Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси относно проблемна Фронтера.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси относно проблемна Фронтера.

    Здравейте, не мога да не отбележа, колко ме впечатли тази снимка, а и разглеждам Фронтерите, защото сме решили да си купим такава и исках да поразпитам из форума... Ние караме каяк по язовирите, обичаме да "ходим" по планините с кола и тн
    А за Джипа - въпросната Фронтера има проблем с 4х4 вкл. и изкл. на скоростите и турбото, което ту работи, ту не работи, оправят ли се тези неща и по-скоро струва ли си да се вземе такъв джип и да се ремонтира?


    Ето това е правилната употреба на един 4х4 автомобил не предвиден за як оффроуд.


  • #2
    До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

    Всичко се прави и оправя.Ако искаш деа стане перфектно обаче цената ще стане като за перфектна кола,каквито се и продават.Така че купи си една хубава и готово.Парите еднакви,ядовете не.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси относно проблемна Фронтера.

      Проблемите които си изброил са много, а и както си мисля има още произхождащи от тези просто са ти ги спестили. Съветът от мен е да не се занимаваш изобщо защото такъв тип ремонти нямат край, а ако евентуално има то цената накрая ще е поне колкото за 2 запазени фронтери.


      П.С. Фронтерата от снимката е моя.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси относно проблемна Фронтера.

        Аз също смятам че не си заслужава да се занимаваш с този автомобил
        BMW X6

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси относно проблемна Фронтера.

          Здравей...
          ми разбира се,че неси заслужава да я ремонтираш.
          за 6000-7000лв. ще вземеш гледана колица,
          на мен толко ми излезе.
          а преди това какви ли не Фронтерки гледах,то не беха от 4000,от 5000 и т.н.изгубих си 2 месеца.
          Та накрая си платих като "поп" дето се казва,
          но си струва.
          И аз имам подобни ориентации/планини и ски/
          такаче душмански изтезания моята колица няма да види
          Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси относно проблемна Фронтера.

            Мда, проблемното включване се оправя, ама каквото го е причинило-не... Много е вероятно цялата раздатка да е "пътник", а и със скоростите и дифовете не се знае какво е положението. Btw, има голяма вероятност да се наложи да се разделя с мойта Фронтера, защото след Нова година ще заминавам в чужбина. Сигурно довечера ще я пусна в "Купувам-продавам".
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X