Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимни гуми за Honda H-RV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зимни гуми за Honda H-RV

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    И аз това щях да предложа. Не мисля, че ще е проблем за мотора, а всичко друго е само в +.
    Намерих точно такива тая вечер - 205/70/15 Украински, Росава. И попаднах на доста положителни коментари за тях тук някъде из форума. И цената е доста привлекателна - 86лв.....
    HR-V 4WD, 105hp, '99
    Honda Civic'94

    Коментар


    • #17
      От: Зимни гуми за Honda H-RV

      Първоначално публикуван от rossy_koleva Преглед на мнение
      Намерих точно такива тая вечер - 205/70/15 Украински, Росава. И попаднах на доста положителни коментари за тях тук някъде из форума. И цената е доста привлекателна - 86лв.....
      Това ще е най-голямата глупост която ще направиш !

      Купи си нормални гуми, особено с този приличен бюджет. Това са пари които даваш веднъж на 4-5г, а живота ти зависи от гумите и пътното им поведение.
      Не знам за какво точно си ползваш HR-Vто, но ако не е само за асфалтова употреба, на твое място бих взел хубави АТ-та, като бих си спестил парите и разправията с двата комплекта гуми.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Зимни гуми за Honda H-RV

        https://www.bggumi.com/eshop/product...7010243770580/

        Взимай едни от тези колега, поне АТ-та им са с много добри отзиви.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          От: Зимни гуми за Honda H-RV

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Това ще е най-голямата глупост която ще направиш !

          Купи си нормални гуми, особено с този приличен бюджет. Това са пари които даваш веднъж на 4-5г, а живота ти зависи от гумите и пътното им поведение.
          Не знам за какво точно си ползваш HR-Vто, но ако не е само за асфалтова употреба, на твое място бих взел хубави АТ-та, като бих си спестил парите и разправията с двата комплекта гуми.
          Зимата предимно по асфалт и черен селски път го карам. Не ме притеснява да сменям гуми всеки сезон, вярвам, че е по-разумно. Но какво конкретно разбираш под "хубави". На мен това ми е проблема, как да разбера кои са хубави . Прегледах сайтовете, които ми препоръчаха по-горе и вече ми се замъгли съвсем. Най накрая утре ще спра на пътя първия срещнат с HRV и ще взема гуми като неговите
          HR-V 4WD, 105hp, '99
          Honda Civic'94

          Коментар


          • #20
            От: Зимни гуми за Honda H-RV

            Предпочитам да не са всесезонни.
            HR-V 4WD, 105hp, '99
            Honda Civic'94

            Коментар


            • #21
              От: Зимни гуми за Honda H-RV

              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              https://www.bggumi.com/eshop/product...7010243770580/

              Взимай едни от тези колега, поне АТ-та им са с много добри отзиви.
              Предпочитам да не са всесезонни. Но благодаря все пак
              HR-V 4WD, 105hp, '99
              Honda Civic'94

              Коментар


              • #22
                От: Зимни гуми за Honda H-RV

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                написал съм ти аз от къде купувам вече 3 пъти гуми7.цом, гумите идват от Германия с ДОТ не по-стар от текущата година и плащаш при доставка, а не предварително
                И аз съм доволен от тях!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #23
                  От: Зимни гуми за Honda H-RV

                  Ето ти зимни гуми 205/70R15.
                  Без Linglong всички стават, на прилични пари са, в наличност, с гаранция, а предполагам и с включен монтаж.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Зимни гуми за Honda H-RV

                    Никой не даде идея за "Cordiant",а като проходимост,цена,качество лично се уверих,че новата Руска фирма е на много високо ниво!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Зимни гуми за Honda H-RV

                      Хубавата гума се познава след 2-та зима, сега и китайски да вземеш и украински, всичките ще са добре първата зима.
                      и стой на заводския размер!
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #26
                        От: Зимни гуми за Honda H-RV

                        Утре мога да погледна какви са ми гумите точно - зимни са и се държат вече 3 години перфектно! Вярно колата се кара малко, без да ги сменям лятото, но през зимата сцеплението на сняг е отлично - мисля, обаче, че бяха скъпички!
                        Honda XL600LM, 1987
                        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                        Коментар


                        • #27
                          От: Зимни гуми за Honda H-RV

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          Хубавата гума се познава след 2-та зима, сега и китайски да вземеш и украински, всичките ще са добре първата зима.
                          ...
                          Е да де, дава 400лв за 4бр китайски или руско-украински гуми + смяната, които я работят 2г, я не, и то ако не почнат с гаранционни проблеми още от самото.

                          В по-разумният случай дава от 500 до 600лв за 5г период, като си спестява проблеми и получава читави гуми, като разликата е м/у един или два резервоара бензин.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Зимни гуми за Honda H-RV

                            Моите 5ст. https://www.gumi7.com/bg/avtomobilni...531-00529.html
                            И марката и сайта са предпочитани от мен винаги, размерът е заводския и цената е в рамките на бюджета.
                            Успех
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • #29
                              От: Зимни гуми за Honda H-RV

                              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                              Моите 5ст. https://www.gumi7.com/bg/avtomobilni...531-00529.html
                              И марката и сайта са предпочитани от мен винаги, размерът е заводския и цената е в рамките на бюджета.
                              Успех
                              наличност 1 бр. - жената май си търси 4
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Зимни гуми за Honda H-RV

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                наличност 1 бр. - жената май си търси 4
                                Това е при желание да дойдат до вас за 1-2 дни. Иначе в Германия си има повече от 1 брой, но се чака седмица -две.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X