Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 34 от 34

Тема: Какво има На и Под сергията на Шкембе-Войвода?

Място
    София
    Публикации
    5,894
    Блог Публикации
    4
    Точки (при гласуване)
    24

По подразбиране От: Какво има На и Под сергията на Шкембе-Войвода?

Усещам, отново се чака, някога, от някого, нещо оправящо сите подданици булгарски и пълнещо пазвите им със злато и каманаци. И отново, по липса на друго, се споменават настоящи и бивши, пък и до болка познати, безлични личности. Знам, решение няма и все пак, може пък и да зависи от сите подданици, а?!
    Когато човек на чувства привързаност, тогава той е постигнал освобождение!
    Grand Cherokee VM 2.5 TD
    0888/231599

Място
    Бургас
    Публикации
    93
    Точки (при гласуване)
    6

да зависи от сите подданици, а?!
    Те това е тукашният § 22 !

Място
    София
    Публикации
    4,864
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на nbajani Преглед на публикациите
    ......... Нарича се завладяване на ресурси и жизнено пространство .... упс.... тва май от хитлер беше ..... Е , сега щом има и може с ПАРИ , - войната и оръжието са пазят като крайно средство......... наркотици хахахаах....
    Нали и аз това казвам. Първо ше ни източат водата, после ше ни преселят тука мигранти от Газа. Те го могат, тайни чартъри, Мосад, нали.. И докато се обърнеш - само мангали и джагали (има разлика) у КМБ. Накрая ше дойде Шорош и ще ни изкупи. Или Путя и ще ни завладее. Купувайте си интимни душове. Марка "Гагич". Сега на промоция в по-добрите магазини.

Ма наистина навремето таквиз наркотици нямаше...
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

targa е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    Варна
    Публикации
    6,967
    Точки (при гласуване)
    28

Водата няма да я носят никъде. Ще си я пият тук.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

turtey е онлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    20,358
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    46

Т.е. България ще се напълни с чифути? Гледайки какво направиха от пустинята в Израел лошо няма. Съвсем отделно, ще намалеят джагалите, щото Мосад не е като да са смотаняци. А да, и мигранти не търпят особено.
    Хъм. Хич не звучи зле.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Място
    София
    Публикации
    434
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    Нали и аз това казвам. Първо ше ни източат водата, после ше ни преселят тука мигранти от Газа. Те го могат, тайни чартъри, Мосад, нали.. И докато се обърнеш - само мангали и джагали (има разлика) у КМБ. Накрая ше дойде Шорош и ще ни изкупи. Или Путя и ще ни завладее. Купувайте си интимни душове. Марка "Гагич". Сега на промоция в по-добрите магазини.

Ма наистина навремето таквиз наркотици нямаше...
    Аз от наркотици нищо не разбирам , но ми е ясно едно-друго по въпроса за т.нар. *хибридна (информационна) война*.
    Като се съпостави с наркоманията и алкохолизма , изводите са че има хора много податливи , но и други които не се пристрастяват.
    Жертвите на хибридната война са основно такива , които не са в състояние да правят критичен анализ какви факти се съдържат в информациите
    Simson S51b 1982 DDR
    MZ EТZ 250 1983 DDR
    Mercedes E320 CDI 2003
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

targa е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    Варна
    Публикации
    6,967
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на turtey Преглед на публикациите
    Т.е. България ще се напълни с чифути? Гледайки какво направиха от пустинята в Израел лошо няма. Съвсем отделно, ще намалеят джагалите, щото Мосад не е като да са смотаняци. А да, и мигранти не търпят особено.
    Хъм. Хич не звучи зле.
    Тук си много прав. Може и да е за хубаво.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

Място
    Бургас
    Публикации
    93
    Точки (при гласуване)
    6

Гротеската министЕр на войната си е видим отвсякъде(еднакво), че е един високопоставен и несменяем артелчик, за които Суворов(май) беше казал : "Назначи го, и след два месеца можеш спокойно да го обесиш, без да му казваш защо - Той знае". Единствените, които пируват, докато организма умира,са белите червеи, и то дебелите - прекрасни за риболов. Някой да не си помисли, че става въпрос за БА - отнюд! Струва ми се обаче,че някъде се е стаил "началник" тил, този класически ренегат, станал известен с фразата "Бегом Към и От... отан", та и други "тиловаци", за които артелната е висша цел на липсващата ни доктрина, а войнската чест е както е казал бай Радой " Заради едната чест живея, ала се прехранвам с нея"...
    Ибо, видях го тази заран по босфор тв да грухти ехолалично, което ме хвърли в жестока дилема; коя от двете поговорки е по-вярна: "Ти го плюеш, то мисли, че дъжд вали" или "Пачавра леке не хваща" - отдъхнах си - и двете важат в този случай - а коя първа, коя втора е без значение.
    Мисля, че имам сериозен зрителен проблем - нещо, като социален "астигматизъм" или "далтонизъм" - защото, колкото и да се взирам със старческите си очи, не мога да видя ни един от 240-те или някой от ОПГ управляваща, на който да стисна ръката и благодаря за проявена доблест! Тъкмо обратното: чуя ли някой от тази халтура, веднага се сещам за кобура или по-кратката му рима...Само аз ли съм така?

