Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вакуумно изправяне сервиз във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вакуумно изправяне сервиз във Варна

    Здравейте колеги. Имам една малка вдъбнатинка на вратата, която е от удар на паркинга от друга врата. Знаели някой, къде във Варна мога да отида да ми оправят проблема с вакуумно изправяне. Не ми се дава за боядисване за толкова малък проблем.Вдлъбнатината е с размери около монета от един лев. Може и по-малка. Ще съм благодарен , ако някой ме насочи към добър майстор.

  • #2
    От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

    Първоначално публикуван от batzorogeo Преглед на мнение
    Здравейте колеги. Имам една малка вдъбнатинка на вратата, която е от удар на паркинга от друга врата. Знаели някой, къде във Варна мога да отида да ми оправят проблема с вакуумно изправяне. Не ми се дава за боядисване за толкова малък проблем.Вдлъбнатината е с размери около монета от един лев. Може и по-малка. Ще съм благодарен , ако някой ме насочи към добър майстор.
    С вакуум не става. Търси майстори на PDR техника.


    Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • #3
      От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

      На крайезерния път през ж.п. прелеза срещу ДАП 2. Пресичаш линиите и в ляво. Последния двор в дясно. Там един изправя вдлъбнатини от градушка.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        На крайезерния път през ж.п. прелеза срещу ДАП 2. Пресичаш линиите и в ляво. Последния двор в дясно. Там един изправя вдлъбнатини от градушка.
        С топъл силикон и клещи ли ги изправя?
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

          Има вакум, и топъл силикон, и по дупките бърка където може. Хвалят го.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            На крайезерния път през ж.п. прелеза срещу ДАП 2. Пресичаш линиите и в ляво. Последния двор в дясно. Там един изправя вдлъбнатини от градушка.
            Мерси за информацията.

            Коментар


            • #7
              От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

              "Варна ауто про" - Владиславово
              0887 678 597 - Николай Колев
              GSM 0888 611 289; 0877 611 289

              Коментар


              • #8
                От: Вакуумно изправяне сервиз във Варна

                Темата е малко старичка,но и аз да дам моите 5 стотинки.
                VIP PDR Auto Center-Варна
                Откриха го преди около месец.Майсторът е турчин с близо 30 г стаж в PDR техниките,има сертификати и е работил за Рено и Мерцедес-Турция.За 10-на дни оправи Рено Талисман на един приятел ,който му докара колата под формата на Кубчето на Рубик-ударена отпред и отзад.Има и стенд за изправяне на ударени и усукани шасита.
                Сервизит се намира отдясно на входа на тролейното депо.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X