Резултати 1 до 7 от 7

Тема: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

Здравейте,някой може ли да помогне с партидните номера.Разгледах сайтовете които сте сложили,някой не се отварят а на други трудно се разбира.На снимките съм отбелязал това което търся.Име:  20181105_140020.jpg
Прегледи: 358
Размер:  271.4 Кб Име:  20181105_140105.jpg
Прегледи: 353
Размер:  266.0 КбИме:  20181105_141755.jpg
Прегледи: 351
Размер:  326.3 КбИме:  20181105_141908.jpg
Прегледи: 355
Размер:  373.6 КбИме:  20181105_140028.jpg
Прегледи: 356
Размер:  345.3 Кб
    Задна дясна врата цяла,трябва ми необорудвана(втора ръка аз поне не намерих).Дръжка за вратата.Всички уплътнения,прозорец и части вътре изглеждат здрави.Следва калника от стрелката до пукнатината,само външния елемент,подкалника е добре.Пластмасовата вежда и щипки.Рамото което се вижда зад гумата.Стабилизиращата щанга(не съм сигурен дали така се казва).Два задни амортисьори.Ако вие се сетите за нещо друго.След време ще ми трябва човек от Варна който да я обслужва,препоръчайте ми някой.Ако има някой със същия мотор и автоматична кутия ще ми е приятно да се запознаем,да науча нещо.Благодаря на всички предварително,черпенето е ясно.

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,023
    Точки (при гласуване)
    26

По подразбиране От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

Имам двата амортисьора. Чисто нови.

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,517
    Точки (при гласуване)
    37

Задна дясна врата цяла (т.е. не "половинка" с демонтируем прозорец) ?
    Пробвай руския каталог: http://catalogs.forceauto.ru/chrysle...PT0yODkxNzc%3D
    Минфин Вл. Горанов: "...не приемам, че едно возило втора ръка от автосалон в Дупница, което се кара от пиян шофьор е ценност, която трябва да се споделям."

kinex е офлайн
    PLAMEN BOGDANOV
    Старши участник | Организатор || +ПЛ || ТП |
    Място
    Кърджали
    Публикации
    9,310
    Точки (при гласуване)
    43

Имам
    Вежда
    Задна напречна щанга
    Заден горен носач
    Дръжка

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Gagic благодаря,много полезен сайт.Rusev благодаря дай номер за връзка.Kinex благодаря и на теб дай ми номер за връзка.Интересува ме също някой дали има Service Manual или да го купя (има го в мрежата) просто ми е интересно,не че ще залегна пред блока да ремонтирам.Купил съм си заключване на предния капак BOLT трябва само да си го монтирам.Някой с мнение за Ravelco, защита от кражба или как сте решили този проблем.Мога да взема Ravelco за 318 долара,само трябва някой да го монтира тук.Имам още много неизвестни,прочел съм всичко писано за Wrangler тук,някои теми няколко пъти.

kinex е офлайн
    PLAMEN BOGDANOV
    Старши участник | Организатор || +ПЛ || ТП |
    Място
    Кърджали
    Публикации
    9,310
    Точки (при гласуване)
    43

0878 729 629

Място
    По света...
    Публикации
    4,811
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    21

Цитат Мнение на valentino_g Преглед на публикациите
    Gagic благодаря,много полезен сайт.Rusev благодаря дай номер за връзка.Kinex благодаря и на теб дай ми номер за връзка.Интересува ме също някой дали има Service Manual или да го купя (има го в мрежата) просто ми е интересно,не че ще залегна пред блока да ремонтирам.Купил съм си заключване на предния капак BOLT трябва само да си го монтирам.Някой с мнение за Ravelco, защита от кражба или как сте решили този проблем.Мога да взема Ravelco за 318 долара,само трябва някой да го монтира тук.Имам още много неизвестни,прочел съм всичко писано за Wrangler тук,някои теми няколко пъти.
    Регистрирай се в торентс.ру или нещо подобно си, потърси и ще намериш, руснаците имат супер много информация като инструкции, дискове, дилърски софтуер и т.н. после тук питай конкретни неща, ще помагаме.

НЕ прави грешката на много от нас да се доверяваш САМО на един механик и после да тъгуваш, че са се възползвали от теб по един или друг некоректен начин, хубаво е публично да опитваш да споделяш тегобите си защото няколко глави мислят по-добре от една а и публично хитреците имат едно на ум когато ти кроят шапката
    Бъдете живи и здрави

Сходни теми

1. Wrangler Rubicon Sport - що е то?
    От cicovesko във форум Общи приказки
    Отговори: 10
    Последно мнение: 18-10-17, 18:07
  2. JEEP WRANGLER RUBICON
    От razputinbg във форум JEEP
    Отговори: 7
    Последно мнение: 28-11-16, 18:02
  3. Wrangler TJ Rubicon с 35-ци
    От kinex във форум JEEP