Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчан качествен сервиз в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчан качествен сервиз в София?

    Явно ще трябва да е на лично, че да не е реклама макар, че според мен тази информация би полезна за всеки! Търся сервиз в София за смяна гарнитура на главата. Ако беше лято и нямах болежки в кръста сигурно щях сам пред блока да си я сменя, но... Лозан отпада, като вариант, защото моята кола "му е на карък" - това са негови думи, а пък и не мога да чакам неопределено време докато стане готова. Готов съм да дам и повече пари стига да се работи качествено, ако пък има и гаранция още по-добре Благодаря на отзовалите се!
    ОФА КБ X20SE + метан

  • #2
    От: Препоръчан качествен сервиз в София?

    Както си и знаех... кът са такива сервизи. 130 виждания на публикацията и нито един отговор...
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчан качествен сервиз в София?

      Не са кът сервизите. Кът са тия хора, дето сами ще си създадат проблеми, провождайки непознат човек при свои познати монтьори.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчан качествен сервиз в София?

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Не са кът сервизите. Кът са тия хора, дето сами ще си създадат проблеми, провождайки непознат човек при свои познати монтьори.
        И после,що ме закара там?
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчан качествен сервиз в София?

          Демек? "Ремонтирахме му двигателя, ама той ни обвинява, че му чука задното колело"? Или понеже повечето "майстори" са свикнали клиентите им да си нямат много понятие от механика и си ремонтират, както могат?
          При предишният ремонт преди няколко години майторите ми счупиха главата и ми сложиха глава от C20ne, болтовете са стари, а гарнитурата, каква е.... идея си нямам! След година започна да изпуска масълце, а сега явно съвсем е сдала багажа, защото започна да чезне антифриз и, като е студен мотора работи няколко секунди на три цилиндъра, явно докато издуха антифриза в цилиндъра...
          ОФА КБ X20SE + метан

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчан качествен сервиз в София?

            Работя само със стари болтове - оригинални...... измерени ....... Работя само със Виктор Реинц.

            Счупиха главата.!.?( бих ме я със чука).!.? --- за къръка--- да се разкопчае клапан по време на разработка.!.?. във последствие втория ремот,части и глава извъшен за моя сметка-----------
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчан качествен сервиз в София?

              Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
              Работя само със стари болтове - оригинални...... измерени ....... Работя само със Виктор Реинц.

              Счупиха главата.!.?( бих ме я със чука).!.? --- за къръка--- да се разкопчае клапан по време на разработка.!.?. във последствие втория ремот,части и глава извъшен за моя сметка-----------
              Не виждам никакъв смисъл да спорим пак... достатъчно занимавахме хората и със случая с лагера. Аз съм ти карък, ти си ми карък, толкоз... Ти се цупиш години наред, а с брат ти си говорим, като се видим.
              Навсякъде производителите на гарнитури казват, че при демонтаж-монтаж на глава трябва да се използват нови болтове... Отдавна съм си купил такива, оригинална гарнитура на GM и двете гарнитури за колекторите и май е време да се слагат
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X