Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Х5 Е53

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнение за Х5 Е53

    И като прочетеш в горния пост колко неща трябва да направиш след като си купиш дизел на милион километри,си предцени струва ли си ?Колегата е пропуснал да каже,че и турбото трябва да се види,особенно,ако преди 300000км някой е рамапвал.Катализатора също ще е избушен ,ако е карана тук и след някоя и друга година можеш да имаш проблем при минаване на ГТП.

    Коментар


    • #32
      От: Мнение за Х5 Е53

      Турбина вече се прави за 500-600лв, катализатор се намира за 300-400лв... Не мисля че подобни пари във времето са проблем ако си решил, че искаш такава кола.Все пак при покупката трябва да гледаш. Казваш след като си купиш дизел на милион километри... Ми те па бензините им да не са по-безпроблемни �� Дизела поне навървява. Лошото е че нямаш друг аналог на тази цена и ако искаш хем да върви като лека кола, хем да гледаш малко от по-високо и зимата да не те е страх... Купуваш си бмв х3

      Коментар


      • #33
        От: Мнение за Х5 Е53

        Таз тема хумор и сатира, много забавна...какви уникални глупости са изписани...
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #34
          От: Мнение за Х5 Е53

          Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
          Веднага след покупката е добре да махнеш пеперудите и по желание еко системите, успешно се затапват и изолират софтуерно. След чипа естествено е възможен проблем със съединителя... .
          С огромно нетърпение и удоволствие очаквам времето когато ще затегнат истински ГТП пунктовете и ще мерят както си трябва с газ-анализаторите
          Pathfinder 4.0L

          Коментар


          • #35
            От: Мнение за Х5 Е53

            В един и същ пункт за ГТП на колата ми без катализатор евро4 е 14 пъти под максималната норма, а тази с катализатора евро3 е 7 пъти под нормата. У БГ всичко е пародия.
            8)

            Коментар


            • #36
              От: Мнение за Х5 Е53

              Половината дето дават съвети за газ да питам.... вие виждали ли сте Х5 с газ??? За локацията на бутилката питам. При тия автомобили да си причиниш газова бутилка в купето е меко казано компромис от всяка гледна точка. Иначе за 3.0 бензин лошо не мога да кажа, за мен върви чудесно. Дизела е ясен, че е в пъти по-подходящ с оглед на повечето тяга по-рано.

              Коментар


              • #37
                От: Мнение за Х5 Е53

                Един тъп въпрос... колко пък толкова масло гори, все пак е дърт кошник--- доливаш и караш... Като искаш да не гори масло, има други /"не-реномирани"/ марки, които да се купят...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Мнение за Х5 Е53

                  3.0d е Мотора за Х5 пък и за Х3, само че 218 к.с, т.е. фейслифтовите версии, които са и със 6-степенния автомат на ZF. Бензина, ако не е 4.4;4,6 или 4,8...е ала-бала...3.0 е доста по -подходящ за 3-та или 5-та серия без XDrive....Просто няма достатъчно въртящ момент.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X