Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

    Здравейте, имам проблем с фронтерата, при изкачване на баир губи мощност и заглъхва, като я загася и изчакам малко се оправя до следващия баир, моля да споделите къде да търся проблема. На диагностика не мога да я закача, защото откакто я купих, не свети чек лампата и няма връзка буксата(която е под монетника) с компюръра. Благодаря ви предварително, ако имате идея кой може да ми реши проблемите дайте кординати за софия и околностите.

  • #2
    От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

    Почва се от най-простото: недостиг на гориво - филтъра сменен ли е? Провери си всички бушони да няма изгорели, че това с чека и OBD буксата не е добре!
    Последно редактирано от Edo; 19-11-18, 20:03.
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

      Няма налягане на дюзите, недостиг на гориво. Смени първо горивния филтър, ако няма подобрение търси стенд за помпа и дюзи.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

        филтъра е сменен, освен бушона за клаксона всички други са здрави, в софия къде има добър стенд

        Коментар


        • #5
          От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

          Започни от първия проблем. Нещата се правят стъпка по стъпка.
          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

          Коментар


          • #6
            От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

            Най-вероятно пренадува турбото, но за да се види, по-добре да се оправи възможността за диагностика.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

              ok, разбирам че да оправя диагностиката е по-важно, но на който и ел.специалист да споделя проблема всеки започва да увърта как не може да ми помогне да се оправи връзката м/у буксата и компютъра. Само един ми разгледа колата по обстойно и ми каза че няма напрежение на ОБД буксата, приемам всякакви варианти за майстори, които могат да оправят въпросния проблем.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

                Пиши поне от къде си.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

                  Първоначално публикуван от admdaar79 Преглед на мнение
                  филтъра е сменен, освен бушона за клаксона всички други са здрави, в софия къде има добър стенд
                  Ами точно тоя, който е писал под тебе (isuzo) - Лозан се казва, е точно твоят човек. От 20+ години се занимава с Исузу и Фронтери. Обади му се и се разберете ...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем на фронтера 2.2 dti, 2000г.

                    благодаря на всички, които се отзоваха, утре ще му се обадя, да каже от къде да я захващаме.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X