превоз от мое село да тебе.
                    Едната тежи 12кила и не знам дали знаеш ама не може да се пращат с въздушна поща при нас в Америката.

                    Мога да те уредя и с някои интериорни ЛЕД ламби - от най новия Краислер Пасифика са ,виж дали ти харесват.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                      Яяяяяя я я я кажи пак за батерийките,аз зор да е при мен за 2 дни нямам,може и с камиона да дойде,12 кила нищо не са,аз спирачки чакам пък те там са торба цимент.

                      ЛЕДа в купето е готов,че с тия крушчици дето бяха сложили може да се почесвам само ма къде чеша не се виждаше.

                      Кажи сега за батерийките,че ония ден ми хареса една ELAN GT5 лодчица която вървя на батерии около час,зареждането не ми хареса ма тук работата е друга.

                      Маааааллллииииии,ти няма ли да идваш насам пак,с влака тоя пък,един 2 куфара с батерии да донесеш

                      Кажи и я грабвам,е така за експеримента,имам много добър електроджинджинер тук и мисли ще ни се измислят веднага как да е нахакаме у Секвоята,той има Тундра и долу са почти еднакви.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                        Литиевите батерии са забранени за самолетен транспорт. Ама наземния/морски е със супер специален режим.

                        Не го мисли Асен, пазарува части на смешни цени и качество което в България излиза златно.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                          Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                          Мой човек , мога да те уредя с 1 или 2 Литиеви батерии- ще ти подбера изрядни екземпляри и лично аз ще ги тествам какво им е дереджето - само си намери превоз от мое село да тебе.
                          Едната тежи 12кила и не знам дали знаеш ама не може да се пращат с въздушна поща при нас в Америката.

                          Мога да те уредя и с някои интериорни ЛЕД ламби - от най новия Краислер Пасифика са ,виж дали ти харесват.
                          Ами то Асен е от "нашите" - от старите кокали в мерседес-клуба на времето...Трябва да го помниш!

                          Ако можеш да му помогнеш - все едно ми правиш лична услуга и на мен.

                          Успех!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Литиевите батерии са забранени за самолетен транспорт. Ама наземния/морски е със супер специален режим.

                            Не го мисли Асен, пазарува части на смешни цени и качество което в България излиза златно.
                            Няма такова нещо. Летят си като опасен товар с msds декларация, ама само карго и куриерите ги отказват. И струва бая повече... ама си фъркат иначе
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #29
                              От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Ами то Асен е от "нашите" - от старите кокали в мерседес-клуба на времето...Трябва да го помниш!

                              Ако можеш да му помогнеш - все едно ми правиш лична услуга и на мен.

                              Успех!
                              Помним се ние,че и бири пихме заедно тук,по това време беше някъде,2 години минаха май, УдъртЕх баси

                              Тая батерийка която е в момента няма да я бъде много,стои му като подарена та чак неправилно я закрепва планката там,малка е обаче и под купето ше влезе като едното нищо.

                              Днес беше ден за свирки и стойката на фаровете,утре дъждовен,а вие идеи не давате.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Идеи за градско камионче - подобрения ???

                                Семейното комби вчера го напрашихме малко та днес ще го мия.

                                Пьрви впечатления - ще го бъде на равното,всичко си включва,леко ми се струва,че леко му играе волана и по закона на всеобщата гадост ще са втулки на рейката пък тя се вадела след като извадиш мотора .......хахаххаха,ш умръ,ше се забавляваме с това значи.

                                Спирам пред кафето и спира един до мен,клекнах аз,а той ме пита Как е,какво гледаш.........крада идеи как се прави,че аз съм с това черното дърво до тебе........е посмяхме се.



                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1FA1E893-11B4-4155-BDFC-D1F7AB426858.jpeg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5803834Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F2D8AADB-81F4-4D33-B5B9-96F3D0112139.jpeg
Прегледи:1
Размер:41.0 КБ
ID:5803835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50A6C408-F056-4534-9C3A-8C5C14E08A63.jpeg
Прегледи:1
Размер:64.6 КБ
ID:5803837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:B2FDC8E3-0FB5-47F7-BABE-7F59FA808067.jpeg
Прегледи:1
Размер:67.0 КБ
ID:5803836



                                Дървото му с дърво и малките с кучето / то е куче колко това е джипка ма айде,брои се /

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6355423D-2F65-4C12-802D-332905FD2A08.jpeg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5803838


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038C8C79-6E5C-4398-96FA-1B0A069740B0.jpeg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:5803839

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8DDAF3C7-D012-40E3-A7DB-F85E7BBE415B.jpeg
Прегледи:1
Размер:43.8 КБ
ID:5803843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:952092A1-C3EE-42AD-AAF0-AC9E1A3C523B.jpeg
Прегледи:1
Размер:40.7 КБ
ID:5803845Натиснете снимката за да я уголемите

Име:D108C93F-619D-4A25-8E0C-6CC09038DC8B.jpeg
Прегледи:1
Размер:42.6 КБ
ID:5803844

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4D11ABD8-2870-443C-AE95-0FCA3D532D78.jpeg
Прегледи:1
Размер:43.8 КБ
ID:5803842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F03D3AC1-E449-4B0E-AF24-0D2AA206A021.jpeg
Прегледи:1
Размер:44.7 КБ
ID:5803841Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17E57EF4-3966-4CA8-9372-3B1E85E0D015.jpeg
Прегледи:1
Размер:41.9 КБ
ID:5803840

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:803A91A3-81B5-4D8F-ADD0-310FEC58BC32.jpeg
Прегледи:1
Размер:61.8 КБ
ID:5803847Натиснете снимката за да я уголемите

Име:C450507B-96FD-4C15-AA58-5AC175228F6A.jpeg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5803848Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3F3E0A7C-9E73-4BFA-B06E-9A0F9FB203F0.jpeg
Прегледи:1
Размер:64.9 КБ
ID:5803846
                                Последно редактирано от BENZBOSS; 25-11-18, 17:24.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X