Обява

Свий
Няма добавени обяви.

can am 650 xt-p

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • can am 650 xt-p

    Здравейте,какво ви е мнението за can am 650 xt-p 2019,чисто нов?Добра машина ли е?От официалния вносител ми предлагат горе-долу за същите пари същата машина,но max и е 2017 г.Та се чудя какво да избера-2019 г,но къса база и малко по-евтино или дълга база за двама,но 2017 и малко по-скъпо.АТВ-то ще се ползва за разходки в гората,лов или каране на сняг,но не и за тежък офроуд или състезания.Понякога ще возя и децата и се чудя дали с късата база ще мога да возя едно дете зад мен.Очаквам мнения от колеги,които имат опит с can am.Благодаря предварително....

  • #2
    От: can am 650 xt-p

    Първоначално публикуван от ivan88 Преглед на мнение
    Здравейте,какво ви е мнението за can am 650 xt-p 2019,чисто нов?Добра машина ли е?От официалния вносител ми предлагат горе-долу за същите пари същата машина,но max и е 2017 г.Та се чудя какво да избера-2019 г,но къса база и малко по-евтино или дълга база за двама,но 2017 и малко по-скъпо.АТВ-то ще се ползва за разходки в гората,лов или каране на сняг,но не и за тежък офроуд или състезания.Понякога ще возя и децата и се чудя дали с късата база ще мога да возя едно дете зад мен.Очаквам мнения от колеги,които имат опит с can am.Благодаря предварително....
    С къса база 4х4 АТВ можеш да возиш човек зад теб, място има, но не е чак толкова много, че да се намести 150 кг. шкембелия. Ако се сложи на багажника куфар с облегалка става перфектно.
    АТВ маината за двама е по-дълга, по неповратлива, но вози много по комфортно дори и да си сам, съответно не е чак толкова проходима.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: can am 650 xt-p

      Благодаря,колега...Вече поръчах дългата база...Живот и здраве утре ще я получа...Ще се ползва повече за разходки,така че няма нужда от голяма повратливост....Важното е да е стабилна и да вози комфортно......

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X