Място
    Sofia de Janeiro
    Публикации
    2,005
    Точки (при гласуване)
    5

Днешното поколение направо плува в море от евтини и качествени наркотици. Никое друго по-рано не е имало такъв огромен избор и никога те не са били толкова достъпни. Не знам дали това има общо с хибридната война.
    По въпроса с евреите...съм леко раздвоен, тъй като представляват 2/3 от съседите ми. Имат някои черти, които дразнят.
    Два дебила - это сила,
    три дебила - это мрак,
    шесть дебилов - это мило,
    сто дебилов - это как?

Място
    София
    Публикации
    434
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на turtey Преглед на публикациите
    Т.е. България ще се напълни с чифути? ..... лошо няма. Съвсем отделно, ще намалеят джагалите, ....Хъм. Хич не звучи зле.
    Пропускаш факта , че ТЕ смятат всички неевреи за *джагали*......
    Simson S51b 1982 DDR
    MZ EТZ 250 1983 DDR
    Mercedes E320 CDI 2003

turtey е онлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    20,358
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    46

Не съм забелязал да са бутнали Божи гроб.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Място
    София
    Публикации
    434
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на old tramp Преглед на публикациите
    Гротеската министЕр на войната си е видим отвсякъде(еднакво), че е един високопоставен и несменяем артелчик, за които Суворов(май) беше казал : "Назначи го, и след два месеца можеш спокойно да го обесиш, без да му казваш защо - Той знае". Единствените, които пируват, докато организма умира,са белите червеи, и то дебелите - прекрасни за риболов. Някой да не си помисли, че става въпрос за БА - отнюд! Струва ми се обаче,че някъде се е стаил "началник" тил, този класически ренегат, станал известен с фразата "Бегом Към и От... отан", та и други "тиловаци", за които артелната е висша цел на липсващата ни доктрина, а войнската чест е както е казал бай Радой " Заради едната чест живея, ала се прехранвам с нея"...
    Ибо, видях го тази заран по босфор тв да грухти ехолалично, което ме хвърли в жестока дилема; коя от двете поговорки е по-вярна: "Ти го плюеш, то мисли, че дъжд вали" или "Пачавра леке не хваща" - отдъхнах си - и двете важат в този случай - а коя първа, коя втора е без значение.
    Мисля, че имам сериозен зрителен проблем - нещо, като социален "астигматизъм" или "далтонизъм" - защото, колкото и да се взирам със старческите си очи, не мога да видя ни един от 240-те или някой от ОПГ управляваща, на който да стисна ръката и благодаря за проявена доблест! Тъкмо обратното: чуя ли някой от тази халтура, веднага се сещам за кобура или по-кратката му рима...Само аз ли съм така?
    Не , много са като теб .... но за да бъде завършена картинката , кажи какво решение имаш (предлагаш) като алтернатива........ Освен кобура де.....
    Simson S51b 1982 DDR
    MZ EТZ 250 1983 DDR
    Mercedes E320 CDI 2003

Място
    Бургас
    Публикации
    93
    Точки (при гласуване)
    6

Не , много са като теб ....
    Дано, поуспокоих се малко

но за да бъде завършена картинката , кажи какво решение имаш (предлагаш) като алтернатива......
    ..

Ако знаех, щях да действам, а не да приплаквам тук - ама знаещите или ги убиват, или купуват - пак дилема; трудно ще ме купят, щом досега не са успели, а за другата опция хич няма и да ме питат - те са профита там, пък съм и уморен вече да стоя в капана, който обичам като Родина и от как се помня все е капан, а аз все си я Обичам, макар че можех да и изневеря многократно.. Ф.С Фитцджералд го е описал по-добре А уморените коне нали знаеш...ама на тях май им е все едно вече, когато цената да си жив стане непоносима. И все пак, с риск да надскоча "сянката" си, опитах да отговоря на Божич по-горе :
    Те това е тукашният § 22 !
    Освен кобура де.....
    ...ами това остана от @ура, като еманация на българщината, добре описана от Пеньо Пенев, когото бакари,артелчици и най-обикновени измекяри изхвърлиха от съзнанието на младите българи, защото знайно е: Veritas odium parit; http://slovo.bg/old/ppenev/kyncho.htm и запълниха с джендър Гнъс.

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    47,155
    Точки (при гласуване)
    60

Темата освен плюене има ли някаква идея?

Понеже знам отговора, затварям отсега.
    Ислямска Държава пое отговорността за ремонта на Графа

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Сходни теми

1. Шкембе над Витиня
    От Postman във форум Разходки около София
    Отговори: 20
    Последно мнение: 04-04-14, 09:23
  2. Шкембе чорба за душата
    От Zahari007 във форум Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
    Отговори: 5
    Последно мнение: 25-03-14, 12:14
  3. Шкембе чорба
    От frankobarezi във форум Гозби, рецепти и ястия
    Отговори: 24
    Последно мнение: 21-03-14, 20:33
  4. Телешка глава в шкембе
    От vlado_fidera във форум Гозби, рецепти и ястия
    Отговори: 0
    Последно мнение: 18-07-12, 14:40
  5. На шкембе
    От Ковача във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 33
    Последно мнение: 07-07-08, 18:50

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •