Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лексус RX или тлк 120 или 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: лексус RX или тлк 120 или 200

    отказах се от лексус. Сега гледам към 200. Трябва да намеря някой с ТЛК 200 и да тествам за да установя това ли е моето нещо.

    Коментар


    • #17
      От: лексус RX или тлк 120 или 200

      Е ако 200 не ти хареса то имаш сериозен проблем.

      Аз го имах - в годините в които го търся са продавани 4-5 пъти по-малко от предния модел,просто на икономиката и се разказа играта точно тогава и никой не купуваше кораби за по 80 000 долара.

      Втория проблем ми беше малкия багажник в сравнение със Секвоята и третия частите и / на БОАБАБА повечето неща са като на Тундрата пък с такива е пълно тук /.

      Имай в предвид,че гният,не само ламарини ми къде що има болт на педя 2 от асфалта,подрьжката им е доста повечко в сравнение със предходния модел ОБАЧЕ пък върви и минава от къде ли не за къде ли не та ако и се чудиш то.......не се чуди,това е.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: лексус RX или тлк 120 или 200

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Е ако 200 не ти хареса то имаш сериозен проблем.

        Аз го имах - в годините в които го търся са продавани 4-5 пъти по-малко от предния модел,просто на икономиката и се разказа играта точно тогава и никой не купуваше кораби за по 80 000 долара.

        Втория проблем ми беше малкия багажник в сравнение със Секвоята и третия частите и / на БОАБАБА повечето неща са като на Тундрата пък с такива е пълно тук /.

        Имай в предвид,че гният,не само ламарини ми къде що има болт на педя 2 от асфалта,подрьжката им е доста повечко в сравнение със предходния модел ОБАЧЕ пък върви и минава от къде ли не за къде ли не та ако и се чудиш то.......не се чуди,това е.
        Вероятно багажника на 200 е по-голям от на 120, а на 120 ми е точно достатъчен. Виждам че си в щатите колега, гледах офертите за нови 200 при вас и сте си супер в това отношение: при вас 200 с 5,7литра двигател е на цена около 86 000 долара т.е. около 147 000 лв, а тук 150-та с умрелия астматик 2,8 дизел е почти толкова - 138 000 лв.

        Коментар


        • #19
          От: лексус RX или тлк 120 или 200

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Е ако 200 не ти хареса то имаш сериозен проблем.

          Аз го имах - в годините в които го търся са продавани 4-5 пъти по-малко от предния модел,просто на икономиката и се разказа играта точно тогава и никой не купуваше кораби за по 80 000 долара.

          Втория проблем ми беше малкия багажник в сравнение със Секвоята и третия частите и / на БОАБАБА повечето неща са като на Тундрата пък с такива е пълно тук /.

          Имай в предвид,че гният,не само ламарини ми къде що има болт на педя 2 от асфалта,подрьжката им е доста повечко в сравнение със предходния модел ОБАЧЕ пък върви и минава от къде ли не за къде ли не та ако и се чудиш то.......не се чуди,това е.
          Вероятно багажника на 200 е по-голям от на 120, а на 120 ми е точно достатъчен. Виждам че си в щатите колега, гледах офертите за нови 200 при вас и сте си супер в това отношение: при вас 200 с 5,7литра двигател е на цена около 86 000 долара т.е. около 147 000 лв, а тук 150-та с умрелия астматик 2,8 дизел е почти толкова - 138 000 лв. А 200 определено най-много ми харесва.

          Коментар


          • #20
            От: лексус RX или тлк 120 или 200

            Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
            Вероятно багажника на 200 е по-голям от на 120, а на 120 ми е точно достатъчен. Виждам че си в щатите колега, гледах офертите за нови 200 при вас и сте си супер в това отношение: при вас 200 с 5,7литра двигател е на цена около 86 000 долара т.е. около 147 000 лв, а тук 150-та с умрелия астматик 2,8 дизел е почти толкова - 138 000 лв.
            В Щатите съм и багажника на 100 и 200 ми идва малък пък и не ми харесва седалките как се сгъват,на БОАБАБА му влизат в пода един вид и вади багажник който ме събира.

            Нов 200 е около 90,нова Секвоя е малко под 70,сьбира ли те багажника то от 200 е по-добър само Лексуса ако ти се занимава с окачването му,като нов проблеми няма,но след някоя и друга година няма развиване долу пък и частите по окачването са едни други пари.

            Тук 150 няма,2.8 няма,дизел няма,няма вече и 4.7,има 5.7 с 380 коня,диф размер на Дана 70 и яки 6 скорости.

