Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стенд за изправяне след катастрофа в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стенд за изправяне след катастрофа в София

    Здравейте, имах близка среща с дърво и малко съм сгънал купето около преден ляв фар. Има доста вибрации при работа на празен ход и при изгасяне на мотора има силно разтрисане. Щасито няма щети, мотор, скорости и преден мост също ( моста имаше но го излекувах ) Някой може ли да препоръча сервиз със стенд за изправяне?


    Поздрави

  • #2
    От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-11-17-17-09-32-1-1.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:5802399

    Коментар


    • #3
      От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

      За подобен проблем съм полвал услугите на сервиз Джемини.
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #4
        От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

        Благодаря за информацията, ще ги погледна
        П.п не намирам адрес в гугъл, може ли да споделиш моля? Може и на лично

        Коментар


        • #5
          От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

          Не че Джемини няма да ти го направят, но чак стенд нямат(не вярвам и да са купили).
          Но ако си баровец(щото май цените са нагоре), виж на Захарна фабрика в двора на бившия техникум Вилхелм Пик(сега Хенри Форд), има от много години една фирма Лазурит. От няколко години са открили клон и на Ботевградско шосе. Те със сигурност имат баш стенд, лично съм го виждал(а в Джемини съм работил съвсем кратко баш при тенекиджиите, но преди много години).
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #6
            От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

            Баровец не съм, ама си возя жената в тая кола и не искам някъде нещо да се откачи на 100км/ч. Не съм запознат какви са цените за изправяне с машина, но малко ме наплаши с думите си

            Коментар


            • #7
              От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

              Имат дозер от няколко години в Джемини
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #8
                От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                То като гледам, положението не е толкова зле, някои неща ще се дръпнат, други ще се сменят...
                Не винаги по-скъпото е по-добро, важен е и майстора. Стенда е важен при възстановяване на наистина тежко катастрофирали автомобили, при теб е само козметика, кадърен тенекеджия ще го оправи.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #9
                  От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                  Благодаря на всички.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                    Съгласен съм с Цецо, имах подобен инцидент преди години. На околовръстното на Бусманци, влязох в такава дълбока дупка, че на излизане закачи куката за дърпане и посука целия кош. След отказ в три сервиза в София, в Габрово ми я оправиха. Без стенд за разпъване.Като отидох за реглаж на предница, след 40 минути трепетно чакане, майстора излиза и пита защо е била за стенд, всичко мерил, било перфектно. Беше в голям сервиз, и приемчика му е писал ремонт след удар. А този е наистина добър на реглажите. Ето снимка, десния фар е два пръста по-ниско от капака
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Vectra_udar 010.jpg
Прегледи:1
Размер:415.6 КБ
ID:5802423
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                      То цялата работа е че не са само намачкани ламарините отпред а цялата предна част е влязла с 3-4см навътре ( сравнявам една греда на купето спрямо шасито ) За пръв път ще правя подобен ремонт и не знам как точно изправят тенекиджийте и какви уреди ползват. Ще мина в понеделник през Лазурит и ако намеря контакти на Джемини и там ще мина и ще видя какво ще кажат хората.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                        Методите са различни. От връзване за ел.стълб и сичката газ назад, до разпъване с крик, мерене, та до стенд. При първия един комшия отвори работа на енергото навремето.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                          Методите са различни. От връзване за ел.стълб и сичката газ назад, до разпъване с крик, мерене, та до стенд. При първия един комшия отвори работа на енергото навремето.
                          Класиката от Таатово златно време (кога имаше един само стенд нейде из Ст.Загора май) насам е връзване с ръчни лИбеТки на специално монтирани в стените на гаража на тенекеджията захвати (май още при строежа на гаража направени ) и чъка-ръка-чъка-ръка + нагряване с оксижена ако требва и гледане на подложена разграфена на милиметри летва / дървен метър...
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                            В Юнитрейд Дружба-2 имат стенд за изпъване на тежко катастрофирали коли от поне 20 години.
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Стенд за изправяне след катастрофа в София

                              Пробвай https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=58960 с това си вадеше хляба....
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X