Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся НАШ човек за обслужване на NX650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся НАШ човек за обслужване на NX650

    Търся НАШ човек за обслужване на NX650: смяна на всички жила, профилактика на карбуратор, евентуално ангренажна верига, профилактика спирачки (спирачна течност, обезвъздушаване), километражно жило и червяк, филтри, смяна мигачи, едно лепене на кора.

    2/3 от нещата мога и сам, но не намирам време. Бих искал да уточня, че машината е в състояние 8 от 10 и няма да ми е приятно някой да се "пробва". Сериозния и качествен труд ще бъде поущрен подобаващо.

    За София.
    Публикувайте отговор

  • #2
    От: Търся НАШ човек за обслужване на NX650

    Какво означава НАШ?? С всичко това могат да се справят в повечето мотосервизи, но предполагам че не си ползвал техните услуги явно. Само с карбуратора е малко по-тегаво, не че е сложен, но съм се нагледал на всякакви простотии. Имам малка работилница, в която ремонтирам и възстановявам мотоциклети. Само че се занимавам с ремонти, не с обслужване. Отделно вече гледам да огранича заниманията си с повечето марки мотоциклети и да се установя на една две фирми максимум. В момента ползвам отстъпки за части само от Ауто Бавария, та е ясно накъде отиват нещата. Относно карбуратора, ако случайно някой не успее да се справи с него, съм насреща, това е амплоа, с което не смятам да се разделям. Оправил съм доста карбуратори, отделно съм и възстановявал. Пиши на колегата Sev от форума, ако не е зает може ще ти свърши работа.
    Gnome Rhone AX2 800 1938
    Yamaha XT600Z 1VJ 1986
    Husqvarna Te 510 1989
    Argvmentvm ad novitatem

    Коментар


    • #3
      От: Търся НАШ човек за обслужване на NX650

      Sev ще ти свърши работа. Ако е зает или просто търсиш алтернатива - 0876587058 Любо. Ползвам го от няколко години, дори и в момента имам един мотор и един двигател при него. Силата са му тежките ремонти и карбураторите, не му лепнат и гледа да не се занимава със жичкаджийски проблеми. Намира се в София в Захарна фабрика.Изключително сериозен и отговорен мъж! Препоръчвам го с две ръце!
      Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
      Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
      Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X