            Както казах опит с тия нямам,но пък съвети давам всякакви - пробвай всичко друго което ти е в плановете ПРЕДИ да се качиш на 200 или ЛХа,дай шансче и на другите да ти влязат в гаража.

            Кьсмет и да се похвалиш
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: лексус RX или тлк 120 или 200

              Първоначално публикуван от ф-008 Преглед на мнение
              Вероятно багажника на 200 е по-голям от на 120, а на 120 ми е точно достатъчен. Виждам че си в щатите колега, гледах офертите за нови 200 при вас и сте си супер в това отношение: при вас 200 с 5,7литра двигател е на цена около 86 000 долара т.е. около 147 000 лв, а тук 150-та с умрелия астматик 2,8 дизел е почти толкова - 138 000 лв. А 200 определено най-много ми харесва.

              Ако имаш връзки в КАТ, можеш и от Дубай или Гибралтар да го вземеш = около 40 000 евро е. Е за тия пари ще е голичък и без нивомати, но ще е желязна машина
              В КАТ София преди 2 години регистрираха 2 от Йордания мисля - с АРБ задна броня с 2 резервни гуми и прочее
              TLC 200 V8
              TLC LJ79
              Toyota Prius2

              Коментар


              • #22
                От: лексус RX или тлк 120 или 200

                С връзки в КАТ няма да стане вече...
                Разликата между 120 и 200 е значителна, до степен, че нямат нищо общо, освен емблемата.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #23
                  От: лексус RX или тлк 120 или 200

                  Първоначално публикуван от kalibbg Преглед на мнение
                  Ако имаш връзки в КАТ, можеш и от Дубай или Гибралтар да го вземеш = около 40 000 евро е. Е за тия пари ще е голичък и без нивомати, но ще е желязна машина
                  В КАТ София преди 2 години регистрираха 2 от Йордания мисля - с АРБ задна броня с 2 резервни гуми и прочее
                  Проблема не е само с регистрацията за която трябват сертификати от производителя за съответствие със съответните еко норми валидни за ЕС (или замерване от Декра, което да ги установи). Винаги ще стои и въпроса с минаване на преглед напред в годините, ако положението се затегне и колата трябва да отговаря на това което пише, че покрива.
                  Дела трябват, а не думи.

                  Коментар


                  • #24
                    От: лексус RX или тлк 120 или 200

                    Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
                    Проблема не е само с регистрацията за която трябват сертификати от производителя за съответствие със съответните еко норми валидни за ЕС (или замерване от Декра, което да ги установи). Винаги ще стои и въпроса с минаване на преглед напред в годините, ако положението се затегне и колата трябва да отговаря на това което пише, че покрива.

                    С моята минавам всички прегледи без проблеми, нарочно ги карам да мерят реално за да знам какво е, а няма и тек катализатор... И интересното е, че никакъв пушек, никакви сажди.... На жената фрилендъра евро4 с тд4 мотор пуши като К700
                    TLC 200 V8
                    TLC LJ79
                    Toyota Prius2

                    Коментар


                    • #25
                      От: лексус RX или тлк 120 или 200

                      Колега, нали се сещаш че много голяма част от гадостите от ауспуха се не виждат...
                      Зарежи Фрилендъра, дано си останем 20 ина години назад от Европата, та да ни позволят да си търкаляме дръгелите...
                      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                      0887/осемпет 66 4осем

                      Коментар


                      • #26
                        От: лексус RX или тлк 120 или 200

                        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                        Колега, нали се сещаш че много голяма част от гадостите от ауспуха се не виждат...
                        Зарежи Фрилендъра, дано си останем 20 ина години назад от Европата, та да ни позволят да си търкаляме дръгелите...
                        В Германия и на други места в Европа също карат дръгели, под определени условия и в момента. А иначе, след 50г. ще сме сигурно само на 20г. след Европа, ако те за замразили времето при тях. Мисля, че лъха непремерен оптимизъм в твоят пост относно годините.

                        Коментар


                        • #27
                          От: лексус RX или тлк 120 или 200

                          Много си и е добре фрилендърчето. Докато позволява ще го кара.
                          Аз от 200 нямам оплаквания. Само седалките са неудобни. Багажника става голям като махнеш 6-8 седалка. Гори си нафтичка, а с някои марки масла гълта и масло.
                          Абе зависи за какво ти трябва.. аз я търкалям само по почивки и уикенди. В София търкалям едно 15 годишно приусче..
                          TLC 200 V8
                          TLC LJ79
                          Toyota Prius2

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X