Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимни гуми за Honda H-RV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Зимни гуми за Honda H-RV

    Добре де, на мен не ми стана ясно, защо трябва да се поръчват гуми от някъде, за което ще си платиш + 20-30лв за доставката (щото толкова май искаха в посоченият от вас сайт), при положение, че за по-малко пари просто влизаш в Диана, Примекс или други такива, и излизаш с монтирани гуми и гаранция за по-малко пари ?!

    ... ако искаш някакви конкретни модели които ти идват с разлика 50-70лв/бр е съвсем друга тема, но и не е предмет на обсъждане в тази.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Зимни гуми за Honda H-RV

      Пазарувал съм от БГГуми и доставката от Германия беше около 4-5 лева на гума някъде ! Отделно и цената беше много приятна ! ДОТ текущата година !

      Коментар


      • #33
        От: Зимни гуми за Honda H-RV

        Да де, 20лв + поне 40лв за монтаж, което прави 60лв нисък старт, и ако има гаранционен проблем с гумите филма става сериал.

        Къде е далаверата ?!
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Зимни гуми за Honda H-RV

          няма далавера, споко.просто някои хора нямат време да обикалят гумаджийниците, особено за по екзотичен размер или марка гуми и предпочитат с два клика на мишката да си решат проблема.
          А жената изрично написа, че за този размер в Търново я гледат на нямане
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #35
            От: Зимни гуми за Honda H-RV

            И с един клик да поръча гумите, пак ще трябва да ги получи физически и после да ходи някъде да И ги монтират, щото през компа няма да стане, та в случая с гуми в размер ширпотреба целият подскок е глупост.

            Това, разбира се, е мое мнение, и само го споделям. Който иска може да си усложнява живота по сЕкакъв начин, аз лично предпочитам да е по-лесно и бързо, а ако може, и по-евтино.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Зимни гуми за Honda H-RV

              Адаш, стига подскачал на един крак. В най-реномирания (уж) сайт - Диана, излиза 1 (една) гума с този размер. Та комай, точно онлайн пазаруването е решение на проблема с липсата на този размер в Търново.

              П.П. Не съм собственик на онлайн магазин за гуми
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                От: Зимни гуми за Honda H-RV

                Хич не подскачам. Аз лично неам нерви да чакам каквото и да било, и ако мога да отида да си го взема на момента, като го и разгледам на живо преди това, въобще не мисля за алтернативи.
                Споделих мнение, а който го мързи да се отлЕпи от стола, нека си чака пред компа.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Зимни гуми за Honda H-RV

                  Всеки си е прав за себе си ! На едни им харесва онлайн да пазарят , на други не . Аз лично го предпочитам и гуми съм си купувал така , единствено защото нямам време .
                  А така си спестявам обикалянето от магазин до магазин и я намеря това което търся , я не , веднага.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Зимни гуми за Honda H-RV

                    Значи гумите които препоръчвам са Continental Vanco Winter2 195/70/15, на моето Харви паснаха идеално, но не са евтини - гледам в Медина са към 160 лева/брой!
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #40
                      От: Зимни гуми за Honda H-RV

                      https://radial.bg/gumi-online/leki-k...top-price-97t/
                      Втора година моята се движи с тези. Тогава са били по 103лв.
                      GRAND CHEROKEE 4.7
                      Добромир Добрев
                      O898633718

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X