Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервна гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Резервна гума

    Искам да си сложа гума с шара на силвърстоне обаче най малката е 31 и не ми стана ако някой случайно знае някаква марка като кайман, fedima soccudo с по малък размер

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Резервна гума

    Ужас!!
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Резервна гума

      Гумата не се слага от келешлък - да изглежда по-джипесто, а си има точно определена цел. Извинявай, ако съм разбрал погрешно.

      По-добре първо сподели какви са ти сегашните гуми (размери, марка, модел). Къде държиш щатната резервна гума. Ако имаш сменено окачване и си сложил по-големи гуми, може на щатното място новите да не се побират - може да се наложи изработка на държач за резервна гума (няколко възможности като отзад над подсилена броня, отгоре на експедиционен / "скара" багажник, на предния капак и т.н.)
      Тел / Viber: +359 889 396 793

      Коментар


      • #4
        От: Резервна гума

        Първоначално публикуван от Sartor Преглед на мнение
        Гумата не се слага от келешлък - да изглежда по-джипесто, а си има точно определена цел. Извинявай, ако съм разбрал погрешно.

        По-добре първо сподели какви са ти сегашните гуми (размери, марка, модел). Къде държиш щатната резервна гума. Ако имаш сменено окачване и си сложил по-големи гуми, може на щатното място новите да не се побират - може да се наложи изработка на държач за резервна гума (няколко възможности като отзад над подсилена броня, отгоре на експедиционен / "скара" багажник, на предния капак и т.н.)
        Sega sum s 235 75 15 good year wrangler i safari 540 izrabotih si durjach da se vdigne malko po na visoko da ne opira v bronqta no e tvurde golqma zatova tursq po maluk razmer



        Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X