Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони и втулки за Нисан Терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампони и втулки за Нисан Терано

    Здравейте, някой може ли да помогне с информация от къде мога да си поръчам фабрични КАЧЕСТВЕНИ или ако някой изработва КАЧЕСТВЕНИ тампони и втулки за тераното, а точно за момента ми трябват два задни тампона за стабилизиращата щанга защото преди месец ги смених и новите са вече за смяна, а уж качествени но ала бала ментерляци и за напред като трябва да се сменя нещо гумено да се знае от къде и какво да поръчам да е КАЧЕСТВЕНО.
    Благодаря предварително.
    Nissan Terrano 3.0 DI turbo

  • #2
    От: Тампони и втулки за Нисан Терано

    Такааа, явно никой не си купува тампони ...... 70 преглеждания и нито едно мнение или караме по български "язе си знам, оти да казвам на други нека се мъчат" ...... хубаво, че е Спарки в този форум, че да помага иначе май май всичко друго е булгар булгар .....
    Nissan Terrano 3.0 DI turbo

    Коментар


    • #3
      От: Тампони и втулки за Нисан Терано

      Преди време си поръчах по погрешка два комплекта тампони за задна стабилизираща щанга от Люцкан, в оригинални опаковки, ако все още ти трябват, може да ми се обадиш 0885 83 85 6 едно Георги.
      Последно редактирано от tomcat4o; 15-11-18, 12:54. Причина: правопис
      Издържах вчера, ще издържа и днес...

      Коментар


      • #4
        От: Тампони и втулки за Нисан Терано

        Първоначално публикуван от Стоян 1 Преглед на мнение
        Такааа, явно никой не си купува тампони ...... 70 преглеждания и нито едно мнение или караме по български "язе си знам, оти да казвам на други нека се мъчат" ...... хубаво, че е Спарки в този форум, че да помага иначе май май всичко друго е булгар булгар .....
        По старите теми общо взето колегите препоръчват да се взимат оригинални.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Тампони и втулки за Нисан Терано

          От Patrol fen от форума може да се поръчва всичко.

          Другите за София са Технолинк (потърсете в гугъл, за контакти).

          Аз безброй пъти съм писал че по ходовата част на терано се слагат само оригинални тампони, ама кой да чете...
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Тампони и втулки за Нисан Терано

            Благодаря на всички колеги и ДА наистина трябва да се поръча само оригинални защото се убедих, че уж от наши хора взимаш дадена част и след месец е пак за смяна, та затова поръчах още онзиден от колегата Patrol fen които е наистина много коректен и идната седмица трябва да ми пристигнат, а и противоудърните тампони на носачите, че мойте са останали в Италия .
            Благодаря още веднъж за помоща.
            Nissan Terrano 3.0 DI turbo

            Коментар


            • #7
              От: Тампони и втулки за Нисан Терано

              Точно по тампоните на окачването на терано все още няма нищо скъпо, дори в оригинал. Скъпо излиза евтиното.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X