Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пратка в района на МОДЕНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пратка в района на МОДЕНА

    Здравейте,

    Имам една пратка в Сосасуоло Модена - 1 кг.

    Някой случайно да има път натам.
    only 4 x 4,sim AWD

  • #2
    От: Пратка в района на МОДЕНА

    Пращам за Милано често. Чрез Спиди излиза доста евтино, отколкото от всички други. Мисля,че ще си под 20 лв.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Пратка в района на МОДЕНА

      Аз трябва да взема пратката от Италия.

      Проблема е че са керамика и със куриерите могат да се счупят.
      8 бр.фаянсови пръчки 24х2 см.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        От: Пратка в района на МОДЕНА

        Ще дам пример с заявка към Спиди за получаване на пратка от адрес в Германия . Спиди имат партньор в Германия който им доставя пратките на място и съответно може да се направи заявка в БГ (офис или онлайн ) за приемане на пратка от адрес в Германия и доставка в БГ . Изпълнено два пъти , като единият е с човек от форума . За цените на доставката ДЕ към БГ не мога нищо да кажа защото бе поета от колегата . БГ към ДЕ цената на Спиди е без конкуренция . За това че пратката е чуплива е въпрос на опаковане . Тук редовно се изпращат и поръчват дори бутилки вино и други чупливи неща от всякакви сайтове . Така че не е лошо да се попита в Спиди дали имат такава практика и с Италия .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: Пратка в района на МОДЕНА

          Със Спиди съм пращал и получавал пратки.

          Пратката я поръчвам вече втори път и пак са счупени няколко изделия. Затова попитах дали има във форума някой колега случайно да е в района на Модена да се вземе на ръка.

          Като последен вариант ще е куриерска компания. Пък коя ще видим.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #6
            От: Пратка в района на МОДЕНА

            Риск от счупване винаги има, много важна е опаковката, както и изричното отбелязване на куриера(в самата заявка), че стоката е чуплива. Слагат стикер. Не е лошо да се направи и застраховка, не е толкова скъпа. Получавам постоянно всякакви чупливи и скъпи неща, проблеми почти никога не съм имал. Ако изпращача е голяма компания, обикновено при тяхна заявка за куриер е доста по-евтино. Случвало ми се е разлика в пъти. Спиди са заедно с DPD, едни от най-евтините. Варианти са GLS - тук Интерлогистика. Другите на внос са скъпи.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #7
              От: Пратка в района на МОДЕНА

              Спиди Италия не я работят временно.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • #8
                От: Пратка в района на МОДЕНА

                Интерлогистика също не работят от Италия за България.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #9
                  От: Пратка в района на МОДЕНА

                  Колега, малко bubble wrap, малко стиреопор или топчета, всичко това в 110мм тръба за мръсен канал + две тапи на 110мм + яко увиване с тиксо FRAGILE ot първия строителен магазин и си в джаза, тази опаковка да ти се върже 20-30 кинта, хайде още толкова да я пратиш до доставчика ти и си готов, ако наистина е чупливо това което купуваш то те знаят как да го опаковат ако не знаят ти се подготвяш и вършиш работата

                  Давам ти безплатно нои хау

                  С една бала бъбъл рап и няколко родопски одеала в джипа съм носил два сървъра с данни за 15,000,000.00 паунда, всичко е отиграно.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пратка в района на МОДЕНА

                    То ако съм в Италия няма и да я опаковам. Въпроса е че няма куриер който да я вземе.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пратка в района на МОДЕНА

                      Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                      То ако съм в Италия няма и да я опаковам. Въпроса е че няма куриер който да я вземе.
                      Няма DHL, TNT, UPS, много силно се съмнявам, аз когато работех в логистичния бизнес имахме два офиса в Сиера Леоне а тук все пак говорим за Италия...
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пратка в района на МОДЕНА

                        От адрес в Италия до България работят със сигурност Транспрес.
                        Пратки около 50 кг ми излизат около 100-120 лв.
                        И посочените от Джорджеоне тоже.
                        ТNT 15 кила- 80 евра
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пратка в района на МОДЕНА

                          Не казва че DHL или UPS няма да я вземат. Просто цената им е висока.

                          Пуснах заявка на Еuropacco - те са нещо като посредник.

                          Ще видим като дойде с кой куриер са я пратили.

                          Истината е че за западняците цената до България е една , а за нас друга.

                          За Транспрес не се сетих за чужбина - макар че работя с тях.
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пратка в района на МОДЕНА

                            Макар и добре опакована стречирана 3 пъти с бълб. Пак има счупени изделия. Радостното е че от две пратки събирам необходимите неща.

                            Пратката поръчана през Europacco и платена на 23.11.2018 - 25,99 евро пристигна днес със DHL.

                            Според мен може да се ползва този посредник за малки пратки.
                            only 4 x 4,sim AWD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пратка в района на МОДЕНА

                              Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                              Истината е че за западняците цената до България е една , а за нас друга.
                              Това и аз го установявам доста пъти, като за нас е доста по-скъпо, хем уж с отстъпка за нас. Чичо Ханс ми го праща със същия куриер за доста по-малко пари. Някои ползват големи отстъпки, понеже пращат доста, но в много случаи не е така.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X