Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

    Здравейте, колеги. Имам Киа Соренто 2003 3.5 195 коня автомат. Не успявам да си пусна круизконтрола, който го имам. Натискам копчето на таблото на, който пише круиз и нищо не ми светва на таблото. С бутоните на вола също не се получава. Помогнете ми да реша този проблем. Поздрави

  • #2
    От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

    На моята се включва от копчето над определена скорост и със задържане на бутона след няколко опита. На волана ако свети лампата на таблото и не включва пак иска скорост. Ако пак не става самия бутон при натискане задейства една микрета. Рамото на бутона е доста дълго и се чупи и нне може да задейства микретата.
    Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

    Коментар


    • #3
      От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

      Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
      На моята се включва от копчето над определена скорост и със задържане на бутона след няколко опита. На волана ако свети лампата на таблото и не включва пак иска скорост. Ако пак не става самия бутон при натискане задейства една микрета. Рамото на бутона е доста дълго и се чупи и нне може да задейства микретата.
      Други мнения?!

      Коментар


      • #4
        От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

        На Спортиджа. На лоста има челно един бутон като го натиснеш и на тъблото свет ва инсикация в зелено.
        Като натиснеш лостчето надолу запаметява текущата скорост -1,6 км.
        След това всяко натискане на долу вди от скороста по 1,6 км. Всяко натискане на горе прибавя 1,6 км. Ако натиснеш спирачка или съединител изключва зададената скорост.
        Ако след това натиснеш лоста нагоре веднага постига последно запаметена скорост. Ако обаче го натиснеш на долу веднага запаметява текущата . и така.
        Лоста можеш да го ползваш и като ръчна газ. Ама всяко натискане нагоре прибавя само по 1,6 км. А всяко натискане на долу изважда от текущата скорост 1,6 км.
        Успех.
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар


        • #5
          От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

          Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
          На Спортиджа. На лоста има челно един бутон като го натиснеш и на тъблото свет ва инсикация в зелено.
          Като натиснеш лостчето надолу запаметява текущата скорост -1,6 км.
          След това всяко натискане на долу вди от скороста по 1,6 км. Всяко натискане на горе прибавя 1,6 км. Ако натиснеш спирачка или съединител изключва зададената скорост.
          Ако след това натиснеш лоста нагоре веднага постига последно запаметена скорост. Ако обаче го натиснеш на долу веднага запаметява текущата . и така.
          Лоста можеш да го ползваш и като ръчна газ. Ама всяко натискане нагоре прибавя само по 1,6 км. А всяко натискане на долу изважда от текущата скорост 1,6 км.
          Успех.
          Питам за Соренто, колега, какъв лост? Като натисна бутона круиз долу в ляво бутона светва но на таблото намам индикация, съответно и не мога да пусна круиза!

          Коментар


          • #6
            От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

            Първоначално публикуван от Suray Преглед на мнение
            Други мнения?!
            Питай гугъл!
            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

            Коментар


            • #7
              От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

              Прочети си ръководството. Трябва да отпуснеш педала и копчето на волана едновременно при желаната скорост. Поне така пише, въобще не съм го пробвал дали работи на моя.
              КИА Соренто, дизел 140к.с. 2004г.

              Коментар


              • #8
                От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

                Първоначално публикуван от Suray Преглед на мнение
                Питам за Соренто, колега, какъв лост? Като натисна бутона круиз долу в ляво бутона светва но на таблото намам индикация, съответно и не мога да пусна круиза!
                Съжалявам че се опитах да ти помогна.
                Дерзай брато.
                Желая ти успех.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • #9
                  От: Киа Соренто 3.5 2003г круиз контрол?

                  Здравей те,

                  Не мога да ви помогна с конкретние проблем за което съжелявам,но ще ви споделя как е на моята.

                  На таблото светва лампата за круиза едва след като си задал скороста с долното копче от дясната страна на волана.

                  Поздрави
                  Кой каквото си надроби,това ще сърба!!!

                  Kia Sorento 3.5 V6

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X