Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

    Здравейте,някой може ли да помогне с партидните номера.Разгледах сайтовете които сте сложили,някой не се отварят а на други трудно се разбира.На снимките съм отбелязал това което търся.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181105_140020.jpg
Прегледи:1
Размер:271.4 КБ
ID:6151999 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181105_140105.jpg
Прегледи:1
Размер:266.0 КБ
ID:6152000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181105_141755.jpg
Прегледи:1
Размер:326.3 КБ
ID:6152001Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181105_141908.jpg
Прегледи:1
Размер:373.6 КБ
ID:6152002Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181105_140028.jpg
Прегледи:1
Размер:345.3 КБ
ID:6152003
    Задна дясна врата цяла,трябва ми необорудвана(втора ръка аз поне не намерих).Дръжка за вратата.Всички уплътнения,прозорец и части вътре изглеждат здрави.Следва калника от стрелката до пукнатината,само външния елемент,подкалника е добре.Пластмасовата вежда и щипки.Рамото което се вижда зад гумата.Стабилизиращата щанга(не съм сигурен дали така се казва).Два задни амортисьори.Ако вие се сетите за нещо друго.След време ще ми трябва човек от Варна който да я обслужва,препоръчайте ми някой.Ако има някой със същия мотор и автоматична кутия ще ми е приятно да се запознаем,да науча нещо.Благодаря на всички предварително,черпенето е ясно.

  • #2
    От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

    Имам двата амортисьора. Чисто нови.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #3
      От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

      Задна дясна врата цяла (т.е. не "половинка" с демонтируем прозорец) ?
      Пробвай руския каталог: http://catalogs.forceauto.ru/chrysle...PT0yODkxNzc%3D
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

        Имам
        Вежда
        Задна напречна щанга
        Заден горен носач
        Дръжка

        Коментар


        • #5
          От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

          Gagic благодаря,много полезен сайт.Rusev благодаря дай номер за връзка.Kinex благодаря и на теб дай ми номер за връзка.Интересува ме също някой дали има Service Manual или да го купя (има го в мрежата) просто ми е интересно,не че ще залегна пред блока да ремонтирам.Купил съм си заключване на предния капак BOLT трябва само да си го монтирам.Някой с мнение за Ravelco, защита от кражба или как сте решили този проблем.Мога да взема Ravelco за 318 долара,само трябва някой да го монтира тук.Имам още много неизвестни,прочел съм всичко писано за Wrangler тук,някои теми няколко пъти.

          Коментар


          • #6
            От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

            0878 729 629

            Коментар


            • #7
              От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

              Първоначално публикуван от valentino_g Преглед на мнение
              Gagic благодаря,много полезен сайт.Rusev благодаря дай номер за връзка.Kinex благодаря и на теб дай ми номер за връзка.Интересува ме също някой дали има Service Manual или да го купя (има го в мрежата) просто ми е интересно,не че ще залегна пред блока да ремонтирам.Купил съм си заключване на предния капак BOLT трябва само да си го монтирам.Някой с мнение за Ravelco, защита от кражба или как сте решили този проблем.Мога да взема Ravelco за 318 долара,само трябва някой да го монтира тук.Имам още много неизвестни,прочел съм всичко писано за Wrangler тук,някои теми няколко пъти.
              Регистрирай се в торентс.ру или нещо подобно си, потърси и ще намериш, руснаците имат супер много информация като инструкции, дискове, дилърски софтуер и т.н. после тук питай конкретни неща, ще помагаме.

              НЕ прави грешката на много от нас да се доверяваш САМО на един механик и после да тъгуваш, че са се възползвали от теб по един или друг некоректен начин, хубаво е публично да опитваш да споделяш тегобите си защото няколко глави мислят по-добре от една а и публично хитреците имат едно на ум когато ти кроят шапката
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #8
                От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                Здравейте,след няколко опита за поръчка на врата и праг от американски сайтове,поръчах от родния дилър.Цената е двойна но поне ще ми доставят и двете части заедно за сравнително по-малък срок.Благодарение на Kinex намерих и другите части.Останаха само амортисьорите и затова искам вашето мнение.Намерих следните https://www.autodoc.bg/bilstein/7516205 само че навсякъде чета че са за лифт.Ще мога ли да ги монтирам на моя автомобил който е стоков и за сега искам да си го карам така т.е. без лифт.Моля запознатите да помогнат със съвет.Има разлика между амортисьорите на Rubicon и Sahara,Sport изпълнение.Ако стават,направо да си ги поръчвам че и за тях се чака 9 работни дни.

                Коментар


                • #9
                  От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                  Bilstein 24-146715 стават на окачване без лифт.
                  Задницата ще стане малко по-твърда, което е добре за стабилността на скорост.
                  Също задницата ще се повдигне с 5-10мм защото BILSTEIN - B8 5100 са с много високо налягане.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                    Kinex, Благодаря за съветите които даваш.Амортисиьорите ги поръчах https://www.avtochastionline24.bg/bilstein/7516205 , да видим кога ще пристигнат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                      Стискам палци да пристигнат.
                      Аз до сега на толкова ниска цена не съм ги купувал.
                      И от Америка(само там се произвеждат) и от Европа все излиза по-скъпо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                        Здравейте,амортисьори Bilstein 24-146715 поръчани на 20.Ноември.2018,днес на 27 Ноември 2018 в 10:00 сутринта бяха доставени на адреса.Цена 390 лева и за 2та.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bilstein.jpg
Прегледи:1
Размер:198.4 КБ
ID:5803982 Аз съм доволен,дано съм полезен на някой друг колега.
                        Остана ми да намеря клипсовете,за съжаление в България няма.Трябва да се поръчват и да се чака от официалния вносител, вероятно защото съдържат голям процент злато .Има много из мрежата,но там се обърквам кои стават и кои не.Някой който си е поръчвал и е сигурен че пасват на Wrangler може ли да ми прати линк от който да поръчам.Благодаря на всички които ми помогнаха с намирането на нужните ми части.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Wrangler JKU Rubicon 3.6 ,2015

                          Толкова да са красиви Bilstein-ите с тия сребристи тръби....
                          Успех!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X