Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БМВ х5 или МЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: БМВ х5 или МЛ

    Първоначално публикуван от dakataegotin84 Преглед на мнение
    ... това лято бях 1 месец по Тайпе и се учудих, че около 30 процента от автомобилите са Тойота и Лексус и 15-на процента Хонди.
    Хората не са глупави, те искат да карат а не да ремонтират...
    30 + 15 = 45 % Чудя се другите 55 % ("болшинството" по... нашенски) какви са - Тата, Махиндра и някой корейски за цяр?
    То и в СССР и в НРБ 90 % от колите бяха съветски, ама...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: БМВ х5 или МЛ

      Какво ускорние и спиране бе колеги, аз говоря за истински джипове, които вървят като танкове, не за повдигнати автомобили.

      Коментар


      • #18
        От: БМВ х5 или МЛ

        Първоначално публикуван от dakataegotin84 Преглед на мнение
        Какво ускорние и спиране бе колеги, аз говоря за истински джипове, които вървят като танкове, не за повдигнати автомобили.
        А-а-а-а, така кажи.
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Класиката, класиката да припомним:
        Първоначално публикуван от teao
        Мнението на над 90% от участниците във форума е че джипа трябва:
        1. да е с рама- за да има буксирни точки, дето да те сеца трактор с удар, като се окопаш
        2. тегло над 2 тона- за да може да се окопаш хубаво
        3.двигател до 118кс- за да не можеш да се извадиш сам от калта
        4.задължително дизел- за да си щастлив зимата
        5 еле па ако е под 100 коня да е в малкия данък- за да останат пари за гуми
        6.кални 31ци не трабва да може да ги буксува дори и на сняг- за да е сигурен и да не се притесняваш че ще занесе, ако запали
        Успееш ли да изпълниш тези точки, може да се чустваш истински подготвен офроудър.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: БМВ х5 или МЛ

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          А-а-а-а, така кажи.
          Викаш да си купувам Х5-ца и да ставам модерен офроудър за да не се окопвам с тези тежки Ландкруйзери . Ами хубаво звучи, ама моите 2-ма механици друго ме посъветваха.
          Този teao ще е голяма работа да знаеш...

          Коментар


          • #20
            От: БМВ х5 или МЛ

            Първоначално публикуван от dakataegotin84 Преглед на мнение
            ... ама моите 2-ма механици друго ме посъветваха.
            Те твоите двама механици дали са виждали "Ленд КруЙзър" освен на картинка ? Не ? Щото не се чупели и не идвали за поправка при тях, нали ?

            Както и да е, темата е за избор между два модела, ти предлагаш трета марка и модел.
            Аз пък няма да предложа ГАЗ-69, щото ще му заключат на човека темата. Иначе, по посочените от тебе критериЙ, ги турга сите тук обсъждани у Дзаднийо си джеб.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: БМВ х5 или МЛ

              Първоначално публикуван от dakataegotin84 Преглед на мнение
              Викаш да си купувам Х5-ца и да ставам модерен офроудър за да не се окопвам с тези тежки Ландкруйзери . Ами хубаво звучи, ама моите 2-ма механици друго ме посъветваха.
              Този teao ще е голяма работа да знаеш...
              Колега, точно в този форум да седнеш да обясняваш кое е джип, явно си отскоро Хубаво са ти казали механиците, та имаш информация, ама освен такава информация, тука има и хора с доста опит. И то и с двата вида - и 80-ки и X5-ци.

              Авторът на темата пита за избор между двете конкретни коли, не по принцип кой е най-коравия джип. Явно му трябват за определена цел. Аз също мисля, че и двете са леки коли, но това им е предимството - хем са по-височки, хем ако пътуваш често на дълго или пък градско, не са тромави. Ускоряват, спират, завиват като леки коли. Ако това ти трябва, 80-ката няма да свърши работа.

              Ако не те мързи, виж на колегата rusev различните теми, пък тогава прецени дали да го учиш на джипове и на Тойоти.

              Не го приемай като заяждане, няма нищо лично в думите ми. Просто имай предвид, че имаме представа.

              П.П. Съвсем отделно лично съм присъствал, когато една X5-ца се качи на връх Мургаш (при хубаво време). Не, че е най-страшното място, ама все пак не е като тройка със спортно окачване.
              Последно редактирано от nissan_gr; 08-11-18, 14:30.

              Коментар


              • #22
                От: БМВ х5 или МЛ

                Гласувам за МЛ .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X