Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка за снимка в КАТ - как?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проверка за снимка в КАТ - как?

    Да де, държавата работи в интерес на олигархията, а не на гражданите.

    ПП това е към Цецо
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Проверка за снимка в КАТ - как?

      Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
      Аааа, сигурно имаш таен метод. Аз всякак се подмазвах на гишето - не и не.
      Много е таен - живее отвъд голямата вода.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Проверка за снимка в КАТ - как?

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Много е таен - живее отвъд голямата вода.
        Корумпатор /ихаа, измислих нова дума/ - не ме бива за такъв, установено отдавна и причина за много неволи и тегло.
        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

        Коментар


        • #34
          От: Проверка за снимка в КАТ - как?

          Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
          Специално попитах в КАТ - казаха, че документа за унищожаването на изтеклата книжка и входящия номер за новата не ми дават никакви права за шофиране - все едно да карам без книжка.
          при изтекла книжка е така, после го дописах в другия пост - аз имах предвид неизтекла. Те щяха да променят закона в тази му част и да не се третира изтеклата книжка еднакво с липсата на права и съответно 6 месеца без номера, но какво стана, не знам
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #35
            От: Проверка за снимка в КАТ - как?

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            при изтекла книжка е така, после го дописах в другия пост - аз имах предвид неизтекла. Те щяха да променят закона в тази му част и да не се третира изтеклата книжка еднакво с липсата на права и съответно 6 месеца без номера, но какво стана, не знам
            Явно нищо не е станало, щом вчера от КАТ ми дадоха такъв отговор. А и нямат интерес да стане - за нашата администрация е радост да хване нарушител, а не да предотвратява нарушения.
            На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

            Коментар


            • #36
              От: Проверка за снимка в КАТ - как?

              Предлагам да се върнем на темата.

              Я виж тук какъв заек ще изскочи:
              https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Port...tService/Index
              Само да не се окаже Мечка! ....
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #37
                От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Предлагам да се върнем на темата.

                Я виж тук какъв заек ще изскочи:
                https://e-uslugi.mvr.bg/ESP.Web.Port...tService/Index
                Само да не се окаже Мечка! ....
                Това го проверявам горе-долу редовно, но за снимките не важи особено: Няма открити задължения по избраните от вас критерии.
                Honda XL600LM, 1987
                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                Коментар


                • #38
                  От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                  Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
                  Старата се връща при получаването на новата и стига да не е изтекла, няма никакъв проблем да караш с нея. Интересното става, ако е изтекла.
                  Нищо не става, аз карах над половин година с изтекла книжка, минах сума граници, книжката ми бе проверяване от поне две гранични служби, хванаха ме в РБ и ме глобиха заради неплатени нарушения/глоби, взеха ми талона, написаха ми акт за каране с неплатени глоби, после след 3-4 месеца още каране си смених книжката(това изтекла преди повече от 6 месеца) и нито глоби нито изречения когато я сменях, може да е случайност и късмет на моя страна може и да е реална ситуация където проблеми няма.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Нищо не става, аз карах над половин година с изтекла книжка, минах сума граници, книжката ми бе проверяване от поне две гранични служби, хванаха ме в РБ и ме глобиха заради неплатени нарушения/глоби, взеха ми талона, написаха ми акт за каране с неплатени глоби, после след 3-4 месеца още каране си смених книжката(това изтекла преди повече от 6 месеца) и нито глоби нито изречения когато я сменях, може да е случайност и късмет на моя страна може и да е реална ситуация където проблеми няма.
                    Еми жив късмет си е.

                    Пресен случай от миналата седмица:

                    В началото на месеца, приятел го спират за проверка и се оказва, че му е изтекла книжката преди 1 месец. Съответно му пишат Акт , след което на следващата седмица отива да си подаде документи за нова в КАТ.
                    На гишето му обясняват, че не може да ги подаде, защото има стара неплатена глоба, но при тях не излиза каква е, за какво и за колко, затова да ходи и да чака на друга опашка. След още два часа висене , излезе че са го снимали с превишена скорост преди две години и трябва да плати 200лв. - а в системата за проверка на сайта на КАТ, също не излизаше нищо. Както и да е , за да станат нещата по-бързо, отиде и плати глобата / обаче с намалението/, което означава , че сега е получил уведомлението.
                    На утре ден отново в КАТ на опашка за подаване на документи и вече му ги приеха, като веднага са му прибрали старата изтекла книжка и са я унищожили. Новите документи ще са му готови и ще ги взима, на 27.11.18г. , обаче със сигурност / според мен/ преди да му ги дадат, ще трябва да си плати и глобата по Акта, за това че е карал с изтекла книжка.
                    И са го предупредили, че не може да кара кола, докато не си вземе новата книжка, въпреки че е подал документи за това.
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                      За изтекла книжка,все още няма SMS известяване.
                      Отваряйте си очите.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                        Реално най-големият проблем при каране с изтекло СУМПС е при участие и особено при причиняване на ПТП. Всеки застраховател ще обяви такъв участник за неправоспособен с всички произтичащи от това последици.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                          Май свалят номерата за 6 месеца, освен другите санкции.
                          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                            Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
                            Май свалят номерата за 6 месеца, освен другите санкции.
                            Вече не.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проверка за снимка в КАТ - как?

                              Вчера подавам медицинско ,декларация за подновяване на книжката която изтича след 10-12 дни.

                              Оказа се че ,имам неплатена глоба за превишена скорост.Поне 10 пъти са ме спирали за оследната година.фиш имам един,платих го.Глоба не излизаше.Платих и глобата ,100 лв.

                              Знам че ме снимаха в събота между Садово и Чирпан извън градско със 79 км.на знак 60 км.на прав участък с тази табела сложена пред един портал.Аз се върнах и ги питах,казаха ми че са ме снимали и предполагаемата глоба е 100 лв.
                              Благодарих и си продължих....

                              Снощи чета в глобата и се оказа че не е глоба от събота,а точно преди 1 година без 2 дни,в Пловдив на бул.Освобождение.

                              73 км.при ограничение 50 км.

                              Гледам и на колегите,ми всички сме карали със 73 км.???? Тези от събота и те ми казаха че камерата ме е снимала със 73 аз видях на километража 79 км.и си продължих като кораб парадно пред камерата,но знака беше непосредствено пред камерата в листа от дървета и знака и камерата,а патрулката беше скрита в гората.

                              Та що всички завършват на 73 км.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X