Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БМВ х5 или МЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БМВ х5 или МЛ

    Колеги на кръстопът съм какъв джип да си взема.Спрял съм се на БМВх5 или МЛ.дайте мнения по въпроса.

  • #2
    От: БМВ х5 или МЛ

    Защо трябва да пускаш два пъти една и съща тема?
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: БМВ х5 или МЛ

      А защо пускате две еднакви теми с няколко часа разлика?
      По-добре прочетете тази: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=230608
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: БМВ х5 или МЛ

        Това са паркетници, не са джипове!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #5
          От: БМВ х5 или МЛ

          Предимството е на Мерцедес ML 320 OffRoad (след 2007 г.) с въздушно окачване и 3 ръчни блокажа - за всеки диф.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: БМВ х5 или МЛ

            ML
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #7
              От: БМВ х5 или МЛ

              МЛ е на рама, има блокажи, има бавни.
              Що за машина е...това е съвсем отделна тема, но ако се търсят "джиповите" белези, те у МЛ са си налични и напълно пълноценно могат да се използват. При "Хиксовете" отсъстват кога частично, кога напълно.
              Ако трябва да си купувам такова чудо обаче, ще се водя по друга логика-кое ще намеря на пазара все още живо. Живи хиксове се срещат по-често.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: БМВ х5 или МЛ

                ML 164 с offroad пакет се намира доста рядко, което прави изборът на запазена кола с правилна история по-ограничен, но пък не влияе почти на цената. Аз и двете не ги разглеждам като джипове, така че подкрепям горното мнение - което е се намира в по-добро състояние. За мен водещото при тия коли при относително еднакво състояние, е поведението при градско, магистрално и шосейно каране, както и дали имаш как да го поддържаш.

                Най-краткия и правилен отговор е - което повече ти харесва. Така когато се наложи да даваш пари за ремонт, ще ти е по-малко неприятно. Дори Х5 да се намира по-лесно в добро състояние и с двете можеш да се насадиш. Ако имаш сервиз, на който вярваш, потърси тяхното мнение. Тук сме доста философи, та ще чуеш категорични мнения във всички посоки.

                Отделно колегата можеше да зададе по-конкретно въпроса (година, модификация на едното, на другото), че така е малко философско - идеологически
                Последно редактирано от nissan_gr; 31-10-18, 11:29.

                Коментар


                • #9
                  От: БМВ х5 или МЛ

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Предимството е на Мерцедес ML 320 OffRoad (след 2007 г.) с въздушно окачване и 3 ръчни блокажа - за всеки диф.
                  Да не са 2 блокажа?
                  8)

                  Коментар


                  • #10
                    От: БМВ х5 или МЛ

                    И аз не съм сигурен за 3те блокажа. А и ако ти трябват блолажи МЛ или Х5 далеч няма да са добър избор.


                    Коментар


                    • #11
                      От: БМВ х5 или МЛ

                      Купи си Ланд Круйзер и не си давай парите за чупливи каруци.

                      Коментар


                      • #12
                        От: БМВ х5 или МЛ

                        Верно ли? Кой точно Л...зер?
                        8)

                        Коментар


                        • #13
                          От: БМВ х5 или МЛ

                          Верно колега, Ланд Круйзер 80 или 100, машините, които са номер 1 в Австралия, Нова Зеландия, Канада, Африка и Азия.
                          А да на забравя, и тук в Англия са номер 1
                          Както Африканците обичат да казват, ако искаш да отидеш в пустинята си купуваш Ланд Роувър, но ако искаш да се върнеш си купуваш Ланд Круйзер .
                          Забелязвам, че в България много се плюе Ланд Круйзер 120, дюзите били пикливи. Не са пикливи, просто не обичат фалшивата българска нафта. На запад хората си ги карат с кеф и изминават над 700 000, 800 000км. Аз лично съм се насочил към този модел и за Нова Година ще си направя подарък.
                          Жена ми е Тайванка и това лято бях 1 месец по Тайпе и се учудих, че около 30 процента от автомобилите са Тойота и Лексус и 15-на процента Хонди.
                          Хората не са глупави, те искат да карат а не да ремонтират.
                          Имал съм няколко немски машини, включително и BMW Z4 и съм дал една кошница пари за ремонти, но откакто се качих на Тойота и Лексус, за мен вече няма други автомобили.
                          Моите приятели, които караха БМВ, Мерцедес и Ауди ги продадоха и вече карат Ланд Круйзери и Лексуси хибриди.
                          Дано да си ме разбрал правилно.

                          Коментар


                          • #14
                            От: БМВ х5 или МЛ

                            И двата крузъра заместват БМВ то. 100тицата е 200коня на 3 тона тегло. 80тката е 160коня.
                            Не знам що пишете глупости.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #15
                              От: БМВ х5 или МЛ

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              И двата крузъра заместват БМВ то. 100тицата е 200коня на 3 тона тегло. 80тката е 160коня.
                              Не знам що пишете глупости.
                              Ама 80-ката е 2 тона и половина Цифрите на ускорение и спиране са още по-готини

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X