Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Дъскотна към Ришки проход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От Дъскотна към Ришки проход

    Ее браво Калояне!
    Ще засенчеш Сашо в разказите и пътеписите.

    Разходката беше много тонизираща и зареждаща с положителна енергия. Винаги е приятно като си сред дивата природа и с добра компания!
    Очаквам с нетърпение следващата, дано се включат и други колеги.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #17
      От: От Дъскотна към Ришки проход

      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
      Ее браво Калояне!
      Ще засенчеш Сашо в разказите и пътеписите.

      Разходката беше много тонизираща и зареждаща с положителна енергия. Винаги е приятно като си сред дивата природа и с добра компания!
      Очаквам с нетърпение следващата, дано се включат и други колеги.
      Не мога го засенча, той има опит повече от мен в писането, аз мога само да говоря и да ям.
      ПП не знам защо накрая има 2 снимки ,но като поискам да ги редактирам и да ги затрия ги няма, ама както и да е.
      ПП2 истинската причина защо жената не пусна телефона :
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-2776c6093bc21ff681c6141cb90a5c7e-V.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5808740
      Някакво село с 4G клетка на теленор, като се прибрахме във Варна нета беше по-бавен отколкото в гората...
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #18
        От: От Дъскотна към Ришки проход

        Много хубави снимки, позабавлявали сте се Как се представи въжето, удържа ли? Аз лично за вадене на залепнал джип с тласъци бих препоръчал въжето да се използва двойно, особено, ако е по-тежко залепнал
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #19
          От: От Дъскотна към Ришки проход

          Като ще има подобна лека разходка пишете тук предварително, ако съм свободен може да се включим с една киа от варненско.

          Коментар


          • #20
            От: От Дъскотна към Ришки проход

            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
            Много хубави снимки, позабавлявали сте се Как се представи въжето, удържа ли? Аз лично за вадене на залепнал джип с тласъци бих препоръчал въжето да се използва двойно, особено, ако е по-тежко залепнал
            Не беше опасно защото ферозата е лека и нямаше как да го скъса, при този опит искахме само малко да помогне на паджерото и то само да се измъкне, то излезе ,че е залепнало обаче и не помръдна. А за дължината нямаше как да стане щото ако беше на половина задницата на ферозатра щеше да избяга към пропастта. После като се закачих и аз се дръпнахме бавно и без тласък и нямаше грижи.
            Иначе въжето е чук, теглих един катил с волво в40 и въжето беше на 2 защото в града се теглихме. В един завой на пича му се заключи кормилото и продължи напред, така го сецнах че зави с цялата си предница на 90 градуса, освен това го и настъпа ,но дори не го нарани. Абе доволно.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • #21
              От: От Дъскотна към Ришки проход

              Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
              Като ще има подобна лека разходка пишете тук предварително, ако съм свободен може да се включим с една киа от варненско.
              Писал съм горе ,че се каним за 16.02 или за 02.03.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #22
                От: От Дъскотна към Ришки проход

                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                Много хубави снимки, позабавлявали сте се Как се представи въжето, удържа ли? Аз лично за вадене на залепнал джип с тласъци бих препоръчал въжето да се използва двойно, особено, ако е по-тежко залепнал
                Повече от отлично се представи , на мен лично ми хареса еластичността му и как това помага в дадени ситуации.



                Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                Като ще има подобна лека разходка пишете тук предварително, ако съм свободен може да се включим с една киа от варненско.
                Датите които обмисляме са 16 февруари или 2 март . Ако на някоя от тях имате възможност заповядайте , колкото повече , толкова повече и по-весело ще е !
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #23
                  От: От Дъскотна към Ришки проход

                  Пишете къде е сбирката, като нищо може да се включа и аз.

                  Коментар


                  • #24
                    От: От Дъскотна към Ришки проход

                    С Калоян обмислихме нещата и тъй като за тази събота няма да има време да се организираме, остава датата 2 март. Мястото на срещата и маршрута допълнително ще уточним и ще ги обявим тук.
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #25
                      От: От Дъскотна към Ришки проход

                      Ето и въпросния маршрут по който обмисляме да се разходим. Сборен пункт между селата Веселиново и Прилеп.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-02-13-16-49-47-446_com.google.android.apps.maps.jpg
Прегледи:1
Размер:34.2 КБ
ID:5808838

                      От там по маршрута Ком-Емине, крайна точка с. Дъскотна.
                      Час на срещата 8.30 на 2.03.2019.

                      Приемаме всякакви съвети и напътствия за въпросния участък.
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #26
                        От: От Дъскотна към Ришки проход

                        Добра разходка сте си направили, но най много ми хвана окото огъня и скарата.
                        С удоволствие бих се присъединил към Вас само за веселата част.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #27
                          От: От Дъскотна към Ришки проход

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Добра разходка сте си направили, но най много ми хвана окото огъня и скарата.
                          С удоволствие бих се присъединил към Вас само за веселата част.
                          Aко знаеш само какъв зор видяхме докато стане такъв огъня... Но това няма да се повтори, вече ще сме подготвени както трябва и за това. Ако скарата ви е достатъчен стимул можеда идвате ,защото ние така или иначе сме за разходка и друсниполянка излезли и колкото да не сме си в къщи...
                          В тоя ред на мисли ,честит празник на всички които обичат виното.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • #28
                            От: От Дъскотна към Ришки проход

                            Благодарим!
                            Честит празник и от мен на всички винолюбители, производители и т. н.!
                            Вино и скара задължително ще има и на следващата разходка!
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              От: От Дъскотна към Ришки проход

                              В събота да изляза от вкъщи в 6,30... Голяма кирия ще да има
                              Като решите да е по-наблизо, пишете, ще ви водя да си понадерете джипките.

                              Коментар


                              • #30
                                От: От Дъскотна към Ришки проход

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                В събота да изляза от вкъщи в 6,30... Голяма кирия ще да има
                                Като решите да е по-наблизо, пишете, ще ви водя да си понадерете джипките.
                                Моя и пред блока ми го дерат, та по-добре сам да се набуча в храсталака поне да знам защо
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X